NÄDALA HOROSKOOP | Tulemas on mitmekülgne ja üllatusterohke nädal

Maria Angel, 23. detsember 2020

Käesolev nädal tõotab nii mõnelegi tähemärgile positiivne. Ent mida toob nädalal just sulle? Loe ja saad teada!

Jäär
21. märts – 19. aprill
Harda näoga kuuse all istuda sa ei malda − jõulunädala taevaseisud soosivad aktiivset tegutsemist. Et Marss on kvadraadis jõulise Pluutoga, on sul tohutult energiat. Väga tähtis on seda õigesti suunata, see aga nõuab tahtejõudu ja keskendumist. Kui aus olla, siis palju lihtsam on midagi suure pauguga õhku lasta kui uut üles ehitada. Kui oled kellegi peale pahane, võid suure tüli üles võtta. Seda pole kallil jõuluajal küll kellelegi vaja! Kasuta vabu päevi selleks, et palju liikuda, sporti teha.

Sõnn
20. aprill – 20. mai
Tulemas on mitmekülgne ja üllatusterohke nädal. Jõuad teha erinevaid asju, küllap suhtled päris paljude inimestega. Merkuur on Uraaniga trigoonis, nii liigud meelsasti ringi, jõuad vaat et Eestimaale tiiru peale teha. Iga päev on isemoodi põnev ja toob uut infot. Väga huvitavaks kisuvad jutuajamised ka selliste inimestega, keda sa juba palju aastaid tunned. Vanema põlvkonna sugulased võivad sattuda jutuhoogu ja pajatada noorpõlveaegsetest juhtumustest, mis tõeliselt uskumatuna tunduvad.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni
Sinu pea on täis rõõmsaid ja optimistlikke mõtteid. Oled sa üksi või pereringis, ükskõik kui rahulikus õhkkonnas – mõttelend on kõrge ja viib sind kaugele. Küllap on sul põnevaid ideid, planeerid juba hooga järgmise aasta tööasju. Pühadeaeg võib sind kokku viia isikutega, kes töises vallas kasulikuks osutuvad. Uuel nädalal aga pead olema kahe jalaga maa peal. Ilmselt ei pea sa küll hullult tööd murdma, ent asjaolud toovad sulle üha enam meelde kodused, pere ja sugulastega seotud kohustused.

Vähk
22. juuni – 22. juuli
Sul on keeruline tööasjadest välja lülituda – kas toimub vahetult enne pühi tööl mingi muudatus või on lootust teha oluline tehing, mida kuigi palju edasi lükata ei õnnestu. Vähemalt jõuluõhtu ajaks tee väike paus ja pane töömõtted ootele. Sest alles siis, kui nendest vabaned, saad tähelepanu tuua sellele, mis toimub siin ja praegu. Sul on, kelle ja mille üle rõõmu ning tänulikkust tunda! Ole kallite inimeste jaoks kohal, tunne, kui palju armastust on su elus. Pereasjad on kõige olulisemad.

Lõvi
23. juuli – 22. august
Tempo on ilmselt kiire, sind kannustab püüd endast parim anda. Pealtnäha tegutsed selle nimel, et teistel hea olla oleks. Kui aga ausa pilguga peeglisse vaatad, on selles rahmeldamises suur annus tähelepanuvajadust. Tervist tuleb sul hoolega hoida. Looduses liikumine toredas seltskonnas on täitsa sobilik tegevus, aga ekstreemsetest ettevõtmistest peaksid küll hoiduma. Sul ei ole vaja praegu ennast ületavalt julgust proovile panna või mõnele mehele tõestada, milleks naised võimelised on!

Neitsi
23. august – 22. september
Vaevalt sa kogu jõulupühade aega rahulikult kodus veedad. Omaette olemist on sel aastal olnud piisavalt palju. Nüüd oled aktiivne, naudid võimalust end kenasti riidesse panna ja erinevates seltskonnas imetlevaid pilke püüda. Oled peo hing ja peamine organisaator. Kuigi rahvast on ehk vähem, kui esialgu lootsid, leiad neil päevil ehk ikka mõne toreda uue tuttava. Erinevate inimestega kohtumine ja suhtlemine on meeldiv, aga samas ka kasulik: satud kokku nendega, kellest sul tulevikus abi on.

Kaalud
23. september – 23. oktoober
Sul on kombeks oma tegevusi planeerida, ent praegu tasuks võtta veidi vabamalt – pühadeaegsed üritused ei pruugi kulgeda sugugi nii, nagu eelnevalt paika panid, võid sattuda hoopis teise seltskonda. Kui seal hästi kohaned, on nii ehk lõbusamgi. Uue töönädala alguspäevad on head kallimaga koos olemiseks, talle ilusate sõnade ütlemiseks. Kui võimalik, võtke pühadevahe päevad vabaks ning pühenduge siis vaid teineteisele. Kõledal-pimedal ajal toob teineteisemõistmine nii palju soojust.

Skorpion
24. oktoober – 21. november
Oled siiras ja sirgjooneline, taktitunnet võib praegu aga puudu jääda. Jõuluaegsetel üritustel võid küllaltki emotsionaalselt käituda. Ehk oled mingeid tundeid toore jõuga alla surunud, aga praegu löövad need lõpuks siiski suure pauguga välja. Kui pead midagi välja ütlema, siis tee seda! Ära võta vana aasta taaka endaga tulevikku kaasa. Iseasi on muidugi see, millise tooniga ütled ja millist sõnastust kasutad. Kui pärast on vaja suhteid siluda, saab seda uue töönädala algul edukalt teha.

Ambur
22. november – 21. detsember
Pühadenädal võib olla täis ootamatusi ja üllatusi. Sinu rahutu loomusega peaks see hästi sobima. Oled osav asju oma tahtmist mööda korraldama. Kui sul on soov midagi ette võtta või kellegagi kohtuda, siis seda sa ka saad. Rahaasjus on olukord pingeline. Vältida tasub pillavat käitumist, raha ei ole tuulde loopimiseks – vajad ju seda järgmise aasta suurte plaanide teostamiseks. Uuel töönädalal tuleb ilmselt lõpule viia asju, mis pooleli on jäänud, ehk alustada ka mingeid uusi äriläbirääkimisi.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar
Jõulueelsed taevaseisud on rahutud. Võib tekkida erimeelsusi selles osas, millises seltskonnas jõuluõhtu veeta ja kellele alles esimesel pühal külla minna. Tähtis on see, et oleksid kindlasti koos kallimaga. Arvesta sellega, et emotsioonid on tugevad, on asju, milles teil võib arusaamatusi tekkida. Ole armastatud inimesega kannatlik, ära solvu mõtlematult öeldud sõnade peale. Kui teil on vaja midagi selgeks rääkida, tehke seda uuel nädalal – siis on juba lihtsam üksteisemõistmist leida.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar
Sul on vaja tunda, et sind armastatakse ja vajatakse. Oled valmis omalt poolt hoolimist välja näitama, teiste rõõmustamise nimel pingutama. Küllap oled pühadeks tõsiselt valmistunud, kingitusi teinud ja ootad, et su panust märgataks ning hinnataks. Ilmselt ei pea sa pettuma, sind külvatakse tähelepanuga üle. Probleeme võib tekkida õdede või vendadega. Kui nad ei käitu sinu ootuste kohaselt, pole mõtet seda liiga isiklikult võtta ja asjatult solvuda. Suhete silumine on mõlema osapoole vastutus.

Kalad
19. veebruar – 20. märts
Jõulude tähistamine võib olla omanäoline ja meeldejääv. Võimalik, et pole kohal kõiki, kellega sel ajal koos olla sooviksid. Ehk tunned kellegi järele valusat igatsust. Sul on alati võimalus silmad sulgeda ja oma ettekujutustes siiski temaga koos olla. Hea, kui saad veidikeseks seltskonnast eemale tõmbuda ja endasse vaadata. Tööpäevadel tasub aktiivselt tegutseda. Hästi õnnestub asjaajamine, aga ka kirjatöö. Lihtne on inimestega ühendust luua, end selgelt, arusaadavalt ja sõbralikult väljendada.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?