HOROSKOOP | Mida lubavad tähed? 6. kuni 12. november

Naisteleht, 6. november 2019

JÄÄR
Valeühendusi ja segadusi on vähem. Nädalavahetusel istub peaaegu igat laadi tegevus. Kõik, mis ette võtad, peaks laabuma. Suhetes vastassooga on elektrit ja tõmmet. Ülemused suhtuvad sinusse soosivalt.
Pane tähele! Oled väga tundlik, mistõttu võiks arvata, et sa ei tee asju kõige otstarbekamalt. Üllatuslikult oled aga hoopis põhjalik ja enesekindel. Uue nädala alguses tasuks siiski hoolikam olla. Edu üheks võtmeks on tihe seltsielu.

SÕNN
Kui sul mingil põhjusel pole olnud töö- ja kodukeskkonna meeldivamaks muutmiseks aega, siis nüüd on selleks soodne hetk. Vabane liigsetest asjadest. Leia ka aega oma keha ja üleüldse välimuse jaoks.
Pane tähele! Oled ümbritsevate suhtes lahkem ja hoolivam. Kui sulle tehakse üllatav ettepanek, võtad selle ilmselt vastu. Tuumaks on koostöö, mistõttu partnerluses esinevad probleemid tuleks rahulikult läbi arutada.

KAKSIKUD
Keskendu oma töös sellele, kuidas lisada efektiivsust ja valmisolekut teisi teenida, ootamata kohe tunnustust. Suhetesse oskad tuua uut sära ja kirge, hoolimata võimalikest ragistamistest. Märkad enda ümber rohkem ilu.
Pane tähele! Praegu sujub nii loominguline kui ka füüsiline töö. Kõik ettevõetav õnnestub hästi, kui töötingimused on rahuldavad ning tervis ja lähisuhted korras. Loodetavasti rakendad oma häid suhtlemisoskusi headel eesmärkidel, mitte ei ärgita konflikte.

VÄHK
Oskad end paremini väljendada. Lastega oled emotsionaalselt rohkem seotud – võta koos nendega midagi toredat ette. Igapäevasuhtlus on meeldiv, samuti suudad enda ümber rohkem head näha. Uue nädala alguses võib ootamatu olukord su plaane segada.
Pane tähele! Nädalavahetusel on rõhk tundeelul ja vahelduse otsimisel. Võid rännata nii füüsiliselt kui ka vaimumaailmas. Liialdatud vajadus meelt lahutada võib õppimisele ja tööle halvasti mõjuda. Võid kohati olla liiga usaldav.

LÕVI
Võta nädalavahetusel midagi koos perega ette. Lähisuhetes on rohkem kirge. Tunnetad selgemalt, kus sa maailmas asud. Soodne aeg läbirääkimisteks raha teemal. Võid saada üllatusliku pakkumise.
Pane tähele! Head reaalsustaju nõudvates asjaajamistes tasub olla ettevaatlikum. Perioodi lõpu poole hakkad ehk tervisele rohkem tähelepanu pöörama. Vaikivaid kokkuleppeid tuleks avada, sest üks partneritest võib millestki ootamatult erinevalt aru saada.

NEITSI
Suhtu muudatustesse paindlikumalt, ära püüa kõike oma kontrolli all hoida. Suudad hästi ennast selgeks teha. Oleks tore sõpradega aega veeta ja puhata. Inimesi kisub sinu poole – kasuta seda targalt, kuid ära manipuleeri.
Pane tähele! Perioodi esimene pool sobib lepingute sõlmimiseks, sportimiseks ja perekondlikeks üritusteks. Võid teha tulevikku puudutava otsuse. Oma seisukohti kaitstes riskid riiuga, kuid hea tahtmise juures suudad tänu optimismile seda vältida.

KAALUD
Võid omandada asju, arvates, et see aitab kindlustada kontrolli sinu elu ja sind ümbritsevate inimeste üle. Endiselt on esiplaanil isiklikud eesmärgid ja soov oma isikut esile tõsta. Õnneks tasakaalustab seda võime isetult armastada ja aidata.
Pane tähele! Tunned suuremat vajadust hoolitsuse ja heade nõuannete järele. Uus nädal sobib uuteks algatusteks ja ideede genereerimiseks. Paraku pole otsuseid teha lihtne. Tahad nautida head toitu ja mugavusi ning kaitsta ja kindlustada omandit.

SKORPION
Kestab patareide laadimise aeg. Sellega käib kaasas parasjagu enesekesksust, kuid mitte alati negatiivses võtmes. Ühelt poolt on olemas konfliktioht, teiselt poolt soodus aeg ka leppida. Sõprus toob armastust ja armastus sõprust.
Pane tähele! Oled nutikas ja enesekindel, kuid jätad aeg-ajalt kõiketeadja mulje. Rahalise toetuse saamine võib õnnestuda, kuid laenuvõtmisega ole ettevaatlik. Oled seadnud endale julged eesmärgid ja püüad enesekindlalt nende poole liikuda.

AMBUR
Hinda iga oma sammu võimalikult ausalt, sest sinu vastu võib hakata tööle iga asi, mida sa endale tunnistada ei taha. Samas mõistavad inimesed, et oled eelkõige huvitatud harmoonilisest koostööst. Rahateema nõuab veidi tähelepanu.
Pane tähele! Nädal on väga tulemuslik. Kergelt sa oma rahapaigutusi ja plaane ei avalikusta, kuid osa rahast läheb kindlasti kunsti ja meelelahutuse peale. Hindad kõrget kvaliteeti. Keegi võib alustada sinu vastu salajast tegevust.

KALJUKITS
Sõprade ja mõttekaaslastega suhtlemine annab võimaluse näidata, kes oled, ilma et tahaksid domineerida. Reisi, naudi muusikat. Lähedane inimene võib sulle tutvustada midagi uut. Kui sinu vastased tegutsevad, siis avalikult.
Pane tähele! Nädalavahetus võib suhtlemise ja liikumise poolest tihedaks kujuneda. Oled vabam, sul on originaalseid ideid ja sulle võidakse teha rohkem kui üks huvitav pakkumine. Perioodi lõpus ole hoolikam dokumentide ja rahaga.

VEEVALAJA
Olulistele ülesannetele tuleb läheneda täie teadmisega oma nõrkadest ja tugevatest külgedest. Soodne aeg taotleda rahalist toetust või laenu, kuid mõtle kõik korralikult läbi. Võib olla põhjust muretseda veidi oma tervise pärast.
Pane tähele! Võid kokku puutuda autoriteetsete inimeste ja riigiasutustega. Sõprade hulgast võid leida armastuse. Võtad ehk midagi ette oma positsiooni kindlustamiseks. Võib esineda närvilisust ja tormakust.

KALAD
Tee midagi tavalisest erinevat, ammuta uusi teadmisi ja kogemusi. Oskad luua tasakaalu enda ja igaühe vahel, keda kohtad – see teeb kohtumised meeldivaks. Võiksid anda endale rohkem füüsilist koormust.
Pane tähele! Karjääri edendamisel tõuseb suurt tulu suhtlemisest erinevate inimestega. Säilita enesekontroll, vältimaks pahandusi, ja hoidu liigsest muretsemisest. Lastega võib ette tulla probleeme, kuid need pole tõsised.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?