NÄDALA HOROSKOOP | Amburitel on oht konfliktidesse sattuda, Sõnnil on tohutult enesekindlust

Maria Angel, 20. jaanuar 2021

Nädal tõotab nii mõnelegi tähemärgile pingeline tulla. Ent mida toob alanud nädal just sulle? Loe ja saad teada!

Jäär
21. märts – 19. aprill
Pole parata – pingeliste taevaseisude aeg jätkub. Tekkida võib olukordi, mis sind tugevalt ärritavad, kindlasti pead end sel juhul tagasi hoidma ja vältima teiste solvamist. Samas ei tohi negatiivseid tundeid ka jõuga enda sisse suruda, pead leidma nende välja elamiseks mooduse, mis kellelegi halba ei tee. Räägi sõbrannale kõik hinge pealt ära ja võta rohkem aega treeninguks. Füüsiline tegevus aitab sul hästi auru välja lasta, aga sellega kaasneb oht mõõdutunne kaotada ja liigselt pingutada.

Sõnn
20. aprill – 20. mai
Marsi ja Jupiteri kvadraat annab palju jõudu, aga tekitab ka tugevat sisemist rahutust. Enesekindlust on tohutult, sa ei karda mitte kedagi ega midagi. Asjus, mis sind ei rahulda, võtad kartmatult ette suuri muudatusi, samas ei pruugi sa päris täpselt aduda, kuivõrd lõplikud need on. Kui oled mingit otsustavat sammu juba pikka aega planeerinud, võid selle nüüd tõesti kindlameelselt ära teha. Aga praegu tekkivate jõuliste hetkeemotsioonide ajel küll oma elu täiega pea peale pöörata ei tohi!

Kaksikud
21. mai – 21. juuni
Loomu poolest oled sa jutukas inimene, ent praegu sa suuri sõnu ei tee, vaid asud hoogsalt tegudele. Võid otsustada nii mõnegi tõsise muutuse ette võtta ja panna teised inimesed olukorda, kus nad lihtsalt peavad sellega arvestama ja kohanema, mis võib kaasa tuua üsna palju pahameelt. Siiski – ainult selleks, et teistele meeltmööda olla, sa küll oma soovidest taganema ei pea. Oled praegu tavapärasest sihikindlam ja iseteadlikum, teiste arvamus ja kõigiga hea läbisaamine pole väga oluline.

Vähk
22. juuni – 22. juuli
Meeleolud on muutlikud ja sõltuvad välistest mõjutustest. Tahad, et keegi sinu tegevust märkaks ja sulle takka kiidaks. Tähelepanu ja teiste tunnustus annab tiivad, samas võivad kurjad ütlemised sul jalad alt niita. Kipud kriitikat isiklikult võtma. Selle asemel, et sellest midagi õppida, üritad kritiseerijale selgeks teha, kuivõrd ta sinust rumalam on. Parim kaitse võib ju rünnak olla, samas aga ei ole vaja üldse mingit kaitsetaktikat rakendada olukorras, kus sind tegelikult ei rünnatagi.

Lõvi
23. juuli – 22. august
Sind häirib määramatus, tahad kindla peale välja minna. Võtad uue suhte arendamist kui projekti, mida edasi viies ei tohi eksida. Tahad teise inimese kohta võimalikult palju taustainfot saada. Mõtled kaugele ette. Ehk hakkad juba esmakohtumisest saadik analüüsima, kas see mees ikka sobib su abikaasaks ning kuidas ta lapsevanemaks passib. Peatu hetkeks ja hinga sügavalt sisse. Muidu mõtled end lihtsalt kinni ja suhte arendamisest ei tule midagi välja. Lõdvestu, et olla vabam ja loomingulisem.

Neitsi
23. august – 22. september
Vaatad maailma selge ja julge pilguga, sind ei ole niisama lihtne segadusse ajada. Tead, mida tahad ja ka kuidas oma soove täide viia. Oled endale püstitanud kõrgeid ja kaugeid eesmärke, mille poole tasub pisitasa ja süsteemselt liikuma hakata. Jõudu on palju ja sa oled endas nii kindel, et suudad oma tahtmise läbi suruda. Korralagedust sa ei kannata, kaaslastele suudad julgustavat, aga ka distsiplineerivat mõju avaldada. Võid kokku puutuda kõrgel ühiskondlikul positsioonil olevate isikutega.

Kaalud
23. september – 23. oktoober
Miski kallima käitumises häirib sind. Sulle tundub, et ta ei pühendu sulle piisavalt. Tema tutvusringkonnas on kahtlaselt palju ilusaid naisi ja ta suhtleb nendega liiga tihedalt. Ehk ei ole ta ka piisavalt hoolitsev ega korralik. Nõuad teiselt inimeselt liiga palju! Ta peaks nagu vastama sinu ideaalpildile, elama ainult sinu jaoks. Lase teiselgi olla isiksus, jäta talle tema õigused. Ja anna talle andeks tema vead. Seda on lihtsam teha, kui tunnistad, et ega sa ise ka just täiuslik ingel ole.

Skorpion
24. oktoober – 21. november
Ideed, mille mõttekuses hiljaaegu veel kahtlesid, tunduvad sulle järjest asjalikumad, nüüd julged nendest valju häälega rääkida. Oskad end selgelt ja täpselt väljendada, mistõttu jõuavad sinu mõtted teistele kohale ning su arvamust võetakse tõsiselt. Suudad hetkeolukorda ja ka tulevikuvõimalusi hästi analüüsida, saad aru, mis su elus sind rahuldab ja mida muuta tuleks. Tunnetad aina tugevamini, et tegutsema ei pea mitte teiste soovide kohaselt, vaid kõige olulisem on sinu isiklik heaolu.

Ambur
22. november – 21. detsember
Oled võimekas ja jõuline, vaat et valmis mägesid paigast liigutama, teisalt aga varitseb oht konfliktidesse sattuda. Oled jäärapäine, kaitsed oma positsioone ka juhul, kui tegelikult sisimas saad aru, et sul ei ole õigus. Miski sunnib sind pidevalt võitlema ja mitte alla andma. Kipud koostööpartnerites konkurente nägema ja see teeb ühisele nõule jõudmise keerukaks. Proovi aru saada, et elu ei ole alati võitlus ja kompromissidele minek ei tähenda kaotust, vastupidi – see on edasiviiv jõud.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar
Sind valdavad romantilised meeleolud. Veenuse ja Neptuuni sekstiili mõjul vajad väga, et sind armastataks, hoitaks ja hellitataks. Kui su kallim on oma tunnete sõnadesse panemisel kidakeelne, võib see mõningat ebakindlust tekitada. Seevastu sinul endal on praegu tavapärasest lihtsam südamest armastust avaldada ja rääkida, mida kõike sa oma partneri juures hindad ning imetled. Sõnaseadmine võib lausa luulelised mõõtmed võtta. Äriasjus võid kogeda seisakut. Ära sellepärast muretse – kõik on mööduv.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar
Päike on Veevalaja märki jõudnud ja kohtub seal range Saturniga. Oled pigem asjalik ja kinnine, teiste suhtes umbusklik. Kui pead kiirustama, muudab see sind närviliseks. Eriti ajab sind närvi lähedaste sahmerdamine. Neid on keerukam paika panna kui võõraid inimesi. Ärritatuna võtavad tegevused sul pigem kauem aega, sest siis oled rabe ja kipud vigu tegema. Niisiis ürita ikka rahu säilitada. Las teised rahmivad ja rabelevad, kui nad seda vajalikuks peavad. Sina tee asju oma tempos, võta aega.

Kalad
19. veebruar – 20. märts
Meeleolud vahelduvad kiiresti. On aegu, mil tahaksid vaikselt omaette konutada. Samas veidi hiljem tunned juba vajadust seltskondilikuks suhtlemiseks. Kui sind miski ärritab, siis ära mata oma musti mõtteid enda sisse. Leia mingi variant nende ohutuks välja elamiseks. Vaja oleks rahulikult mõelda oma koha üle elus. Analüüsida, kui õige on sinu praegune tee. Samuti võiksid enda jaoks visandada, mida muutma peab. Ei maksa aga kohe hooga oma elu ümber korraldama hakata. Kõike tuleb teha tasapisi.

Koostanud Maria Angel, maria.angel@eestihoroskoop.ee

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?