AVESTA | Praktilised õpetused igaks päevaks

Kai Tamm, 30. oktoober 2019

Neljapäev, 31. oktoober

15. Päikese päev

5. Kuu päeva algus 11.51

PÄEVA OLEMUS:

Päikese päev on pühendatud taevalikele vetele, naiselikkusele, naiselikule energiale ning seepärast on naised ja emad täna erilise au sees. Häda mehele, kes täna naisterahvaga tülli läheb. Leia aega iseenese jaoks, tunneta oma erilisust ja kordumatust, sest täna võid teha iseäralikke avastusi: on ju kogu naiselik vägi sind toetamas ja teed näitamas.

Kell 11.51 algav kuutsükli 5.päev soodustab valikut inimeste vahel, kes sind arendavad ja kes pidurdavad. Igaühel väljendub see erinevalt, kuid kui keegi sind täna nutma ajab, siis on see inimene sinu arenguks vajalik, sest pisarad on puhastumise märk. Selgita välja põhjus ja tegele selle probleemiga. Samuti on täna kerge vastu seista ahvatlustele ja kiusatustele.

PÄEVA MÄRGID:

Väga hea, kui sajab vihma või lund, sest taevased sademed on täna puhastava toimega. Kogu päeva vaevav janu viitab ebameeldivustele. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest täituvad nii sümboolsed kui ka reaalsed. Kui nägid unes riideid, riietusid või eriti kui panid jalanõusid jalga, siis on oodata kiiret sõitu, reisi või elumuutust paremuse poole. Kui nägid unes vett, siis on oodata edu, raha ning tasu. Kui nägid unes taevast või lendasid seal, siis tähistab see tervise tugevnemist, tervenemist.

TOIT:

Hea on süüa palju puuvilju, mett, halvaad, maiustusi ning juua puuviljamahlu.

SOODSAD VÄRVID: oranž ja hõbedane.

EBASOODNE VÄRV: erkroheline.

Reede, 1. november

16. Päikese päev

6. Kuu päeva algus 13.03

PÄEVA OLEMUS:

Päikese päeva märksõna on jumalik silm ning selle päeva valitseja tegevusvaldkond on õiglus. See on hea päev südametunnistuse puhastamiseks, leppimiseks ja andeks palumiseks. Aga eriti juhul kui oled kedagi asjatult süüdistanud. Kuri sõna on kerge tulema. Ole rangelt õiglane ja ära riku mingeid reegleid. Kõik olgu tehtud nagu kord ja kohus.

Kell 13.03 algav kuutsükli 6.päev soosib kosmilise armastuse ja –energia omastamist ning nõuab mõistvust ja andestamist kaasinimeste suhtes. Telepaatiline vastuvõtuvõime on kõrgseisus ja täide lähevad ennustused, ended ja unenäod.

PÄEVA MÄRGID:

Kui leiad hobuseraua, on see märk, et võid saada autasu või ülenduse. Kui leiad värvilise või vääriskivi, siis saad sõpradelt toetust, kaitset, abi. Kui leiad nööre või silmuseid, siis pääsed ohtudest või ohtlikest olukordadest. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud sümboolsed unenäod on tähenduseta. Lähemal ajal täituvad vaid konkreetsed ja värvilised unenäod. Kui nägid unes hobuseid, siis on oodata abi kõrgemalt poolt. Kui nägid unes end alasti, siis tulevad saladused päevavalgele.

TOIT:

Täna on hea paastuda. Rituaalne söök on leib ja vesi, kuid ka toores, terav toit: sibul, küüslauk, mädarõigas, pipar. Hea on süüa soolaseid toite: soolaseeni, soolakala, soolapähkleid. Sool on kurjuse jumala Angra Mainju jaoks valge surm.

SOODSAD VÄRVID: kõik sinised toonid.

EBASOODSAD VÄRVID: kollane ja roheline. 

Laupäev, 2. november

17. Päikese päev

7. Kuu päeva algus 13.57

PÄEVA OLEMUS

Päikese päev on pühendatud Sraošale, jumalikule sõnale, millega loodi ja üha uuesti luuakse meie maailm. Samas on see päev seotud ka sõjanduse, õigluse kaitsmise ning võitlusega tumedate jõududega. Peamine on võita oma hirmud. See on hea aeg palvete lugemiseks ja harduseks, seda enam, et täna on hingedepäev.

Kell 13.57 algav kuutsükli 7.päev valitseb sõnalist maagiat, mille energiat oskajad kasutada saavad, kuid mis mõnele on tõeline provokatsioonide päev. Jälgi hoolega, mida mõtled ja räägid, sest kui räägid liiga palju ja lobised tühja, siis võivad haigestuda sinu kopsud. Ei tohi rikkuda raamatuid ega puruks rebida kirju.

PÄEVA MÄRGID:

Kui puhub tugev vastutuul, siis sulle osutatakse abi. Kui leiad palju metallesemeid ja eriti, kui need on sarnased, siis ennustab see ootamatut õnne. Halb, kui täna end ära määrid, sest see viitab sisemisele saastatusele. Kõik tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud head ning meeldivad unenäod võivad täituda viimse täpsuseni või vastupidi. Kui unes lendasid, siis ületad raskused. Hea, kui nägid autode võidusõitu või sõitsid ise autoga, sest see annab lootust paremale tulevikule.

TOIT:

Täna on hea süüa pannkooke ja muid ümara kujuga küpsetisi. Pole soovitav juua veini, süüa seeni, rohelist köögivilja ega loomset toitu, eriti kanaliha ega –mune.

SOODSAD VÄRVID: valge, kollane, oranž ja tumepunane.

EBASOODSAD VÄRVID: hall, helesinine ja tumedad toonid.

Pühapäev, 3. november

18. Päikese päev

8. Kuu päeva algus 14.35

PÄEVA OLEMUS:

Päikese päev on pühendatud õiglusele, rõõmule lahkusele ja heategevusele. Võib teha kõike, milles pole pahatahtlikkust. Ära tee rasket tööd ega pinguta end üle. Teha võib vaid töid, mis ruttu valmis saavad.

Päeva esimesel poolel kestab sõnamaagia päev. Kell 14.35 algab kolmas järjestikku maagilistest päevist ning kõik realistlik ja ratsionaalne jääb hoopis tahaplaanile. See päev keelab igasuguse tulemaagia, sest täna on see vaid preestrite pärusmaa. Parimal juhul on see aeg seotud puhastumise, uuenemise ja südametunnistuse ärkamisega.

PÄEVA MÄRGID:

Hea märk, kui sa kuidagi ärgata ei tahtnud, sest see näitab, et sinu südametunnistus on puhas. Kui leiad kodu ligidalt metallraha, millel vapp pealpool, siis ennustab see edu armuasjades või heaolu. Kui leiad väikese metalleseme, siis ennustab see õnne, edu, armastust. Kui hilined transpordivahendile, siis viitab see ebaõnnele. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tõesed vaid siis kui saabuval öösel on pilves ja sombune ilm. Siis täituvad need ruttu, 1-2 päeva jooksul. Kui nägid unes vett, siis tähistab see puhastumist. Kui nägid unes riideid, siis on oodata heaolu ja õnne.

TOIT:

Täna tuleb süüa vähehaaval, kuid tihti. See on rõõmu päev ning ka toit peab olema rõõmuks. Soovitavad on piimatoidud, puljongid ja supid.

SOODSAD VÄRVID: hall ning tumedad ja ranged toonid.

EBASOODSAD VÄRVID: kirevad ja säravad.

Esmaspäev, 4. november

19. Päikese päev

9. Kuu päeva algus 15.01

PÄEVA OLEMUS:

Päikese päev on pühendatud esivanemate hingedele, meie kaitseinglitele ning see on esivanemate mälestamise, nende mõistmise, tegevuse austamise ja range paastu päev. Ära kedagi solva ega keeldu palvetest. Ära tee kaugeleulatuvaid tulevikuplaane, sest päev on seotud minevikuga.

Kestab eile alanud kuutsükli 8.päev, mis on sügavalt maagiline ning mil toimub energia muundamise protsess. Kell 15.01 algab saatanlik kuutsükli 9.päev, mille märksõna on nägemused. Kasulik on teha igasuguseid puhastavaid rituaale ning jalgadele soolavanni. Ei ole soovitav vaadata peeglisse, aga eriti näha seal end täispikkuses, et mitte sattuda kiusatusse enesest tulevatest asjaoludest.

PÄEVA MÄRGID:

Kui mõni loom tuleb sulle koju või sinu koer haugub sinu peale, siis kaitsevad sind esivanemad. Halb, kui koer lamab siruli või ulub. Kui leiad vääriskivi või sõrmuse, siis täitub soov. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud, kuid täituvad alles hiljem. Kui nägid unes surnud esivanemaid, siis oled kaitstud ja saad abi. Kui nägid puid või lilli, siis on oodata õnne, armastust või ootamatut sissetulekut.

TOIT:

Täna on hea süüa rosinatega riisi või mõnda muud piimaga keedetud putru, taimetoitu, idandeid, rohelist. Juua võib vaid kangeid jooke ning sedagi rituaalsel eesmärgil, näiteks esivanemate mälestuseks.

SOODNE VÄRV: roheline.

EBASOODSAD VÄRVID: oranž, kollane ja must.

Teisipäev, 5. november

20. Päikese päev

10. Kuu päeva algus 15.19

PÄEVA OLEMUS:

Päikese päev on pühendatud võidule pimedusejõudude üle. See on üks aktiivsemaid päevi, mil tuleb astuda võitlusse õigluse eest, võita endas hirmud ja kahtlused, tunnistada Jumalikku jõudu ning õnnistust. Katkesta mittevajalikud suhted ja sidemed, nimeta asju nende õigete nimedega.

Kestab saatanlik kuutsükli 9.päev. kell 15.19 algab kuutsükli 10.päev ning sisse lülituvad karmaline mälu ja kõiki sündmusi tuleb vaadelda sellest aspektist. Kasulik on mediteerida enese ja oma suguvõsa karma üle, sest see aitab paljusid asju teisiti näha ja mõista.

PÄEVA MÄRGID:

Kui tuulehoog avab akna, siis ennustab see uue elu algust. Kui leiad metallesemeid, eriti teravaid, siis leiad lahenduse keerulistele probleemidele. Kui haavad ennast, siis ootab ees lahkumine lähedasest inimesest, kuid see tuleb sulle vaid kasuks. Kui uks ei avane või lukk läheb katki, siis võetakse sinult kaitse. Kui mõni terariist kukub maha ning jääb millessegi kinni, siis on karta erimeelsust ja riidu. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on tähenduslikud vaid need, mis on seotud võitluste, lahingu, terariistade või relvadega. Neil on seos sinu tehtud eluliste otsustega. Kui nägid unes lahingut ja võitsid kedagi, siis oota elumuutust.

TOIT:

Söö teravat ja rasket toitu, praetult või toorelt. Võib süüa liha, kuid mitte sealiha. Kasulik on süüa palju küüslauku.

SOODSAD VÄRVID: punane ja erkkollane.

EBASOODSAD VÄRVID: heledad ja pastelsed.

Kolmapäev, 6. november

21. Päikese päev

11. Kuu päeva algus 15.33

PÄEVA OLEMUS:

Päikese päev on pühendatud rikkusele, viljakusele ning suurte jõudude ja vahendite ligitõmbele. Ära tunne üksildust ega noruta omaette. Ole rõõmsameelne ja hoia end sisemiselt harmoonilisena. See on hea aeg milleski uue tsükli alustamiseks.

Kestab kuutsükli 10.päev ja see on seotud inimese pidevalt uueneva energia ning vaimse iseseisvusega. Inimesed tegutsevad suures osas alateadlikult. Negatiivsed emotsioonid võivad teha palju kurja. Ära ole halvas tujus ega kutsu esile konflikte kuna kõik tuleb bumerangina sulle tagasi. Kell 15.33 algab kuutsükli 11.päev, mis toob kaasa võimsa energialaengu.

PÄEVA MÄRGID.

Kui said täna raha, siis saad seda juurde. Kui leiad särava eseme, siis on oodata õnne ja kingitusi. Kui sinu kohal süttib ootamatult valgus, siis ennustab see head tervist ja heaolu. Kui sinu peale langevad puulehed, siis näitab see, et oled kaitstud või ennustab raha saamist. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on tähenduslikud vaid selged ja need, mis jäid meelde. Segased ja sümboolsed unenäod pole tähenduslikud. Kui nägid välku, sädemeid või tuld, siis ennustab see tervenemist, elumuutust või kauget teed, kuid see tuleb alles pika aja pärast.

TOIT:

Hea on süüa kala ja seenepirukaid. Mõistlikus koguses võib täna juua ka kangeid alkohoolseid jooke.

SOODSAD VÄRVID: tumesinine ja punakaspruun.

EBASOODSAD VÄRVID: helesinine ja kirevad toonid.

NAISED JA KUU

Ilu, tervis ja olemine läbi kuufaaside ja Kuu tähemärkides liikumise prisma

Kuu on kasvamas ja nii hakkab ka inimene tasapisi jõu juurdevoolu tundma ning muutub tugevamaks. See on energia kogumise aeg, mil pole vaja seda ilmaasjata raisata, aga mõõdukas füüsiline koormus on teretulnud. Hästi mõjub kõik, mis organismi tugevdab ja toetab. See on õige aeg mõelda oma välimusele, tervisele, eluviisidele ning harjumustele ja hakata neid muutma soovitud suunas. Muutuste planeerimisel jää siiski realistiks, sest liiga suurte eesmärkide mitteteostumine paneb eneses pettuma ja tekitab stressi.

REEDEL kell 4.38 liigub Kuu Kaljukitse tähemärki ning see on soodne aeg tegeleda naha ja küünte probleemidega. Vastavalt siis pehmendamise-, toite-, tugevdamise ja niisutamise protseduuridega. Ära koorma üle enda luustikku, aga eriti põlveliigeseid.

PÜHAPÄEVAL kell 13.19 liigub Kuu Veevalajasse ja neil päevil on hea ilu ja tervise vallas midagi uudset ette võtta. Liigu palju värskes õhus ning tegele pahkluude probleemidega.

KOLMAPÄEVAL kell 1.07 liigub Kuu Kaladesse ning siin on omal kohal ravivad ja hooldavad jalavannid. Hästi sobib ka pediküüri tegemine. Sel ajal pole soovitav juukseid lõigata ega neid pestagi mitte.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?