Horoskoop 29. jaanuar kuni 4. veebruar

Naisteleht, 29. jaanuar 2020

JÄÄR
Loovus võib tõeliselt õitsele puhkeda, eriti kui sellest ise huvitatud oled. Lapsed või lemmikloomad nõuavad erilist tähelepanu. Uue nädala alguses oled vaidlushimulisem.
Pane tähele! Väldi mõtlematuid otsuseid ja teravaid ütlemisi, et suhted asjatult ei kannataks. Võid olla huvitatud lisategevusest, ikka selle nimel, et rohkem teenida. Seltskondlikkus ja soov meeldida suurenevad. Juhipositsioon sobib, kuid seda ei tohi võtta jõuga.

SÕNN
Ehkki keskendud suuresti materiaalse seisu parandamisele, ootavad ka kodused tegemised su kätt. Võiksid seal peale rutiinsete tööde ka oma loomingulisust näidata.
Pane tähele! Võimalik, et sul tuleb mõni varasem valik ja otsus ümber hinnata. Oled avatud uutele teadmistele: sulle sobib nii õppimine kui ka õpetamine. Naudid heameelega rahu ega salli, kui sind käsutatakse.

KAKSIKUD
On aeg endale tunnistada midagi, mis on su mõtetes olnud juba mõnda aega. Pane kirja oma mõtted, ideed ja tunded. Igapäevases suhtluses ole võimalikult praktiline.
Pane tähele! Kaitsed mõnikord ägedalt oma vaateid. Kui rakendad oma energiat ja võimalusi õigesti ega kaldu äärmustesse, oled edukas. Sõprade kaudu võid leida kasuliku tutvuse. Tähelepanu nõuavad maksu- ja muud raha- ning kinnisvaraküsimused.

VÄHK
Teed otsuseid väärtustest lähtuvalt. Lahendust nõuab mõni eetikaga seonduv asjaolu. Rahaasjad on segased, kuid tänu kindlameelsusele ja tõhusale planeerimisele saavad need korda.
Pane tähele! Sul võib oma partneriga tekkida probleeme, kuid lahkarvamusi on võimalik kerge vaevaga lahendada. Uuest suhtest huvitatud vallalistel tasub silmad lahti hoida. Teistest lahus töötamine pole väga edukas.

LÕVI
Lahendus tuleb leida pingele ja ärevustundele. Lase end vabaks, sest uued eneseväljendusvõimalused aitavad igapäevaprobleemidest eemalduda. Ära lükka midagi edasi!
Pane tähele! Aeg on soodne vaimseteks pingutusteks. Oskad näha puude taga metsa, suudad töökaaslastega rahulikult maha istuda ja teatud probleeme lahata. Tervis nõuab tähelepanu. Armastus ja kunst rikastavad su maailma. Näe konflikti edasiviivat jõudu!

NEITSI
Ilmsiks tulevad mõned saladuses hoitud asjad. On enesesse vaatamise ja oma kirgede tundma õppimise aeg. Võta endale selleks kõigeks aega.
Pane tähele! Passiivsed inimesed ärritavad sind. Püüa oma üleolekut teistest mitte rõhutada! Seltskondlike suhete kaudu võib avaneda tee viia ellu mõni uus idee. Enne kui kuhugi raha investeerid, kaalu kõike põhjalikult. Järgmise nädala keskpaik võib osutuda pingeliseks.

KAALUD
Tahad oma elamistingimusi parandada. Hoiad mitmed plaanid esialgu endale, aga samas varitseb ka oht olla liiga usaldav. Lähisuhetes sujub arvatavasti kõik kenasti. Liigud rohkem ja teed isegi sporti.
Pane tähele! On päris hea aeg seada uusi eesmärke, näha planeerimise praktilisest küljest kaugemale ja leida see, mida ideaalis ihaldad. Sõbrad on emotsionaalsemad või näitavad oma tõelist palet.

SKORPION
Kõhklusi ja suhtlemishäireid on vähem. Sulle on tähtis, et su välimus oleks laitmatu. Töötegemine huvitab vähem, küll aga oled valmis vaeva nägema kodu heaks.
Pane tähele! Võid avastada, et just nüüd on aeg teha teatav otsus ammuse karjääriplaani täitumise nimel. Võta aega selleks, et oma soovides selgusele jõuda. Ära lase väikestel takistustel end kõigutada!

AMBUR
Praktilist rakendust lubavad ideed on sinu lemmikud. Edukamad on need Amburid, kelle töö on seotud kirjasõna, kommunikatsiooni, infotehnoloogia, kaunite kunstide ja meelelahutusega. Oled üldiselt elurõõmus ja alati valmis oma seisukohti kaitsma.
Pane tähele! Saad hästi läbi töökaaslaste, lähisugulaste ja naabritega. Midagi on susisemas ja ootab, et seda märkaksid. See, millesse usud, peaks kindlalt peegelduma selles, millega tegeled.

KALJUKITS
Pöörad palju tähelepanu kellegi teise kavatsustele, suhtumisele ja põhimõtetele. Tajud praegu kuidagi paremini, mida teised tunnevad. Usalda oma intuitsiooni.
Pane tähele! Vajadusel oled paremate teenimisvõimaluste otsimisel väga ettevõtlik. Läbimõeldud ja plaanipärane tegutsemine kannab vilja. Kodus on suhted üldiselt kenad, kuid on ka võimalik, et oled riskialtim ja vahepeal tujukas.

VEEVALAJA
Jälgi, mida teevad su lähedased. Nad võivad väljendada seda, mis on olnud õhus juba kaua.
Nädalavahetusel sobivad kõik tegevused, kaasa arvatud kellegi eest hoolitsemine. Võimendub armastuse füüsiline pool.
Pane tähele! Kaldud oma mõtteid endale hoidma, kuid mõnd Veevalajat võib tabada ka lobisemishoog. Uue nädala keskel esineb mõtlematust, kohusetunne võib olla nõrgem. Tegele määratud kokkusaamistega. Ole valmis vajadusel nõu küsima raamatupidajalt või juristilt.

KALAD
Elegantsed ja kvaliteetsed asjad tõstavad su enesetunnet. Võid saada praktilist kasu tänu oma kunstiandele. Erineva taustaga inimestel on sulle üht-teist uut ja huvitavat tutvustada.
Pane tähele! Pead tegema midagi tervise parandamiseks. Töödes-tegemistes on oluline tark jõujaotus, nii et koosta endale tegevusplaan. Kõrgenenud energiatasemel olles ära tekita endale illusiooni, et võid seda lõpmatult raisata.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?