HOROSKOOP | 20. kuni 26. november

Naisteleht, 20. november 2019

JÄÄR

Reedel oled veidi hajevil, raske on töid lõpetada. Sõbrad võiksid küll su nädalavahetusse kuuluda, kuid pühapäeval oleks hea ka veidi üksi olla. Uus nädal võib tuua üllatusi nii teiste kui ka sinu poolt.

Pane tähele! Võimalik, et on põhjust kellegi tervise pärast muret tunda. Otsi rutiinile vaheldust. Näiteks õpi midagi uut, et vaimu ergastada. Nii pääsed sel aastal talvemasendusest.

SÕNN

Kohati on suhtlemine sulle pigem vastumeelne, kuigi enamasti annab just suhtlemine positiivse laengu. Praegu oleks mõistlik püüda sassi läinud suhteid parandada. Ühisomandi ja rahaga seotu vajab veidi süvenemist.

Pane tähele! Esiplaanil on koostöö. Annad endale aru, et teised ei peagi su vaateid tingimata jagama. Teistega arvestades on sul ka oma ideedele kergem toetust saada. 

KAKSIKUD

Kui oskad partnerlussuhetes negatiivseid pingeid vältida, suudate koos palju meeldivat ja kasulikku korda saata. Tuleviku planeerimisel tekib originaalseid ideid.

Pane tähele! Sul on raske rutiinset tööd teha. Kui tööl on probleeme, mis nõuaksid läbiarutamist, siis nüüd on selleks soodne aeg. Kipud tegema impulsiivseid oste. Hoia siiski oma krediitkaardi miinusel silm kiivalt peal.

VÄHK

Esile kerkivad kohustused, millest ei saa üle ega ümber. Nädalavahetusel lahuta meelt, võimalusel koos perega. Praegu on tuleviku heade suhete nimel väga oluline neile pühenduda.

Pane tähele! Rahaasjades tasub olla ettevaatlik. Uue nädala algus on lennukam, oskad oma elu huvitavamaks teha. Võib avaneda uusi võimalusi. Kolmapäeval on eriti oluline kuulata teisi tähelepanelikult lõpuni, ära hakka kohe vastu vaidlema.

LÕVI

Sul on tavapärasest veidi raskem väljendada oma sügavamaid mõtteid ja tundeid. Õhus on konflikte. Sind häirib, et asju ei tulda sulle näkku ütlema, vaid susserdatakse selja taga.

Pane tähele! Tähtsamad tööd ja tehingud lükka reede pealt ära. Edasi laabub kõik märksa ladusamalt. Oled tubli ja kohusetundlik. Kui asjad ei taha sujuda, võta aeg maha. Naudi ja loo ilu. Hoidu külmetamast.

NEITSI

Arutad inimestega erinevaid asju, suhtled sugulaste või naabritega. Tempo on kiire, aga lõdvestuda oleks vaja. Kipud raha ekstravagantsetele asjadele kulutama. Investeerimine kunsti ja ilusse sobib, kuid ära tee seda läbimõtlematult.

Pane tähele! Keskendu sisemisele minale. Mineviku mõtte- ja käitumismallid võivad saada takistuseks. Nädalavahetus võib tuua üllatuse või ootamatu kohtumise.

KAALUD

Oled romantiline ja hoolitsev. Kohati võib mälu alt vedada või oled lihtsalt veidi hajevil. Nädalavahetusse sobiks väike pidu. Uuel nädalal tunned end arvatavasti energilise ja enesekindlana, kuid vältida tuleks liigset tormakust.

Pane tähele! Isiklikud ja töösuhted paranevad. Oskusest kuulata on palju abi. Elutempo on eriti kiire ja on oht üle pingutada.

SKORPION

Võid mingil hetkel tunda, justkui pole sa piisavalt heal tasemel. Tahad vahepeal päris üksi olla või kipud teiste kallal norima. Positiivselt eriti vaheldusrikkad võivad tulla pühapäev ja kolmapäev.

Pane tähele! Kindlasti ei püüa sa kedagi petta, kuid näid aina muutuvat ja kõik ei suuda sellega sammu pidada. Kaitsed oma vaateid mõnikord liigagi kiivalt.

AMBUR

Püsisuhtes on praegu oluline välja öelda kõik, mis väljaütlemist nõuab. Kuid tee seda kindlasti läbimõeldult. Väike oht on ühiseid materiaalseid ressursse mõtlematult kasutada. Salatsemine õõnestab su autoriteeti.

Pane tähele! Võimalik, et sul on kokkupuuteid haigla või muu seda laadi asutusega. Nii et püüa sel nädalal olla argitegemistes märksa hoolsam kui muidu. Ära isegi mõtle kööginoa teritamisele!

KALJUKITS

Suhtlemine noortega võib anda sulle vabama suhtumise endasse ja ellu üldse. Hoolimata su erialast, võivad sinus välja lüüa näiteks kunstianded, millest töö juures kasu on. Harmooniline partnerlus annab lisavõimalusi eduks, problemaatiline aga võimaluse leppimiseks.

Pane tähele! Tööasjades võib takistusi esineda. Algab omamoodi kokkuvõtete tegemise aeg. Püüa selgusele jõuda, kuidas alateadvuslikud reaktsioonid su elu mõjutavad.

VEEVALAJA

Sulle sobib loominguline töö. Päevakorral on ka enesetäiendus. Su maailma rikastavad armastus, kunst ja omapärased inimesed. Millal sa viimati muuseumis käisid? Või ooperis? Hangi kohe piletid, vaimne elamus on garanteeritud.

Pane tähele! Ehk tehakse mõni põnev ettepanek või kohtud huvitavate inimestega. Oled abivalmis ja leppimisaldis. Võib tekkida uus suhe. Ebaausad võtted ärgu endiselt su repertuaari kuulugu.

KALAD

Ole valvas pettuse suhtes. Perioodi esimestel päevadel võid tunda tüdimust. Õnneks see möödub. Paljud ettevõtmised on selgelt tulevikku suunatud. Tööasjad võivad tuua avalikku tähelepanu.

Pane tähele! Oled tolerantsem teiste vaadete ja arvamuste suhtes. Lähisuhetes võivad ilmneda asjaolud, mille tähtsust sa polnud siiani teadvustanud. Saad rohkem teada selle kohta, kuidas suhtud ümbritsevatesse inimestesse ja sündmustesse. Endiselt oleks hea õppida.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?