HOROSKOOP | 16. kuni 22. oktoober

Naisteleht, 16. oktoober 2019

JÄÄR

Oled sunnitud oma seisukohti aktiivsemalt avaldama ja otsuseid tegema ning teiste omi eirama. Tea oma kohta maailmas. Ole julge ja sära!

Pane tähele! Suudad rahaasju paremini kontrolli all hoida. Keegi su tuttavatest on oma elu ümber sättimas või on oodata lausa suuremaid ümberkorraldusi tutvusringis. Väldi kahtlasi seltskondi. Ole hoolikas reklaamiga kokku puutudes.

SÕNN

Su mõistusele esitatakse viimasel ajal keerulisi väljakutseid ja kipud üle mõtlema. Hoia end tegevuses ja täida kohustusi, muidu satud mõtete ja emotsioonide keerisesse, millest on raske välja saada.

Pane tähele! Järgnevatel nädalatel on hea võimalus parandada või muuta midagi oma suhetes. Võid saada nõuandeid, mida tasub kuulata ja kaaluda. Karjääri vallas võib ees seista tähtsa otsuse tegemine, olgu siis enda initsiatiivil või ülemuse soovil.

KAKSIKUD

Küsimus on, kas mõni sõprussuhe väärib hoidmist. Mõni tulevikuplaan on seotud keeruliste olukordadega. Võib-olla oleks venitamise ja ootamise asemel targem teha kiire muutus.

Pane tähele! Tervise huvides arenda jõudu ja vastupidavust. Oskad hästi aega planeerida. Tööl läheb olukord lahedamaks, pinged taanduvad. Uus idee või raamat võib inspireerida sind teatud otsuseid tegema. Reisiplaanid tuleb põhjalikult läbi mõelda.

VÄHK

Karjääri pärast muretsemine sunnib sind oma positsiooni hindama ja oktoobri lõpuks otsustama, kas oled teatud asjad õigesti teinud. Kuula oma sisetunnet. Kui oled rahulolematu, ei saa ju vanaviisi jätkata.

Pane tähele! Võid taasleida sideme oma ammuse unistusega. Rahaasjades tuleb ilmselt midagi muuta. Ole valmis läbirääkimisi pidama. Võid teha koos perega väljasõidu. Kodused tegemised on endiselt väga tähtsad.

LÕVI

Viimased kuud on olnud täis õppetunde sinust endast. Sinu seisukohad võidakse proovile panna. Emotsioonidega tasub kaasa minna ja tunnetada, mis neid kõige enam esile kutsub.

Pane tähele! Mingid muutused seoses sinu partneriga nõuavad kiiret reageerimist. Võta aega tema kuulamiseks. Teiste plaanid ja arvamused ei pruugi sulle tingimata meeldida, aga anna endale aega. Tee kodus midagi, mis muudaks seal keskkonna rahustavamaks.

NEITSI

Rahaasjus ole võimalikult kohusetundlik ja täpne, seda nii säästmise, kulutamise kui ka muude rahaliste plaanide mõttes. Võta aeg maha, et teha otsused rahulikult ja selgelt. Väldi impulsiivseid oste.

Pane tähele! Võimalik, et tahad seoses oma elustiili ja tervisega midagi uut ette võtta. Su ümber on rohkem positiivselt meelestatud inimesi, kellelt saad kasulikku teavet, tuge ja vajadusel ka lohutust.

KAALUD

Märkad teravamalt inimeste omavahelisi suhteid. Mõtle enne järele, kui tegutsema tormad, eriti kellegi teise soovi või ettepaneku ajel. Lähtu sellest, kas tunned end tasakaalus olevat või mitte.

Pane tähele! Järgmistel nädalatel kasuta ära võimalused sissetuleku kasvatamiseks ja oluliste asjade kindlustamiseks. Sinu seltsi- ja armuelu võib tuua ootamatusi. Lapsed sinu elus ületavad end.

SKORPION

Oled vastupidavam ja tugevam. Soodne aeg uuenduste tegemiseks. Pööra tähelepanu ka oma tundemaailmale, tervisele ja võimalikule ravile. Ära unusta sügavalt hingata.

Pane tähele! Tunned energia juurdevoolu. Ka tervis võib paraneda. Koduga seoses on oodata muutusi ja isegi väike ümberkorraldus toob positiivseid tundeid. Oled eneseteadlikum ja koondad tähelepanu isiklikele eesmärkidele. Praegu sobib üksiolek.

AMBUR

Eelistaksid rutiinile vaheldust ja mängu. Paraku on kohustusi, mida päris eirata ei saa. Salaja võid aga nii mõndagi korda saata. Tundeelu peegeldagu su sisemist rõõmu. Vahel oled liiga intellektuaalne.

Pane tähele! Mõni minevikusündmus või varjatud asjaolu nõuab keskendumist ja uurimist. Nendega, kellega pidevalt suhtled, tuleks rohkem arvestada ja neid enam usaldada.

KALJUKITS

Elustiil ja turvatunne on olulised, aga tundeidki ei maksa kõrvale heita. Need võiksid keskenduda kõigele, mida oled ehitanud ja loonud. Sulle meeldib, kui sind ümbritsevad inimesed on avatumad.

Pane tähele! Hoolitse selle eest, et sulle võlg tagasi makstaks. Kui oled midagi müümas, ära hinda liiga alla lase. Säilita igas olukorras eneseväärikus ja ära mine liiga kergelt kompromissile. Sõbrad ja suhtlus toovad su ellu soojust.

VEEVALAJA

Esiplaanil on suhtlus ja reageerimine teiste käitumisele. Nii olevikus toimuva kui ka minevikku jäänuga tuleb teha rahu. Süvene oma sisemaailma ja avastad ennast jätkuvalt.

Pane tähele! On aeg teha oluline otsus ja jääda sellele kindlaks. Rahaasjad kulgevad kenasti, aga vajadusel pea sel teemal läbirääkimisi. Võid saada huvitavaid sõnumeid teispoolsusest.

KALAD

Käes on hea aeg. Võib avaneda uusi võimalusi ja lahendusi. Tunnetad hästi oma väärtust, käitud meeldivalt ja oled avatum. Lase sündmustel omasoodu veereda ja näed, et kõik läheb hästi.

Pane tähele! Aset võib leida sündmus, mis annab sulle põhjalikuma pildi ühe lähedase tegemistest. Väldi salajasi asjaajamisi. Reis pakuks meeldivaid elamusi. Samuti oleks kasulik õppida ja avardada oma silmaringi.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?