Moe- ja ilu-uudised: revolutsioon hambapesus ja värskendus lemmikkudumile

Helen Perk, 20. jaanuar 2021

Naistelehe sellenädalased moe- ja ilu-uudised tutvustavad revolutsioonilist hambapesu ja looduslikke, sügavates toonides huulevärve.

Lummavad huuled

(Tootja)

Läbi aegade on just huulevärv toetanud eneseväljendust ja seda Madara uus huulepulkade sari Velvet Wear kinnitabki! Sametiselt kreemise tekstuuriga pumateid on kerge peale kanda, värv püsib laitmatuna tunde, kulub maha ühtlaselt. Neli sügavat, varjundirikast ja maalähedast tooni on inspiratsiooni saanud lummavast põhjamaisest loodusest, sobides iga nahatooniga. Brändile omaselt on koostisosad looduslikud ja puhtad, täielikult sünteetiliste pigmentide ning karmiinivabad. Veebipoest Madaracosmetics.com leiab igaüks oma, huulepulga hind 25.00.

Revolutsiooniline hambapesu

(Tootja)

Igapäevase hammaste harjamise viib täiesti uuele tasemele suuvesi, mille antibakteriaalne toime aktiveerub valguse mõjul. Lumorali suuseade pakub tõhusa ja ohutu meetodi abil eriliselt puhtaid hambaid, terveid igemeid, samuti värsket hingeõhku. Lisaks aitab see eemaldada mikroskoopilise katu, aeglustada uue moodustumist ja hambakivi teket, on tõhus igemepõletiku ning parodontiidi ennetamiseks. Seadet peaks kasutama enne hammaste pesemist ja hambavahede puhastamist kaks korda nädalas. Hind Kaubamajas 169.99.

NIPP!

Lustlikud nööbid

Pehmest ja mugavast kudumist oleme sõltuvuses aasta läbi. Kui su lemmik hakkab värskust kaotama, asu seda näiteks tuunima uute ja eriti silmatorkavate nööpidega! Meie leidsime inspiratsiooniks imearmsa kardigani veebipoest Zara.com, mille nööbirida on ühtviisi nii silmatorkav kui ka humoorikas.

Kardigan veebipoes Zara.com 39.95 (Tootja)
Veebipoes Abhakan.ee 1.53 tk (Tootja)
Veebipoes Shop.kl24.ee 1.10 tk (Tootja)
Veebipoes Buttons4u.eu 2.50 tk (Tootja)
Veebipoes Shop.kl24.ee 0.25 tk (Tootja)
Veebipoes Shop.kl24.ee 0.25 tk (Tootja)
Veebipoes Abhakan.ee 0.73 tk (Tootja)
Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?