HOROSKOOP | Mida toob eesootav nädal?

Naisteleht, 11. detsember 2019

JÄÄR
Kui suudad igas olukorras enesevalitsuse säilitada, sujub enam-vähem kõik. Romantikat võiks rohkem olla. Ootamatused võivad plaanid segi lüüa. Tulevikku suunatud tegevused edenevad paremini, kui neid hoolikalt ette valmistada.
Pane tähele! Kui oled mõelnud midagi oma elus muuta, sobib selleks hästi teisipäev. Auahnust jätkub ja su tööd tunnustatakse. Enne pühi aja võimalikult palju asju korda.

SÕNN
Aeg kulgeb aktiivse tegutsemise tähe all. Oskad keerulistest olukordadest üsna kergesti välja tulla. Kui sõbrad pole ammu ühendust võtnud, ole ise aktiivsem. Uus nädal on rahutu, kuid ka tore ja üllatav.
Pane tähele! Mässumeelsus ei tule kasuks. Nädalavahetusel väldi tuttuute riiete ja ehete kandmist. Vaheldust ja uusi inimesi võib oodata eriti perioodi viimastel päevadel. Rahaasjad võivad vajada ümberkorraldusi.

KAKSIKUD
Tahad olla piirangutest vaba. Nädalavahetusel pole mõtet väga tähtsaid otsuseid teha, pisimuudatusi võib küll ette võtta. Kui sind tülitab tusatuju, siis järelikult ei puhka sa piisavalt. Uue nädala alguses on raske keskenduda.
Pane tähele! Seltskondlike sidemete kaudu võib tekkida hea võimalus raha teenida. Püüa mitte ärrituda, sest see ei mõju lähisuhetele hästi. Targalt tegutsedes suudate koos tohutult palju korda saata. Tähtsaid tehinguid võiksid teisipäeval vältida.

VÄHK
Sind köidab kõik uus ja huvitav. Võid kohata omapäraseid inimesi ja kogeda ootamatusi. Võid ka ise üllatada. Töönädal on kiire ja nõuab plaanipärast tegutsemist. Vanemad ja kogenumad kaaslased võivad hüva nõu anda.
Pane tähele! Ära võta kõike öeldut puhta kullana, samas on ka oht, et teiste arvamused või nõuanded ei lähe sulle üldse korda. Alkoholist tasuks eemale hoida, küll aga on teretulnud muu meelelahutus.

LÕVI
Ootamatud olukorrad on selle nädala märksõna, kuid kohusetundlikkus, visadus ja asjalikud partnerlussuhted aitavad pinnal püsida. Vahepeal tuleb aeg maha võtta ja lugeda näiteks ilukirjandust või nautida kunsti.
Pane tähele! Oled lahke ja hoolitsev oma lähedaste ning partnerite suhtes. Tugevad emotsioonid ja inimesed muudavad su elu värvikamaks. Lähed kergemini kaasa sellega, mis pakub vaheldust. Perioodi lõpp eeldab kohusetunnet, täpsust ja head töövõimet.

NEITSI
Nädalavahetusel võiksid muu hulgas tegeleda oma välimuse ja tervisega. Ausus ja otsekohesus aitavad arendada meeldivat koostööd. Võid tunda, et töö tegemine väga ei istu. Kui võimalik, teegi paus, sest ületöötanuna pole sinust kasu kellelegi.
Pane tähele! Reede sobib võlgade tagasiküsimiseks. Võid tahta elamistingimusi paremaks muuta. Palju oleneb hetketujudest. Igapäevasuhetes on rohkem kirge. Uus armusuhegi pole võimatu.

KAALUD
Oskad lähisuhetesse romantikat tuua. Võib-olla tekib neisse ka rohkem kindlust. Teadmishimu on suur. Esineb kõhklushetki ja ebajärjekindlust. On aeg kodus ilu juurde luua, kui elutempo lubab.
Pane tähele! Meelelahutus, puhkus, muusika ja hea raamat võiksid kuuluda praegu igasse su päeva. Kui laupäeval istub vajadusel ka töötegemine, siis pühapäeval tuleks kindlasti lõdvestuda. Partnerluses keskendu positiivsusele ja objektiivsusele.

SKORPION
Nädalavahetusel on eeldusi olla meeldiv nii suhtluses kui ka kõiges muus, eriti kui väsimus väga ei kimbuta. Esmaspäeval väldi liialdusi ja vaidlusi. Genereerid häid ideid, mida tasuks kohe ellu viima hakata.
Pane tähele! Praktilisi rakendamisvõimalusi pakkuvad ideed on sulle praegu kõige huvitavamad. Kui plaanid end ärialal täiendada, on parim aeg esimesteks sammudeks. Lähisuhted on head. Liikluses tasuks tavalisest ettevaatlikum olla.

AMBUR
Igapäevasuhted on perioodi algul päris emotsionaalsed. Nädalavahetusel tõmbab kodu. Kasulik oleks mediteerida. Esmaspäeval võib olla raske rahu säilitada. Edukaimaks võib osutuda kolmapäev.
Pane tähele! Tähtsate otsuste tegemine lükka edasi, kui sa pole kõike hästi läbi mõelnud. Vanematelt inimestelt võid head nõu saada. Endasse tõmbumise soov võib sind tabada veel enne uut töönädalat. Kui võitled õiguse eest, vali vahendeid.

KALJUKITS
Esmaspäeva õhtuni avaneb eriti palju suhtlemisvõimalusi. Paaril järgmisel päeval võid sellest veidi väsinud olla. Sa ei avalda oma mõtteid ega plaane kuigi hea meelega. Loovinimestele on aeg väga soodne.
Pane tähele! Mingis vormis võid kokku puutuda kinniste asutustega. Esineb emotsionaalset ülitundlikkust ja vastuvõtlikkust põletikele. Rahaasju on soodus ajada laupäeval ja kolmapäeval.

VEEVALAJA
Põhjalikkus, enesekindel ja innukas tegutsemine annavad häid tulemusi. Mõtle, kuidas oma lähedastele ja sõpradele rohkem rõõmu valmistada. Esmaspäev-teisipäev võivad küll olla teguderohked ja viljakad, kuid võimalusel oled omaette ning mõtiskled.
Pane tähele! Rutiini pole põhjust karta, sest nädal võib olla täis järske pöördeid. Elu keerleb algul palju sinu isiku ümber. Uus nädal nõuab tasakaalukust.

KALAD
Sinu tujukus võib ümbritsevate tuju rikkuda, sul endalgi ei edene asjad siis kõige paremini. On võimalus uue suhte tekkimiseks, arusaamatusi olemasolevates suudad osavalt lahendada. Taas tekib sul põnevaid ideid.
Pane tähele! Oma ettevaatamatu käitumisega võid palju segadust tekitada. Nädalavahetusel õpi või tee midagi tavalisest erinevat, et oma sisemist rahutust maandada. Ka pingevabad suhted sõpradega on abiks.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?