Naistelehe köögiuudised: põnevad maitsed, jaga oma kogemusi ja valmista piparkookidest pühadepärg

Ragne Värk, 23. detsember 2020

TEE ISE
Meisterda söödav jõulupärg


Otsi piparkoogivormide sahtlist välja piparkoogimehevorm ja küpseta piparkoogid ahjus valmis. Jahtunult säti need ringikujuliselt vanikusse nii, et piparkoogimeeste käed ja jalad saaksid omavahel kokku. Kinnita käed ja jalad eelnevalt pannil sulatatud suhkruga. Lase siirupil taheneda ja kaunista mehikesed meelepäraselt. Viimasena põimi pael läbi vaniku! Ongi valmis!

PROOVI
Põnevad pühademaitsed


Kui traditsiooniline hapukapsas sulle pisut üksluine tundub, proovi vahelduseks midagi hoopis särtsakamat. Meie leidsime poest Gourmet Clubi kaks põnevat pühadetoodet. Alustuseks mekkisime hapukapsast ingveri ja apelsiniga, milles oli tunda põnevat magushapukat mekki. Teiseks proovisime punast hapukapsast musta trühvli ja pardirasvaga. Maitse on külluslik ja tootes on näha ka trühvlitükke! Nämm-nämm!
Toodete orienteeruv hind on kauplustes 4.30 (500 g).

PÕNEV
Jaga meiega oma köögikatsetusi


Kas oled midagi maitsvat Naistelehe köögirubriigist järele katsetanud? Kui jah, sooviksime väga näha, mida põnevat teinud oled. Seetõttu oleks tore, kui jagaksid oma katsetusi sotsiaalmeedias ja märgiksid ära ka meie konto: @naisteleht. Nii jõuavad kõik katsetused meieni ja saame jagada neid ka teistega! Ära unusta külastada Naistelehte ka Instagramis, kus jagame lugusid ajakirja valmimisest ja ilmunud artiklitest!

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?