Horoskoop 12.–18. veebruar

Ülla Haljand, 12. veebruar 2020

JÄÄR
On muutuste aeg, pinnale võib tõusta midagi tõeliselt sügavamõttelist. Naudi ja arenda oma loovat külge. Tegele sõprade ja uute tuttavatega rohkem.
Pane tähele! Võid ootamatult avastada end rahaliste asjaajamiste keskelt, mis sulle üldse ei meeldi. Pilk tuleb suunata nii taha- kui ka ettepoole, et jõuda järeldusele, kuidas teha positiivne pööre. Mõtle järele, kas eelistad kvaliteeti või kvantiteeti.

SÕNN
Ülemustel ja muudel mõjukatel inimestel on sulle rohkem öelda. Püüa tabada õiget aega ja kohta ühenduse pidamiseks. Sõbrad on paremini kättesaadavad kui varem.
Pane tähele! Investeeringud enese eest hoolitsemisse pole halvemad kui raha panka panek. Lase end hellitada näiteks massaaži või muu sarnasega, sest see pole glamuuriküsimus, vaid oma hinge austamine. Hooli väiksematestki üksikasjadest.

KAKSIKUD
Saad eriti hästi läbi mõne mõjuka isikuga. Kasuks tuleb su sarmikus ja meeldiv käitumine. Igatahes tunned end lahedamalt.
Pane tähele! Vanast solvumisest või harjumusest lahtilaskmine on nüüd kergem kui muidu, aga vaid juhul, kui kasutad selleks iga päev sihipäraselt oma mõtteenergiat. Viimasel on üldse suur jõud, seepärast unista nüüd julgelt ja visualiseeri oma unistuste elustiili.

VÄHK
Raha liigub kiiresti sisse-välja, kuid pööra seejuures rohkem tähelepanu üksikasjadele ja hoia paberimajandus korras. Oled idealistlik, aga rohkem läheks vaja praktilist meelt.
Pane tähele! Keegi su lähikonnast (võimalik, et lausa terve grupp inimesi) võib ette võtta olulisi muutusi. See tõmbab kui keeris ka sind muutustesse kaasa. Ära võitle vastu, sest nii ehk naa oled juba seadnud või seadmas uusi sihte tulevikuks.

LÕVI
Palju toimub ümber partneri, kes on väga hõivatud. Et temaga kontakti saada, peab praegu rohkem pingutama. Mõtle läbi oma rahalised võimalused ja kaalu uut ettevõtmist.
Pane tähele! Tööalaselt oodatakse sinult põhjalikkust ja täpsust. Mõtle, millisena tahad end maailmale näidata, ja kui jõuad järeldusele, et üht-teist saaks praegusega võrreldes paremaks muuta, ära lükka seda võimalust edasi – alusta muutustega kohe!

NEITSI
Kaastöötajad või alluvad on veidi hajevil. Palju seletatakse ja arutatakse ning see segab keskendumist. Ees võib seista romantiline kohtumine või väljendab keegi sulle oma tundeid.
Pane tähele! Kellelgi sugulastest või kaugel elavatest sõpradest on elus muutusi, mis viivad positiivsete tulemusteni. Sinu vaated ja uskumused pannakse proovile, seepärast ole nüüd enda suhtes võimalikult aus. Kas see, mida räägid, on ikka see, mida tegelikult tunned?

KAALUD
Püüa saavutada toimiv elutempo. Enne mis tahes kutsele jaatavalt vastamist kaalu, kas see on ikka väärt aja ja energia panustamist. Jälgi, mida ja kui palju sööd.
Pane tähele! Pead jätkuvalt tegelema eelarveküsimuste ja muude rahaasjadega. Tee selgeks, millised on su tegelikud väljaminekud ja mida annaks teha, et asjaajamised lihtsamaks muuta. Ka partneri rahaasjades on midagi muutumas.

SKORPION
Ära lase kodus tekkida sellisel kaosel, mis su une ära viib. Külalised võivad etteteatamata sisse astuda ja tõesti, mõne erilise inimesega olekski hea aega veeta.
Pane tähele! Kui su partner on algatanud muutuse, siis tea, et selles peegeldub ka sinu vajadus muutuste järele – olgu need siis vaimsemat või praktilisemat laadi. Vajadusel saad head nõu, kuidas asju tõhusamalt ajada, kuid hoidu siiski teisi jäljendamast.

AMBUR
Sinu ümber toimuv võib sundida sind täpselt otsustama, kellega ja kuidas oleks vaja suhelda, eriti kui ümberringi sebitakse liiga palju. Meeldiv õhkkond kodus aitab taastuda.
Pane tähele! Tervist ja toitumist puudutavas rutiinis tuleks midagi muuta, et su keha ja vaim saavutaksid parema tasakaalu ning energiat oleks rohkem. Ka töörutiinis on ruumi muutusteks – ära võimalust maha maga!

KALJUKITS
Ära lase teiste edevatel vajadustel enda tähelepanu hajutada. Hinda oma rahalist seisu ja tee kõik selleks, et jääksid eelarve piiridesse. Kuula rohkem oma sisehäält.
Pane tähele! Kodust keskkonda saab meeldivamaks muuta küünalde, lillede või muusikaga. See mõjuks ka tervisele hästi. Su kõrval elavad inimesed võivad su elu nüüd keerulisemaks teha – nad võtavad ette muutusi, mis võivad suurendada sinu vastutuskoormat.

VEEVALAJA
On oht üle pingutada, sest palju on vaja teha nii paberitööd kui ka suhelda erinevate inimestega. Sul tuleb säilitada praktilist meelt ja jääda realistlikkuse piiridesse.
Pane tähele! Vabasta end tühistest mõtetest ja asjatust muretsemisest, mis vaid rikub su tuju ja raiskab aega. Luba endale regulaarselt vaikust, üksiolekut ja mediteerimist. Naabrite või muude kaaslaste närvilisele tegutsemisele reageeri rahulikult, praktiliselt ja loogiliselt.

KALAD
Sinu suhtumine ümbritsevatesse on leebem, kuid teatav pinge seoses mingi hiljutise kogemusega võib siiski säilida. Ära lase sel end vallata. Toida oma hinge millegi meeldivaga.
Pane tähele! Võrdle seda, mida tunned ja mõtled endast, sellega, kui palju aega ja energiat pead kulutama, et säilitada praegust elustiili. Kui avastad, et su elus on mõndagi, mida pole mõistlik alles hoida, siis mõtle, millest saaks järk-järgult loobuda.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?