„Sajandi armastuse“ Sultan Suleiman sai teise poja

Tõlkinud Allan Espenberg, 18. märts 2020

Aprillis peab 50 aasta juubelit populaarne ja arvukate auhindadega pärjatud Türgi näitleja Halit Ergenç. Nüüd on põhjust veel suuremateks pidustusteks, sest ilmakuulsas seriaalis «Sajandi armastus» peategelast sultan Suleiman I Toredat kehastanud mees sai taas lapse.

Näitleja abikaasa, 37aastane näitlejanna Bergüzar Korel tõi ilmale teise poja (3,5 kg ja 51 cm).

Poegade emaga elab Ergenç koos 11 aastat ja mees on alati rääkinud, et unistab suurest ja sõbralikust perest. Halit ja Bergüzar kohtusid ühiste filmivõtete ajal seriaalis «1001 ööd», kus neil mõlemal oli kanda peaosa.
Ergenç on varem korra abielus olnud näitlejatar Gizem Soysaldıga. Mees soovis juba toona nii väga isaks saada, kuid Gizem polnud enda sõnul veel sünnitamiseks valmis, sest õppis ülikoolis ja tahtis rohkem karjäärile pühenduda. Seetõttu järgnes pärast ligi kaheaastast kooselu abielulahutus.

Pärast lahutust oli näitleja pikalt rusutud ja kurvas meeleolus, kuid kõik muutus, kui Haliti teed ristusid Bergüzariga. «Koos uue kauni abikaasaga on minust kui kerglaste elukommetega mehest saanud igati eeskujulik pereinimene,» on näitleja ise enda kohta öelnud.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?