Horoskoop 18. kuni 24. märts

Naisteleht, 18. märts 2020

Jäär
Pinged kuhjuvad, teevad haiget ja vahel ka haigeks. Suhtu oma kehasse kui baromeetrisse ehk et kui tunned füüsilist või emotsionaalset valu, võta aeg maha, hellita end meelepärasega ja pühenda aega oma kordumatule ilule.
Pane tähele! Töökollektiivis on konfliktid praegu kerged tekkima. Sul on paljus õigus, ent peale selle, mida räägitakse, on tähtis ka see, kuidas räägitakse – pööra sellele tähelepanu. Su tugevuseks on täpsus.

Sõnn
Igatsed hellust ja soojust, ent mingil põhjusel on sul seda lihtsat soovi raske väljendada, mistõttu mõjud kohati kui talve viimne hingus koos jäise tuule ja krae vahele tungiva lörtsiga. Iseennast ja maailma usaldades jõuad armastava inimeseni.
Pane tähele! Hoolitse praegu enda tervise eest sellise kire ja andumusega, nagu lihviks juveliir hinnalist kalliskivi. Tüsistuste oht on hetkel suur.

Kaksikud
Sotsiaalsete suhete hoidmine on praegu kõige suurem väljakutse. Aga tea: edeneb iga valdkond, kuhu järjepidevalt panustatakse. Haara ohjad enda kätte ja hakka korraldama näiteks virtuaalset raamatuklubi.
Pane tähele! Kui oled piisavalt tähelepanelik, saad infot, millest sul on tulevikus palju abi. Vali hoolega, kellega asju arutada – kui avad suu kellelegi, kes sind ei toeta, võid kogeda valusaid tagasilööke.

Vähk
Nii üllatav kui see ka praegusel ajal ei tundu – tähed näitavad, et võib tulla põnevaid ja ootamatuid arenguid lembevaldkonnas. Sinu stoiline ja maalähedane huumor aitab lahendada paljusid probleeme lausa lennult, samuti loob see hea aluse mitmesugustele saavutustele.
Pane tähele! Suurepärane aeg, et näidata ülemustele, milleks võimeline oled. Seda isegi siis, kui töötad kodus. Kui oled raha pärast mures, vaata üle, kas vastutus on ikka jagatud.

Lõvi
Oleks ju tore, kui mõni asi oleks teisiti, kuid olukord on just selline, nagu parajasti on, ja ainus, mida muuta saad, on su enda suhtumine. Viska vingumistuju kus seda ja teist ning korralda endale ja oma lähedastele lahedaid tubaseid ettevõtmisi.
Pane tähele! Oled särav, aktiivne ja loominguline ning sütitad oma erakordse positiivsusega teisigi. Tekkinud olukorras võib edu saata eriti loometöö ja äriga tegelevaid Lõvisid. Su loomupärane väljendusoskus on praegu kasulik vahend soovitu kättevõitlemiseks.

Neitsi
Lähisuhted on sulle tähtsamad, kui tavaliselt välja näitad. Vaatamata sellele kaldud vahel langema põhjendamatusse pragmatismi. Usalda rohkem sisetunnet, armastuses on see ju kõige tõsisemalt võetavam näitaja.
Pane tähele! Kui praegu oma tegevusi hoolega planeerid, võid tulevikus teha eriti edukaid tehinguid. Asja kaaludes ja otsuseid langetades toetu oma mõistusele ja intuitsioonile. Ole ettevaatlik teiste nõuannete kuulamisel.

Kaalud
Koged tõeliselt intensiivseid tundmusi. Need muudavad sind sisemiselt rikkamaks. Mõistad, et siiani oli sul vajaka optimismist ja eneseusust ning su unelmad pole enam mägede taga.
Pane tähele! Planeetide seis lubab ootamatut kirge või armumist, mis niidab su suisa jalust. Paistab, et sel nädalal võib põgusast virtuaaltutvusest või ukse taha saabunud kullerist alguse saada pesuehtne armastus.

Skorpion
Oled äärmiselt sensitiivne – võimalikud on mingid müstilised läbielamised, eriti kirkad ja tõetruud unenäod. Halb aga on see, et hõljud, pea laiali. Samuti võib probleemiks olla liigne unisus või risti vastupidi, täielik unetus.
Pane tähele! Asjaliku ja praktilisena keskendud praegu materiaalse heaolu parandamisele ja suudad saavutada ka märkimisväärseid võite. Oluline on mitte lasta emotsioonidel end juhtida ja säilitada kaine mõistus ka keerulistes olukordades.

Ambur
Senisest enam pöörad tähelepanu spordile. Õige! Sest kõik, mis ei liigu, sammaldub ja mandub. Mine jooksma, tee pargis kepikõndi või kodus joogat. See kõik tuleb tervisele ainult kasuks!
Pane tähele! Seljata oma loomupärane mugavus ja hoia oma finantsseisul eriti kiivalt silm peal. Ära mingil juhul lase end ahvatleda odavatel pakkumistel. Praegu pole õige aeg ei väikeste järelmaksude ega ka suurte laenude jaoks.

Kaljukits
Keskendu oma tunnete märkamisele ja paremale mõistmisele, enda suhte teadlikumale määratlemisele. Leia aega, et tulevik selgeks mõelda. Keskendu sellele, mis on sulle oluline. Hea aeg keerata elus uus lehekülg.
Pane tähele! On võimalus väikeste traumade ja vigastuste tekkeks. Püüa ohte vältida ja kui midagi siiski peaks juhtuma, ära jää kangelaslikult lootma iseeneslikule paranemisele, vaid järgi arsti nõuandeid.

Veevalaja
Oled tavatult emotsionaalne, tehes olulisi otsuseid pigem impulsiivselt kui kainelt kaalutledes. Kui vähegi võimalik, võta aeg maha ja mine iga päev tunniks näiteks metsa pead tuulutama ja hinge kosutama. Ainult nii säilitad normaalsed suhted lähedastega.
Pane tähele! Paned oma tervisele praegu erilist rõhku. Aga väldi kindlasti igasugu radikaalseid dieete. Vaata üle oma tervislik üldseisund ja kosuta vajadusel end koduse spaaga.

Kalad
Ebamäärased salatsemised ja nendega kaasnenud ebameeldivused tekitavad sinus tunde, et suhted on saatanast. Õnneks saadab kosmos sinu suhtetaevasse päikesepaiste ja paneb puhuma soojad kevadised tuulekesed.
Pane tähele! Õppimine valmistab sulle rõõmu ja sellele kulutatud aeg tasub end kuhjaga ära. Püüa raha säästa, sest ressursside olemasolu tagab sulle üleüldise turvatunde ja rahu.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?