NÄDALA HOROSKOOP | Skorpionite keel salvab eriti teravalt, Jäär kipub kõigiga tülli minema

Maria Angel, 11. november 2020

Käesolev nädal toob palju uut ja põnevat. Nii mõndagi tähemärki ootavad ees põnevad ajad!

Jäär
21. märts – 19. aprill
Perioodi alguspäevil on tempo ilmselt aeglane, kohati võib tunduda, et asjad ei taha üldse edeneda. Pingeline on olukord töö ja karjääri vallas, kuhu sa ilmselt tahaksid märksa jõulisemalt panustada. Võimalik on võimuvõitlus, sul on kange tahtmine tõestada, kui tubli sa oled, ent katsed seda teha ei pruugi õnnestuda. Asjad hakkavad laabuma alates pühapäevast, mil Marss ometi kord oma retrograadi lõpetab. Päev-päevalt suudad üha hoogsamalt tegutseda ja peavalu tekitanud probleeme lahendada.

Sõnn
20. aprill – 20. mai
Võib tekkida arutelusid ja erimeelsusi maailmavaatelisel pinnal. Oled veendunud, et sinu arvamus maailma asjadest on absoluutne tõde, ent just samamoodi arvavad need, kellega sa vaidlusse sattud. Ainult et nende tõekspidamised on hoopis teistsugused! Ära panusta oma jõudu teiste ümberkasvatamisse, see on lootusetu ettevõtmine! Tegele pigem kõige sellega, mis on sulle isiklikult oluline ja vajalik. Uue nädala algus toob väga häid võimalusi armusuhete arendamiseks ja uute tutvuste loomiseks.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni
Suhted meestega võtavad huvitavaid pöördeid. Kindlas suhtes Kaksikutel tuleb kalli kaasaga ette nii ausaid vestlusi, dramaatilisi tülisid kui ka kirglikke leppimisi. Kui oled vallaline, kujuneb pime sügisene aeg ootamatult seiklusrikkaks. Paljutõotavad kohtumised võivad aset leida ka kõige ebaromantilisemates kohtades. Sinu vaist on hea, tunnetad ka kaugelt ja maski tagant, kelle poole sind päriselt veab. Võimalik on kiire ja kirglik armumine, samas on liiga tormakas tegutsemine seotud riskiga.

Vähk
22. juuni – 22. juuli
Suhtluses oluliste partneritega (nii kallimaga kui ka äripartnerite ja kõikvõimalike nõustajatega) hoia rahulikku joont. Perioodi alguspäevil on oht probleeme paisutada ja seetõttu võib pisikesestki erimeelsusest suurem vastasseis kasvada. Pole parim aeg nõuannete küsimiseks spetsialistidelt või juriidilisteks tehinguteks. Teine osapool ei pruugi su vajadusi piisavalt mõista ega arvestada. Pühapäevast algab aeg, mil saad rohkem pühenduda armuasjadele, loomingule, lõbudele ja naudingutele.

Lõvi
23. juuli – 22. august
Oled valmis hoogsalt tööd vuhkima. Jõudu tundub sul palju olevat, nii võtad eriti laialt ette. Sind kannustab soov teistelegi tõestada, kui andekas, võimekas ja tark sa oled. Ehk püüad mingit võistlust võita või tahad konkurentidele koha kätte näidata. Ilmselt õnnestubki sul tähelepanu äratada ja imetlust pälvida, ent varitseb ka oht ületöötamisega tervisele liiga teha. Perioodi teisel poolel vajavad hoolt eeskätt kodused asjad, tahad perega olla. Tekkida võib soov kodus midagi ümber korraldada.

Neitsi
23. august – 22. september
Rahaasjade ajamine võtab võhmale. Küllap on sul käsil mingisugused äritehingud või siis üritad müügikeskkondade kaudu üleliigseid asju maha müüa. Perioodi esimesed päevad sobivad vanadest asjadest vabanemiseks päris hästi. Äritegevus on aga seotud mõningase riskiga, võid panustada valesse valdkonda või siis tekivad vastuolud nende inimestega, kellega sa tegelikult koostööd tegema peaksid. Alates nädalavahetusest hakkavad asjad kiiremini sujuma, sul võib tekkida vajadus uue info järele.

Kaalud
23. september – 23. oktoober
Veenus teeb kvadraadid nii Pluuto kui ka Jupiteriga, õhus on kirge ja pinget. Nii ei pruugi sul üldsegi olla tahtmist tõsisesse töösse süveneda – sind köidab elu lõbusam külg, armuasju ajades kipud kõik muu unustama. Edevus tõstab pead, leiad nutikaid viise, kuidas oma naiselikkust eriti hurmavalt rõhutada. Küllap toimuvad kirglikud intsidendid, elu on seikluslik ning mõnevõrra isegi ohtlik. Tugevate tunnete ajel kipud kergesti pead kaotama, see võib kaasa tuua armukadeduse puhanguid.

Skorpion
24. oktoober – 21. november
Perioodi esimesel poolel lõpeta rahulikult vanu asju. Ehkki tekib momente, mil kangesti tahad sõna sekka öelda, tasub enne suu avamist sügavalt hingata ja kümneni lugeda. Sõnadel on suur võim ja sina oskad neid eriti teravalt seada. Ent kellel sellest kasu on, kui sa halvasti öeldes teistele haiget teed? Tunned end küll hetkeks tugeva ja võimukana, aga suhted võid rikkuda pikaks ajaks. Pühapäeva varahommikul toimub Kuu loomine Skorpioni märgis. On aeg alustada midagi uut, ägedat ja tulutoovat!

Ambur
22. november – 21. detsember
Raha ja väärtushinnangute teemal võib tekkida lahkarvamusi nii sõprade kui ka koostööpartneritega. Sina oled ülioptimistlik, tahad suurelt ette võtta ega kohku tagasi riskimise ees. Teised kipuvad su tiibu kärpima. Sel nädalal on parem sõpru oma rahaasjadesse mitte kaasata. Nad võivad nõu anda või isegi survet avaldada, et nende nägemus asjast ei pruugi olla sulle sobiv. Keegi, kes on juba mõnda aega su tutvusringkonnas ja keda ehk sõbrakski pead, võib sulle ootamatult armastust avaldada.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar
Teemad, mis on terve aasta jooksul olulised olnud, jõuavad kulminatsioonini. Jupiter ja Pluuto on kolmandat korda ühenduses, nüüd näed tehtud töö ja pingutuste vilju. See nädal on küllaltki pingeline, aga võib toimuda otsustav pööre, misjärel hakkavad asjad tasapisi laabuma. Sinu jaoks, Kaljukits, on see olnud tõsise proovilepaneku aasta, praegu tuleb teha veel viimane pingutus! Ole otsustaval hetkel kindlakäeline ja rahulik, ära lase teistel endale mõju avaldada. Sina tead, mis on sulle õige!

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar
Võid end veidi väsinuna tunda, puhata tuleb tavapärasest rohkem. Õhtune telekavaatamine vaheta varem magama minemise vastu ja oled ka hommikul reipam. Ära põe vanade asjade pärast – mis toimunud, see möödas. Püsi praeguses hetkes. Uue töönädala algus on suurepärane aeg karjäärisihtide seadmiseks. Mõtle enda jaoks läbi, mida sa oma tööelus muuta tahad, ja alusta tegutsemist selle nimel, et plaan ka päriselt teoks teha. Kui sind kannustab soov ennast teostada, on kõik võimalik!

Kalad
19. veebruar – 20. märts
Teiste inimeste käitumine võib mõjuda häirivalt. Keegi ehk nõuab sinult midagi üle jõu käivat või üritab oma arvamust jõuga peale suruda. Vaidlusesse laskumine eriti ei aita, kulutad ainult enda närve. Kasuta pigem Kaladele loomuomast kaitsetaktikat – uju vaikselt minema! Keskendu enda tegemistele ja hoia tülikatest tüüpidest võimalikult kaugele. Võid enda jaoks avastada uue huvivaldkonna või torkab sulle silma eriti põneva koolituse kuulutus. Pane end kirja ja täienda oma teadmisi-oskusi!

Koostanud Maria Angel, maria.angel@eestihoroskoop.ee

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?