Horoskoop 15.–21. jaanuar

Naisteleht, 15. jaanuar 2020

JÄÄR
Periood võib kujuneda väga tihedaks ja suhtlusrohkeks. Tööasjades oled juba mõnda aega tunnetanud muutuste tuuli. Igal kogemusel on sulle midagi õpetada. Sinu olemus tuleb kõige paremini esile sõpruse ja muude suhete kaudu.
Pane tähele! Mõned karjääriga seonduvad asjaolud nõuavad erilist tähelepanu. Oled omamoodi uuel ringil ja väikesed erinevused varasemaga võrreldes pakuvad kindlustunnet. Avaneb võimalusi korrastada suhteid. Aga ettevaatust salasuhetega!

SÕNN
Võimalikud on muutused hariduse vallas ja kokkupuuted haridusasutustega. Tööasjus on elulise tähtsusega keskendumine ja kiire reageerimine. Rõhutatud on sidemed kaugete paikadega, kasvõi virtuaalsel tasemel.
Pane tähele! Mõtled palju töökorraldusele. Sul võib olla mitu rauda korraga tules ja seepärast vajad ehk kellegi nõu. Lõplik otsus jääb ikka sinu teha. Võid alustada koostööd muusika ja muude kunstide alal. Võid sattuda avalikkuse tähelepanu alla.

KAKSIKUD
Sind erutab kõik, mis ergutab vaimu, igal juhul pole sissekäidud rajad päris sinu jaoks. Võid tunda huvi salapäraste nähtuste vastu. Tööl kogud tunnustust ja saad abipakkumisi. Ole avatud ja loominguline!
Pane tähele! Võid kokku puutuda juriidiliste küsimustega. Võid leida uue viisi, kuidas oma materiaalseid vahendeid kontrolli all hoida, olla enesekindlam ja tunda end tugevamana. Reisimine võib olla seotud segadustega.

VÄHK
Kuna igapäevaelu ei lase alati iseendaga ühenduses olla, võid end vahel halvasti tunda. Mõnikord on sul isegi raske end ära tunda! Igatsed midagi kättesaamatut. Võib-olla huvitaks sind loov visualiseerimine?
Pane tähele! Liigud lähikuudel eesmärkide suunas kindlamalt. See, millesse usud, inspireerib ja annab lootust igal sammul. Võid saada positiivset tagasisidet riigiasutustelt ja nendelt, kes on sinust kaugel.

LÕVI
On soodne aeg uurida, õppida ja liikuda, ent sealjuures kulub marjaks ära tähelepanelikkus. Esmane on partnerlus. Kui mingil elualal on probleem, pöördu asjatundja poole, sest probleemid tuleb läbi arutada.
Pane tähele! Tööl võivad toimuda muutused ja kaastöötajatega tekkida arusaamatusi. Võta neid kui võimalust midagi õppida. Sinu panus on ülioluline, kuid koostöö on vähemalt sama tähtis. Rahaliselt on ees head nädalad, avardub ka vaim.

NEITSI
Perioodi algus sobib rahaasjade ajamiseks, kuid mõningase ettevaatusega, eriti pühapäeval. Tööpositsiooni kindlustamiseks oleks hea end täiendada, õppida midagi uut. Mõnel Neitsil on oht end üle pingutada.
Pane tähele! Lapsevanematel kestab tihe aeg. Arvestada tuleb muutuste, loomingulisusega. Puhka piisavalt ja püüa erinevatest tegevustest valida kõige südamelähedasem. Võid saada kingituse või väärtuslikku abi.

KAALUD
Suudad pingutusteta domineerida, kuid see ei pruugi sind huvitada. Tahad hoopis nautida olemist ja suhteid, tõsidus sulle ei meeldi. Tekib uusi ideid ja pole peaaegu midagi, millega sa hakkama ei saaks. Immuunsüsteem võib olla tugevam.
Pane tähele! Kodus on miski ilmet võtmas või muutumas. Sina tegele sealjuures tasakaalu leidmisega. Tänu töökaaslastele või teistele kaaslastele sinu lähedal võib su igapäevaelu kergemaks muutuda. Ole hoolikas ja täpne!

SKORPION
Kodu või muu kinnisvaraga seondub midagi päris positiivset. Keskendud kõige intiimsemale oma elus, ülioluliseks muutub kõik tuttav ja kodune. Oled teistele, eriti lastele, hea inspiratsiooniallikas.
Pane tähele! Kipud vaidlema ja teravusi ütlema. Vajalikud on uued algused suhetes su lähiümbruses elavate inimeste või lähisugulastega. Siis tunned, kuidas sind toetatakse. Võid armuda.

AMBUR
Suurt osa su tegevusi juhib eesmärk saada materiaalset kasu. Vaim on ergas ja sind on raske tasakaalust välja viia. Perioodi lõpus võid olla siiski haavatavam. Uusaastalubadusi võtad üpris tõsiselt. Lähisuhted on kenad.
Pane tähele! Töö tõhustamisel tuleb kasuks enesetäiendus äri alal ja uute meetodite leidmine. Võid kokku puutuda mööbli- ja kinnisvara teemadega. Tähtsad on vaimutööga seonduvad rahaasjad. Mõtle enne, kui millelegi alla kirjutad.

KALJUKITS
Suhtumisega rahasse ja muusse materiaalsesse ning vaimsetesse väärtustesse peegeldad justkui seda, kes sa oled. Päris nii see siiski pole. Armusuhetes oled romantilisem ja kirglikum.
Pane tähele! Pöörad rohkem tähelepanu enda isiku esiletõstmisele ja isiklike eesmärkide saavutamisele. Perioodi lõpus muutuvad tähtsamaks väärtussüsteem ja rahaasjad. Tasakaalu säilitamine pole alati kerge.

VEEVALAJA
Püüad mitmeid tegemisi teiste eest varjata. Võimalik, et selle põhjuseks on kartus kohata teiste vastuseisu. Seltsielu on samuti avalikkuse silme alt eemal.
Pane tähele! Esiplaanil on alateadvuse, mineviku, taustajõudude ja karmaga seotud asjad. Järgnevate nädalate jooksul võib toimuda midagi, mis su materiaalse seisu paremaks muudab. Muu hulgas võid saada kingitusi ja lahti võlgadest.

KALAD
Hinda täie aususega oma käitumist ja viisi, kuidas sa ümbritsevatesse suhtud. See, mida sa endale ei tunnista, võib hakata sinu vastu töötama. Armusuhetes on arvatavasti paremad ajad.
Pane tähele! Võid arendada endas tervendaja võimeid ja saada järgnevate kuude jooksul hingeliselt tugevamaks. Viis, kuidas teed sõprade ja teistega koostööd, võib hakata muutuma. Palju oleneb su tulevikuplaanidest.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?