AVESTA | Praktilised õpetused selleks nädalaks

Kai Tamm, 16. oktoober 2019

Neljapäev, 17. oktoober 2019

1. Päikese päev 20. Kuu päeva algus 19.43

PÄEVA OLEMUS:

Algab uus päikese päevade tsükkel ning see kuu on pühendatud Taevaste Vete kaitsjale. Täna ei tohi nukrutseda ega olla melanhoolne sest see on rõõmu ja meelelahutuse päev. See on päev, mil ilmneb loominguline alge. Soodne on alustada varem planeeritud asju või teha plaane järgnevaks kuuks. Kuid mõtle need hästi läbi, sest kiiruga tehtud ja läbimõtlematud algused ning plaanid luhtuvad.

Kestab kuutsükli 19. päev, mis esindab võrgutamist ja sõltuvust ja manitseb ettevaatusele uute ideede suhtes. Kadedus ja laim pidurdavad oluliselt plaanide teostumist. Kell 19.43 algab kuutsükli 20.päev ja sel päeval pole hea üle pingutada silmi. Samuti ravida ega lasta ravida end ekstrasensoorselt, sest nii võib ära anda liiga palju energiat ja tulemustes ei saa olla kindel.

PÄEVA MÄRGID:

Kui leiad särava, hiilgava eseme, siis ootab sind edu; kui naela, siis saad toetuse. Kui valad midagi ümber või maha, siis on karta vaesust, lahutust või riidu lähedastega. Juhuslikult kustunud valgus või tuli näitab, et sinu plaanid ei täitu või pöörduvad sinu vastu. Vanasti visati sel päeval ristteele münte või jagati neid kerjustele, et Looja kingiks rikkust ja küllust. Tänase ja homse päikesetõusu vahel on hea, kui nägid erksaid unenägusid. Kui nägid unes pidu või pidusööki, siis on oodata rikkust ja abi.

TOIT:

Kasulik on küpsetada ning süüa pirukaid ja pannkooke.

SOODSAD VÄRVID: Heledad ja kirkad. Rohkem sära!

EBASOODSAD VÄRVID: tumedad ja sünged.

Reede, 18. oktoober 2019

2. Päikese päev 21. Kuu päeva algus 20.09

PÄEVA OLEMUS:

Päikese päeva märksõna on õilis mõte. See on teadmiste, kaastundlikkuse päev, mis on seotud heade ja üllaste mõtete ning vanadest harjumustest loobumisega. Teadvuses peab olema täielik selgus ja arusaam. Hea päev võitluseks rumalate mõtetega ja mittevajalike sidemete katkestamiseks.

Kestev kuutsükli 20. päev on pühendatud hingede ümbersünnile. See võib olla väga tõsine, huvitav ja tähtis päev. Pahatahtlike inimeste ründavat energiat on kerge ennetada. Kontaktid välismaalastega võivad oluliselt parandada sinu materiaalset seisundit. Päeva oht on olla liiga uhke, kõrk ja karm, sest see pidurdab ümberkujunemist. Ei ole soovitav ravida ega lasta end ravida ekstrasensoorselt.

PÄEVA MÄRGID:

Kui kodust väljudes puhub tuul külje pealt või pähe kukub mõni puuleht, siis oled taevaste jõudude kaitse all. Kui sind hüütakse mitu korda nimepidi, siis tähistab see sinu seisundi paranemist ja soovi täitumist. Siis tuleb kohe midagi soovida. Raha või metallesemete leidmine on halb märk ja toob needust, kaotusi või ebaõnne. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud. Kui nägid unes teed, reisi, puud või puid, siis tähistab see heaolu, muutust paremusele, soovi täitumist.

TOIT:

Süüa tuleb kerget ja lihtsat toitu: salateid, võileibu, suupisteid.

SOODSAD VÄRVID: kollane, helesinine ja rohekassinine.

EBASOODSAD VÄRVID: punane, oranž ja lilla.

Laupäev, 19. oktoober 2019

3. Päikese päev 22. Kuu päeva algus 20.47

PÄEVA OLEMUS:

Päikese päeva valitseb kõrgeim õiglus ning päev on seotud religiooni, kuid ka loomingulise alge tekkega. Hea on hommikul lugeda palveid, et päev korda läheks. Üldkokkuvõttes on see maine päev. Tegele oma pere ja koduste asjade ning probleemide lahendamisega. Päev on seotud ka õiglase varanduse ja raha kogumisega ning seepärast pole hea teha kulutusi.

Kestev kuutsükli 21. päev esindab peatumatut liikumist, mis väljendub inimese sisemise struktuuri ümberkujunemises. Ole palju värskes õhus. Kasuks tuleb ka külmas vees suplemine või külma veega karastamine.

PÄEVA MÄRGID:

Kui kodust välja minnes kuuled koera haukumist, siis on see edu õnne ja sõbra saamise märk. Samuti, kui leiate puust või nahast eseme. Hea märk, kui sind päeva jooksul saadab muusika ja laul. Halb kui tuul viib ära kübara või kaabu, sest see viitab võimalikule laostumisele ja kurbusele. Kui vihmavari kukub maha või läheb katki, siis ennustab see üksindust ja kaitse kaotamist. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on head kõik materiaalsete asjadega seotud unenäod. Kui nägid unes sööki või tegid süüa, siis on see materiaalse heaolu märk. Kui nägid unes peakatteid või proovisid neid pähe, siis on oodata ootamatut rahasaamist.

TOIT:

Kasulik on süüa omavalmistatud toitu ja eriti küpsetisi. Vein ja liha pole soovitavad.

SOODSAD VÄRVID: tumesinine, tumepunane ja kirsipunane.

EBASOODSAD VÄRVID: roheline, kollakasroheline ja mürgised toonid.

Pühapäev, 20. oktoober 2019

4. Päikese päev 23. Kuu päeva algus 21.42

PÄEVA OLEMUS:

Päikese päev on pühendatud taevastele sõduritele. See on aktiivne ja pingeline päev. Tuleb alustada, kuid mitte lõpetada asjaajamisi, tegeleda füüsiliste harjutustega. Ei tohi laiselda, olla passiivne ega nukrutseda. See on kriitiline päev, kohuse täitmise, ebaõiglusega võitluse, iseseisvuse, riskeerimise aeg.

Kuutsükli 22. päev on pühendatud salateadmistele ja tarkusele. See on maagiline päev, mil võib sümbolite, piltide vms. abil ennustada oma tulevikku. Abiks on meditatsioon, mille teemad on tänavasagin või raamat. Ära joonista suletud ringe, ruute või muid kinniseid kujundeid, sest sellega sead endale piirangud. Ära rebi puruks vanu kirju ega muid pabereid ning ära riku raamatuid.

PÄEVA MÄRGID:

Kui leiad metallesemeid ja väga hea, kui need on teravad, sest see ennustab peatset jagusaamist kõikidest vaenlastest. Kui lõhud mõne nõu ja see kukub paljudeks kildudeks, siis ootavad sind katsumused, kuid tuled neist auga välja. Kui lõikad endale sisse või torkad end, siis viitab see vabanemisele mittevajalikust. Tänase ja homse päikesetõusu vahel on hea, kui nägid dünaamilisi unenägusid. Kui nägid unes end lühikeste juustega või lõikasid juukseid, siis on see vabanemine segavatest asjaoludest.

TOIT:

Kasulik on süüa teravat toitu: küüslauku, sibulat, pipart. Vanasti söödi sel päeval sõjamehe toitu: musta leiba küüslaugu ja soolaga.

SOODSAD VÄRVID: punane ja roosa.

EBASOODSAD VÄRVID: roheline ja mürgised toonid.

Esmaspäev, 21. oktoober 2019

5. Päikese päev 24. Kuu päeva algus 22.55

Kuu viimane veerand 15.39

PÄEVA OLEMUS:

Päikese päev on pühendatud maale ja maisele tegevusele. Samuti maailma terviklikkusele, aususele, hingepuhtusele, vaimsele ja materiaalsele rikkusele. Ole aus, kohusetundlik, kannatlik ja leplik, sest siis saad tasuks teiste inimeste abi ja toetuse ning harmoonilise elu. Ole tagasihoidlik ja mida vähem täna räägid, seda parem. Hea päev leppimiseks ja andestamiseks. Riid ja tülid on lubamatud.

Saatanlik kuutsükli 23.päev toob kaasa mõttetu tigeduse, agressiivsuse ning kannatamatuse. Meeleolud võivad olla muutlikud. Ära allu provokatsioonidele, ära kahtle oma tee valikus ega lase end millestki segada. Saatanlikud päevad toovad esile madalad instinktid ning raske on neil, kes enda üle valitseda ei suuda.

PÄEVA MÄRGID:

Hea, kui näed palju leiba, leivapuru või näed palju linde, eriti tihaseid, sest see ennustab rikkust ja abi raskel momendil. Hea märk on kogemata mahavalatud piim, leitud laste mänguasjad. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud eredad unenäod ei tähenda midagi, välja arvatud mõned. Kui nägid unes, et harisid maad või töötasid põllul, siis on oodata edu ja õnne. Kui nägid unes, et sõid, eriti kui sõid leiba, siis tähistab see rikkust.

TOIT:

Hea on süüa omavalmistatud küpsetisi, tera- ja juurvilja, aga eriti kaalikatoite. Vahepalaks krõbista pähkleid ja seemneid.

SOODSAD VÄRVID: rahustavad ja pastelsed.

EBASOODSAD VÄRVID: erksad ja kirkad.

Teisipäev, 22. oktoober 2019

6. Päikese päev 24. Kuu päev. Tänase päevanumbri sees Kuu ei tõuse.

PÄEVA OLEMUS:

Päikese päev esindab terviklikkust, tervist, alkeemiat, muundumist ning inimhinge sügavusi. See on ka muutuste aeg, mil võib tagasi saada kaotatu ning lahendada karmalisi probleeme. See päev kutsub inimest oma sisemise usu teadvustamisele, võidule oma komplekside üle ja kaotatud terviklikkuse taastamisele.

Kuutsükli 24. Päeval võib inimene saada tohutu energialaengu, sest tegemist on loodusjõudude ärkamisega. Kui tunned tugevat energiasööstu ega oska sellega midagi peale hakata, siis tee füüsilisi harjutusi, millest parim on peapeal seis või vähemasti turiseis.

PÄEVA MÄRGID.

Kui satud vihma kätte või saad juhuslikult märjaks, siis viitab see haigustest vabanemisele. Kui jalad saavad märjaks, siis võtab keegi taevane sinu karma ja patud enda kanda. Enda torkamine või haavamine näitab, et oled ilma jäänud maagilisest kaitsest. Järelikult oled solvanud vete ja tervise valitsejat. Kui tänase ja homse päikesetõusu vahel nägid unes linde, siis saad varsti hea uudise. Kui nägid unes, et ujusid puhtas ja selges vees, siis on oodata õnne. Kui nägid unes tuld, siis on karta pettust, ei tohi teha mõtlematuid samme.

TOIT:

Söö mitmekülgseid, kergeid ja vedelaid toite. Kasulik on süüa mahlaseid puuvilju.

SOODSAD VÄRVID: erinevad hõbedase varjundid, hõbejassinine ning pärlmutter.

EBASOODSAD VÄRVID: Must, punane ning karjuvad ja ärritavad toonid.

Kolmapäev, 23. oktoober 2019

7. Päikese päev 25. Kuu päeva algus 0.20

PÄEVA OLEMUS:

Päikese päev on pühendatud surematusele ning on seotud elu tärkamise, armastuse, õndsuse, rõõmu ja puhastava naeruga. Tunne elust rõõmu, suhtle, lõbutse ja tunne end hästi. Viibi võimalikult palju värske õhu käes. Ära anna lubadusi.

Kuu toob tänasesse päeva maagilist hõngu ning prohvetlikkust. See on passiivne, üksindusse sukeldumise ning kontsentratsiooni päev. Tuleb kuulata oma sisemist häält ja nagu end testides, kontrollida oma taset, vabaneda negatiivsetest emotsioonidest, viies need vastavate harjutustega Manipura tšakrasse, kus nad ära põlevad.

PÄEVA MÄRGID:

Kõik, millel on täna ühist puu- või juurviljadega, on heaolu ja edu märkideks (kuju, pähekukkumine jne.). Kui näole langevad puulehed, siis on oodata õnne ja häid uudiseid. Puu või oksa murdmine ennustab lahkumist sõpradest ja lähedastest. Nahale tekkivad vistrikud teavitavad sisemisest saastatusest, tuleks puhastuda. Kui kõrvetad end kuuma vee või auruga, siis tähistab see puhastumist. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest tähendavad head kõik taimedega seotud unenäod. Haige, kes nägi puhkevaid õisi, paraneb kindlasti. Kui nägid unes vilju puudel, siis on oodata rikkust ja küllust.

TOIT:

Kasulik on süüa teraviljatoite. Hea oleks juua viljalihaga juurviljamahlu. Juua võib veidi hõõgveini.

SOODSAD VÄRVID: valge, kollane ja kuldne.

EBASOODSAD VÄRVID: pruun ja tumedad toonid.

NAISED JA KUU

Ilu, tervis ja olemine läbi kuufaaside ja Kuu tähemärkides liikumise prisma

Kuu hakkab tasapisi kahanema ja esmaspäevaks ilutseb taevas poolkuu. Põhirõhk nihkub nüüd siiski kasvult ja rahulduselt vähenemisele ja rahunemisele. Võid oma soovide sihte selgemalt näha ja oled praktilisem kui täiskuu ülevoolava energia mõju all olles. Lihtsam on loobuda asjadest, mis ei taha edeneda. See ei ole aeg ennast süüdistada ja kahetseda ega endale etteheiteid teha asjade pärast, mis on tegemata või mida ei saa antud hetkel teha. Vastupidi – see on võimalus eraldada hea halvast, kasulik kahjulikust ja õppida aega kokku hoidma.

NELJAPÄEVAL kell 5.29 liigub Kuu Kaksikute tähemärki ja sel ajal võib tekkida soov oma välimuses midagi muuta, aga mõtle muutus hoolikalt läbi. Hea oleks teha hingamist soodustavaid auruvanne.

LAUPÄEVAL kell 13.42 liigub Kuu Vähki ja sel ajal on magu tundlikum, kui muud organid. Väldi rasvaseid, teravaid ja hapusid toite.

ESMASPÄEVAL kell 19.28 liigub Kuu Lõvisse ja nüüd on haavatavaks organiks süda. Ära pinguta end üle. Toiduvalikul keskendu südamele kasulikele ainetele, näiteks oomega-3 ja -6 rasvhapetele.

KOLMAPÄEVAL kell 22.29 liigub Kuu Neitsisse ja siin on soodsad kõik puhastavad ning profülaktilised protseduurid soolestikule ja seedetraktile.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?