Kiri toimetajalt

Merle Luik, 16. oktoober 2019

Meil siin ajakirjas töötades käib tuju üles ja alla. Alla läheb ikka siis, kui keegi (vähemalt toimetuse arvates) põhjendamatult meiega pahandab. Ja üles siis, kui saame sooje ja sõbralikke kirju toredatelt ning rõõmsatelt inimestelt. Kui tuleb kiri paberil (oh, need on mu lemmikud!), on mul komme neid kõva häälega ette lugeda, kui e-kiri, saadan need toimetusele edasi. Hea sõna teeb ju tuju kõigil rõõmsaks ja annab meile kamaluga tegutsemiseks motivatsiooni juurde.

Eelmine nädal oli kuidagi eriti viljakas – nii palju lugejakirju pole meile ammu saabunud! Ja mis eriti tore: saime päris mitu head ettepanekut.

Nii näiteks tuli Jutalt ettepanek hakata suletud Tallinna TV telekava asemel ära trükkima ETV+ kava. Arutasime asja, tundus hea mõte – ja tegimegi ära. Elina kirjutas meile oma palve kuningaperede rubriiki – ta soovis mõnd lugu Türgi ajaloost. Olgu öeldud, et juba tegeleme! Muide, meie jaoks pole patt ka pisuke edevus – ehk siis see, kui keegi pakub end ise persoonilooks välja. Vastupidi, see rõõmustab meid väga! Näiteks Merle Tartust kirjutas meile – tema tegevusala tundus meile tõesti väga erakordne ja huvitav ning peagi saadki temast lugeda.

Nii et suur tänu kõigile, kes on meile kirjutanud ja kirjutavad ka edaspidi. Me hindame sinu arvamust, ausalt!

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?