HOROSKOOP | 30. oktoober kuni 5. november

Naisteleht, 30. oktoober 2019

JÄÄR

Miski paneb sind mõtlema surma üle. Võid igatseda vahelduse ja muutuste järele ning oled valmis energiliselt tegutsema, riskides ka konflikti sattuda. Tähtis on raha ja varaga seonduv.

Pane tähele! Oled tihedamas kontaktis oma vaimse minaga, seepärast pühenda aega mediteerimisele ja lõdvestumisele – võid saada ideid, mida oleks tarvis lähiajal ette võtta. Väljakutsed sobivad sulle!

SÕNN

Perioodi algul on sul võimalus puhata ja teha eelkõige meeldivaid töid, kuid samas suudaksid kergemini lahendada ka probleeme, millega sa kunagi tegeleda ei taha. Võimalik, et oled uute partnerlussuhete otsingul, kuid ka juba olemasolev partnerlus väärib säilitamist.

Pane tähele! Võid mõne vestluse käigus saada teada midagi, mis avab minevikusündmustega seotud asjaolusid, mis seni on olnud varjatud. Kuula tähelepanelikult.

KAKSIKUD

Võimalik, et sa pole väga loominguline, kuid otsustavusest ja järjekindlusest on kindlasti kasu. Tööl on ootamatult tihe aeg. Tee kõik, et stressi ja ülemäärast muretsemist vältida.

Pane tähele! Igat laadi koostöö ja lähisuhted laabuvad vähemalt perioodi algul ilusasti, kuid uuel nädalal võid omaenda tujukusega mõne suhte pingeliseks ajada. Perioodi lõpus võivad terviseteemad rohkem esiplaanile tõusta.

VÄHK

Sinult oodatakse kohusetundlikkust. Tee iga päev vähemalt üks samm tähtsa eesmärgi suunas. Võid saada väärtuslikku teavet, et järgmistel nädalatel edukam olla.

Pane tähele! Pole mitte ainult aeg olla sina ise, vaid ka teadvustada endale, kes sa oled. Meelelahutuses peab olema midagi mõistust ja vaimu ergutavat. Võib-olla on sul töö juures silmarõõm tekkinud või tekkimas?

LÕVI

Elu on veidi rahulikum ja kodukesksem. Kuid vaid õige pisut, sest oled jätkuvalt energiline, seltskondlik ja sind tabab suur esinemisvajadus. Kodus võib ka väga palju teha olla. Peaasi et pere sinuga ühel meelel oleks.

Pane tähele! Mõnel su tuttaval või lähedasel võib olla raske aeg. Just sina võid olla see, kes leiab häid lahendusi. Väldi ebasiirust!

NEITSI

Tähelepanu keskpunktis on rahaasjad. Tegele nendega ja tee kõik, et asi kontrolli alla saada. Mõtled palju oma elust, kuid keskendu ikka sellele, mis on olnud positiivne.

Pane tähele! On eluliselt tähtis, et saaksid hästi hakkama igapäevase, ka kõige põgusama suhtlusega. Kõige olulisem on selgus eneseväljenduses ja oskus kuulata. Sind huvitavad teadmised, mida saab kohe praktikas rakendada.

KAALUD

Tahad saavutada suuremat kontrolli oma elu üle asjade kaudu, mida kõige enam hindad. Kohati võib olla raske tunnistada, et teiste arvamused ei peagi sinu omadega kokku langema. Võid süveneda liialt rahaprobleemidesse ja kippuda armuasju ratsionaliseerima.

Pane tähele! Sul tuleb olla põhjalikum ja distsiplineeritum ning tegelda kõige olulisemaga, unustamata sealjuures tervist. Võib esineda emotsionaalset ülitundlikkust.

SKORPION

Palju on helistamist ja sõnumite saatmist. Keegi võib varjata sinu eest infot või süüdistada sind minevikus toimunu pärast. Et probleemid ei jääks vinduma, tuleb need läbi arutada.

Pane tähele! On aeg kasutada oma head energiat vajalike muudatuste tegemiseks, sest sul on teiste üle tavalisest suurem mõju. Ole aga tundlikum kaaslaste vajaduste suhtes. Eneseväljendus muutub selgemaks. Ümbritsev segadus ei puutu ju alati otseselt sinusse.

AMBUR

Sidemed sõprade ja teiste kaaslastega on harmoonilisemad. Tegeled palju planeerimise ja sihtide seadmisega. Ära heieta kõike üksnes peas, vaid pane midagi konkreetselt kalendrisse kirja.

Pane tähele! Luba kogu oma emotsioonispektril eksisteerida, kuid kindlusta, et su tunded sobiksid olukorda. Nädalavahetusel väldi suuri muudatusi ja valmistu nädala alguseks, mis võib tuua pingeid.

KALJUKITS

Kuigi oled muutustega kohanemas, tunnista ka pikemaajalisi kohustusi. Aruta kindlasti teistega oma tulevikuplaane. Sea oma vajadused tähtsuse järjekorda.

Pane tähele! Sõprade hulgas paned end kehtima, muutumata domineerivaks. Koostöö sujub hästi, kui iga tiimiliige saab näidata oma individuaalsust. Suur osa seltsielust on kandunud kinniste uste taha. Suudad kõige keerulisemaski olukorras rahulikuks jääda.

VEEVALAJA

Kui vähegi suudad, ära lasku negatiivsetesse vestlustesse ega ole terav. Jää objektiivseks ja ole erinevate arvamuste suhtes paindlikum. Lepingud olgu kindlad ja hästi põhjendatud.

Pane tähele! Su elu on suuremal või vähemal määral avalikkuse tähelepanu all. Sa ei pea olema hirmus tugev ega asjatundlik, et olla edukas, sest edu tuleb sinuni pingutamata. Uue nädala esimesel poolel ole raha- ja lepinguasjades ettevaatlik.

KALAD

Sinu pea on täis ideid ja mõtteid, mis triivivad maistest asjadest eemal. Loovust saab rakendada ka praktilises elus. Ehk saad oma igapäevakulutusi pisut piirata?

Pane tähele! Füüsiline vorm on hea, kuid võiks veel parem olla. Kõik planeeritu ei pruugi minna sinu soovide järgi – arvesta tõrgete ja ootamatute muutustega. Sinu reaktsioonist muutustele oleneb su läbisaamine kaaslastega.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?