AVESTA | Praktilised õpetused igaks päevaks

Kai Tamm, 6. november 2019

Neljapäev, 7. november 2019
22. Päikese päev

12. Kuu päeva algus 15.43
PÄEVA OLEMUS:
Päikese päeva valitsev tuul paneb õhu ringlema ja toob kaasa muutused. See on hea aeg infovahetuseks. Ära tänaseks midagi planeeri, sest päev on täis ootamatusi. Pigem juhindu intuitsioonist ja võta kõike kergelt. Päev annab võimaluse valida oma tee.
Kestev kuutsükli 11.päev kätkeb endas loomingulist energiat. Tegemist on kundalini energiaga ja kes oskab, sellel on võimalik seda energiat enese jaoks transformeerida, kuid sellega tuleb olla väga ettevaatlik. Kui oled midagi alustanud, siis vii see kindlasti ka lõpule. Ära alusta asju, mille lõpptulemust sa ette näha ei oska. Kell 15.43 algab jõu ja soosingu päev ja see päev on aldis inspiratsioonile.

PÄEVA MÄRGID:
Täna tuleb jälgida pilvi ja nende kuju, sest nendes on sümboolne tähendus. Kui kodunt väljudes on tuul selja tagant, siis tuleb päev edukas ja sulle osutatakse abi. Kui tuul viib ära mõne paberi või purunevad nõud, siis on oodata õnne. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud ning täituvad kiiresti. Kui nägid järjest mitut unenägu, siis on tulemas soodsad elumuutused. Kui nägid unes vihma, siis ennustab see kaitset ja tervenemist. Kui unes tundsid tuult, lendasid, nägid vikerkaart või pilvi, siis on oodata abi ning kellegi soosingut.

TOIT:
Kasulik süüa kergeid toite: salateid, pähkleid, rohelisi herneid ning kõiki luuviljalisi.

SOODSAD VÄRVID: luitunud ja pastelsed.
EBASOODSAD VÄRVID: punane, oranž ja kirevad toonid.


Reede, 8 .november 2019
23. Päikese päev

13. Kuu päeva algus 15.52
PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on seotud teadvuse vabanemisega. Päeva märksõna on suur tühjus ja see sümboliseerib tühjust, mis oli enne materiaalset maailma ning milles on tohutu energeetiline potentsiaal. Täna võib teha kõike: alustada uusi ettevõtmisi, abielluda ning osta uusi riideid, sest see on uue kesta sümbol.
Lõviosa päevast kestev kuutsükli 12.päev esindab kosmilist armastuseenergiat. See on armastuse ja kaastunde päev, mille märksõnad on jõud ja soosing. Kõiges peab valitsema harmoonia. Kell 15.52 algab kuutsükli 13. päev ning see on hea aeg kõigi kanalite ja tasandite puhastamiseks ja hingamisharjutusteks, et soodustada mõtete alkeemilist protsessi, mõistuse ja vaimu ümberkujunemist.

PÄEVA MÄRGID.
Kui kell, mis seisis, hakkab täna äkki käima või kuuled pidevalt kellalööke, siis ennustab see ootamatut edu ning õnne. Kui kaotad nööbi või midagi muud riietusesemete küljest, siis vabaned halbadest tutvustest ning millestki liigsest. Kui leiad kollasest metallist eseme, siis laheneb segane olukord. Tänase ja homse päikesetõusu vahel on hea, kui sa üldse und ei näinud. Kui nägid neid palju oled valel teel ja tõest kaugel, kuid kui nägid unes end alasti, siis oled õigel teel.

TOIT:
peab olema hapukas, kerge ja õhuline, kuid peamine on peen ning meeldiv aroom.

SOODSAD VÄRVID: hall ning luitunud ja kaitsevärvi toonid.
EBASOODSAD VÄRVID: musta-valge kombinatsioon ja kirevad toonid.

Laupäev, 9. november 2019
24. Päikese päev

14. Kuu päeva algus 16.01
PÄEVA OLEMUS:
Päikese päeva märksõnad on usk ja südametunnistus. See on kriitiline päev, mil aktiviseeruvad mustad jõud. See on usu ning südametunnistuse proov tegudes, immuunsuse kontroll, kas tuleb ligi igasugune halbus: haigused, kahjulikud tutvused vms. Mida puhtam on sinu südametunnistus, seda kergem on päev. Ära alusta uusi asju vaid tee kõike plaani järgi.
Kuu osas valitseb peamiselt tsükli 13.päev. Tugevneb astraalenergia vool kanalitesse, mis tugevdab elujõudu. Paranevad suhted laste ja vanemate vahel. Võid kohata uusi partnereid ja sõlmida tutvusi. Kell 16.01 algab kutse ja kutsumuse otsingu päev, mis on aldis uudsete ideede ja lahenduste leidmisele.

PÄEVA MÄRGID:
Ootamatu vihma kätte sattumine või lihtsalt märjaks saamine ennustab kaitset ja abi kõrgemalt. Jalgade ja käte higistamine osutab saabuvale haigusele. Heaks märgiks on pidev vajadus tualetti minna või soov näpud kurku panna, mida siis tuleks ka teha – need märgid tähendavad, et oled puhastumise teel ja kõik mustus lahkub sinust. Hea kui sa tänase ja homse päikesetõusu vahel üldse und ei näinud. Ainus hea unenägu on vihma käes olemine, sest see on puhastumise märk.

TOIT:
Täna on kasulik paastuda. Kui paastuda ei soovi, siis sobivad soolased piimatoidud, pannkoogid, kohupiim, leib.

SOODSAD VÄRVID: valge ning musta ja punase või mürkrohelise ja kollase kombinatsioonid.
EBASOODSAD VÄRVID: hall, pruun ja violetne.

Pühapäev, 10. november 2019
25. Päikese päev

15. Kuu päeva algus 16.09
PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on seotud maailmakorra, heategevuse, õigluse, ustavuse ning puhtast südametunnistusest tuleneva harmoonia ja rahuga. Iga väikseimgi ebaõiglane tegu võib vallandada südametunnistuse piinad. Lisaks on see päev seotud jõukuse ja õnnistusega. Nendega premeeritakse lahkeid ja suuremeelseid inimesi, kes teisi omakasupüüdmatult aitavad.
Kestab kuutsükli 14.päev, mil on kasulik alustada tähtsaid töid ja tegemisi. Tärkavad ideed võivad hiljem vägagi kasutoovaiks osutuda. Vii ellu oma plaane ja lahenda probleeme. Kell 16.09 algab järjekordne saatanlik päev, mille märksõna on hinge kiusatused. Inimene lõdvestub ja võimust võivad võtta maised ning materiaalsed ahvatlused.

PÄEVA MÄRGID:
Väiksemad raha või asjade kaotused on vabanemine halvast karmast. Kui sul neist asjadest kahju pole, siis saad palju enam tagasi. Ühtegi leitud asja pole soovitav üles võtta, kuna sellega võtad endale võõra karma. Kui miski koju ununes, on see halb märk. Kui võimalik, palu see asi kellelgi ära tuua. On oluline, et sa üle oma korteri või maja läve ei astuks. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest täituvad vaid konkreetsed. Mida kirkam oli uni, seda kiiremini täitub.

TOIT:
Soovitav on juua palju piima, süüa porgandit, seeni, meega kohupiima, võiga putrusid.

SOODSAD VÄRVID: valge, kollane, roosa.
EBASOODSAD VÄRVID: must, sinine ja pruun.

Esmaspäev, 11. november 2019
26. Päikese päev

16. Kuu päeva algus 16.19
PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on pühendatud aususele, väärikusele, õiglusele, kuid ka reisimisele, teiste aitamisele, õitsengule ja varanduse kasvule. Sulle ei tohi võõrad olla mis iganes maised rõõmud, sest see on maine päev kõigis tema väljendusis. Tee kõike, mida soovid ja tee seda südamest, kuid ära lasku ebareaalsetesse plaanidesse ega ideedesse.
Kuu osas valitseb peamiselt tsükli viieteistkümnes, astraalsete võitluste ja lihalike kiusatuste päev. Passiivsed ja nõrga tahtejõuga inimesed muutuvad agressiivseteks. Püüdle askeetluse poole ja piira oma tahtmisi ning himusid. Hoia oma emotsioonid kontrolli all. Kell 16.19 algav liblika ja tuvi päev toob kaasa hinge ja keha harmoonia.

PÄEVA MÄRGID:
Parim märk on täna raha saamine, s.t. seda tuleb veelgi. Kui hommikul kukub miski maha või kaob, siis lased täna mingi võimaluse mööda. Tänase ja homse päikesetõusu vahel on hea kui nägid palju unenägusid, sest need kõik on seotud varandusega. Kui nägid unes münte, peenraha, siis on see hea enne, kui paberraha, siis pole see hea. Kui nägid unes reisi või kolimist, siis ennustab see uue ettevõtmise algust. Kui nägid unes mäge, siis on saabumas edu.

TOIT:
Täna võib süüa kõike mida hing ihkab, kuid toit peab olema mitmekesine. Juua võib valget kuiva veini. Kuu soosib paastumist.

SOODSAD VÄRVID: kuldne, valge, oranž ja bordoopunane.
EBASOODSAD VÄRVID: must, sinine ja lilla.


Teisipäev, 12. november 2019
27. Päikese päev

17. Kuu päeva algus 16.31, täiskuu 15.34
PÄEVA OLEMUS:
Päikese päeva märksõna on taevas ja see on kosmiline avatud uste päev. Püüa täna vaadata taevasse nii palju kui võimalik, sest sul on võimalik näha taevaseid märke, endeid või midagi veelgi huvitavamat. See on vahetuse, uute tutvuste, sõpradega kohtumise ning kaugete reiside alustamise päev.
Kuu energia poolest on täna väga puhas päev. Astraalse ja füüsilise keha vahel valitseb harmoonia. Kasulik on mediteerida ning teha joogaharjutusi, mis aitavad luua harmooniat nii füüsilises kui ka vaimses plaanis. Kell 16.31 algab šakti, naiseliku energia päev, mis on pühendatud viljakusele, igapäevarõõmudele ning vabanemisele.

PÄEVA MÄRGID:
Heaks endeks on leida võtmed, mis tähendab maja omandamist või edukat reisi. Kui näed taevas kolm korda sarnase kujuga pilve, seisab sul lähemal ajal ees raskustega seotud elumuutus. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud, kui magasid avatud akna all. Eriti veel siis, kui Kuu paistis. Täituvad nädala jooksul. Kui nägid unes taevast, tähti, vikerkaart, siis on oodata õnne ja edu. Kui nägid unes end alasti, siis tähistab see puhastumist ja tervenemist. Kui nägid unes riideid või riietusid, siis püüab keegi oma probleeme sulle kaela veeretada.

TOIT:
peab olema mitmekesine, õhuline, kerge ja soovitavalt vedel. Kasulik on süüa piima ja eriti hapupiimatoite.

SOODSAD VÄRVID: helesinine, kuldne ja punane.
EBASOODSAD VÄRVID: roheline ja pruun.

Kolmapäev, 13. november 2019
28. Päikese päev

18. Kuu päeva algus 16.48
PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on väga kriitiline. See on Päikese päevade seast kõige raskem päev ja seotud maa ning tema saladustega. Päev ei sobi lõbustusteks ega pidutsemiseks, kuid on soodne meditatsiooniks; palveteks, mille võtmesõnad avaksid maa saladusi. Püüa olla võimalikult õiglane, tasakaalukas, rahulik ja emotsioonitu, räägi ja suhtle nii vähe kui võimalik.
Lõviosa päevast kestab kuutsükli 17.päev, mis nõuab rõõmude ja positiivsete mõtete kogumist. Päeva laiem tähendus on armastus. Halvimal juhul võib tekkida kontrollimatu energia väljavool. Kell 16.48 algab passiivne peegli ja ahvi päev, mil näeme end kui peegelpildis.

PÄEVA MÄRGID:
Kui leiad peenraha, siis on oodata heaolu ja edu. Kui sind mitu korda nimepidi hüütakse või kui ainult näis, et hüüti, siis saad abi kaitseinglilt.. Kui lagunevad jalanõud, siis näitab see, et oled kaotanud kaitse. Kui miski sulle peale pudeneb: krohv, liiv, suled, tolm, siis seisab ees raske katsumus. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on tähenduslikud vaid košmaarsed ja konkreetsed unenäod, mida nägid päikesetõusul. Kui nägid unes, et lendasid maa kohal või kuulsid oma nime, siis on loota kaitset ja edu.

TOIT:
Täna võib süüa kõike peale soojavereliste liha ja verega tehtud toitude. Toit peab olema ühel toidukorral ühte tüüpi: taime-, kala-, piimatoit vms.

SOODSAD VÄRVID: must, tumesinine ja pruun.

EBASOODSAD VÄRVID: oranž ja punane.

NAISED JA KUU
Ilu, tervis ja olemine läbi kuufaaside ja Kuu tähemärkides liikumise prisma

Kuuketas paisutab end üha ümaramaks ja seega muutub ka tema mõju üha tugevamaks. Kuu annab praegu jõudu ja energiat hoogsalt juurde ning tekitab soovi midagi ära teha või korda saata, midagi muuta või ennast tõestada ja võimalik, et kõike seda korraga. Ära võta liiga palju ette, ära võta liigseid kohustusi, mis muutuvad koormavaks kui Kuu taas kahanemas ja energiat nappimas. Täiskuu saabub teisipäeval ja sel ajal (ka päev enne ja pärast täiskuud) on eriti suur oht enda võimeid üle hinnata, mistõttu saavutamata eesmärgid hiljem depressiooni tekitavad. Sel perioodil omandab keha hästi talle vajalikke aineid ja seepärast on kasulik neid talle anda nii sees- kui välispidiselt.

REEDEL kell 13.48 liigub Kuu Jäära ja neil päevil on kõrgenenud migreeni, ninaverejooksude ja nohu, põskkoopa- ja silmaprobleemide oht. Hästi sobivad nende piirkondade puhastavad protseduurid ja profülaktika.

ESMASPÄEVAL kell 1.07 liigub Kuu Sõnni, mis muudab soodsaks kaela eest hoolitsemise. Sel ajal pole soovitav külastada hambaarsti.

KOLMAPÄEVAL kell 10.45 liigub Kuu Kaksikutesse, kelle mõjusfääris on õlad, käed ja kopsud. Sel ajal on hea teha maniküüri ning õlgade ja käte õrna, lõdvestavat massaaži.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?