Neid aksessuaare pead sina sel sügisel kandma!

Helen Perk, 16. oktoober 2019

Ei, see ei ole käsk. Pigem soe soovitus naistelt, kes saavad moodi oma hobiks ja tööks pidada. Laskem end nende sügisestel lemmikaksessuaaridel inspireerida!

Anu Lensment
Moekunstnik, -õppejõud ja stilist

«Sombuses ja jahedas sügises on mul rõivastele kaks tingimust: et oleks soe ja mugav ning poleks liiga sünge. Neile tingimustele vastab minu vaarikapunane sall. Polegi vaja end kõvasti sisse pakkida, sest soe sall on sama tõhus kui kampsun. Eelistan nädalaga «näo» kaotavatele akrüülist isenditele kindlalt alpakat, sest see näeb ka pärast pikka kandmist välja nagu uus.»

Karolin Kuusik (Erakogu)

Karolin Kuusik
Moetoimetaja ja stilist

«Olen juba tükk aega fännanud täiesti valgeid Dr. Martensi saapaid. Selliseid, millel ka tald valge. Need saapad on nii absurdselt puutumatud ja pühalikult valged, et intrigeerivad oma erilisusega kindlasti paljusid moefänne.»

Anne Metsis (Erakogu)

Anne Metsis
Moetoimetaja, -õppejõud ja stilist

«Minu lemmikaksessuaar ootab esikus nagis. Olen muidu vilets kübarakandja, kuid Ribiinia kübaraäris otsiti välja mudel, mis püsib hästi peas ja tagant kitsam serv pole takistuseks juustele ega sallile. Vintage-poest pärit veluurvilt puhastati ja vormiti ümber. Loomamustrid on selle sügise trend. Kui liiga tuuline pole, panen suure salli asemel kübara pähe.»

Kaisa Vaher (Erakogu)

Kaisa Vaher
Lindexi showroom’ist

«Lemmiksügisaksessuaar on sügavpunane toon! Riiete, ehete, salli, mütsi, pesu, küünelaki ja meigina. Kuidas iganes, kus iganes. Kõige tihedamini huultel või silmadel, sest veinipunane suitsusilm on sensuaalsem, omapärasem ja pehmem kui klassikaline must.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?