NÄDALA HOROSKOOP | Kaksikutel tasub panustada armusuhetesse, Kaaludele toob Veenus pingeseisundi

Maria Angel, 18. november 2020

Käesolev nädal toob palju uut ja põnevat. Nii mõndagi tähemärki ootavad ees põnevad ajad!

Jäär
21. märts – 19. aprill
Viimaks ometi saad vabalt hingata ja tõhusalt tegutseda – sügisperioodil sind aina pidurdanud takistused on teelt kadunud! Küllap on sul mingid projektid kiratsema või sootuks pooleli jäänud. Nüüd on aeg need uuesti käsile võtta. Lähene loovalt, ole paindlik – küll näed, tegevus edeneb kiirelt ja sujuvalt. Nutikaid ideid saad välismaa kolleegidelt või eeskujudelt. Selleks ei pea pikka reisi ette võtma, info on kättesaadav veebi vahendusel. Selle leidmiseks on vaja veidi kannatlikkust.

Sõnn
20. aprill – 20. mai
Päev-päevalt läheb elu rahulikumaks ja sujuvamaks. Loota on, et nüüd saad varem paika pandud plaani alusel tegutseda ega pea välise surve tõttu käigu pealt oma asju ümber korraldama. On vaja võtta aega ka üksinda olemiseks – nii saad olulised teemad enda jaoks selgeks mõelda. Uuel töönädalal algab soodne aeg rahaasjade korraldamiseks ja koostöö tegemiseks (äri)partneritega. Pikkadel pimedatel õhtutel võta aega kallima jaoks – füüsiline lähedus, hellitused, silitused ja seks teevad elu mõnusaks.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni
Koostöö hakkab paremini sujuma, see tõstab sinu motivatsiooni. Tekib häid ideid, kuidas tööd ümber korraldada, mismoodi nutikamalt tegutseda. Sulle annab tiivad see, kui kaaslased su mõtetest vaimustuvad ning nende elluviimisse panustavad. Kui tunned, et oled osake toimivast meeskonnast, on töö tegemine sinu jaoks nauditav. Alates pühapäevast kandub tähelepanu rohkem partnerlussuhete valda. Algab pea jõuludeni kestev periood, mis sobib suurepäraselt armusuhete loomiseks ja arendamiseks.

Vähk
22. juuni – 22. juuli
Sul tuleb tööalaselt aktiivne olla. Kui ka vahepeal on töö veninud, siis praegune uus energiatulv paneb asjad liikuma, tõstab sinu motivatsiooni. Suureneb ka ambitsioonikus – oled valmis enda õlule vastutusrikkamaid ülesandeid võtma, tahad teistele tõestada, et oled tark ja tubli. Kiitus kannustab sind. Kui aga tunned, et sinu pingutusi ei hinnata piisavalt, võib tekkida soov paremaid jahimaid otsida. On üsna võimalik, et mõni vähemalt pealtnäha sobiv pakkumine jääb sel nädalal sulle silma.

Lõvi
23. juuli – 22. august
Oled avatud uutele ideedele. Kogud huviga infot seni tundmata valdkondade kohta – näed, et maailmas on veel nii palju põnevat, mida oled valmis õhinaga avastama. Ehk tunned end kammitsetuna selle pärast, et puudub võimalus reisile põrutada. Võimalik, et tutvud interneti teel põneva meesterahvaga, kes elab kuskil maailma teises otsas. Temaga suhtlemine lisab elule värvi. Ära siiski võõraga lobisedes liiga avameelseks muutu – kunagi ei saa kindel olla, et ta end esitledes ikka täit tõtt räägib.

Neitsi
23. august – 22. september
Oluline on rahaasjad üle vaadata ja korda seada. Jälgi, et kõik vajalikud ülekanded oleks tehtud ja dokumendid korras. Kui keegi viivitab sulle raha maksmisega, saa ebameeldivustundest üle ja tuleta talle võlga meelde. Raamatupidamine peab selle aasta sees kindlasti joonele saama ja hea on sellega tegeleda nüüd ning kohe. Kui sul on plaanis mõne suurema sisseostu tegemine, võid vajaliku asja nüüd hea hinnaga saada. Raha- ja äriasjad ning isiklikud suhted võivad mingil moel põimuda.


Kaalud
23. september – 23. oktoober
Hoiad veidi tagasihoidlikumat joont. Veenusel on pingeseisud nii Saturni kui ka Neptuuniga, seetõttu võib suhtlus sulle väsitavalt mõjuda. Üsna tüütu on pidevalt head nägu teha ja ajada asju inimestega, kellega tegelikult midagi ühist pole. Aeg võib sind kokku viia selliste tüüpidega, keda on raske mõista või kes ei soovigi end avada. Uue töönädala algul oled juba suhtlusaltim ja uudishimulikum, arvesta aga sellega, et keegi võib sinuga tobedat nalja teha või kuidagi sind alt tõmmata.

Skorpion
24. oktoober – 21. november
Anna endast parim! Sa tead küll, millised on su eesmärgid – tegutse iga päev selle nimel, et nende poole liikuda. Tööalaselt on väljavaated väga head. Kui oled end varem kammitsetuna tundnud, siis nüüd saad seisakupunktist üle. Mõelnud oled viimasel ajal ju palju, nüüd on aeg need head mõtted ja plaanid kähku teoks teha. Oled suhtlusaldis ja oskad inimestele endast head muljet jätta. Liigu nende hulgas, kes valdavad sulle vajalikku infot, ole uudishimulik. Ka meestega võib sel nädalal vedada.

Ambur
22. november – 21. detsember
Perioodi alguspäevad kulgevad pigem rahulikus rütmis, õige hoo saad sisse alates pühapäevast. Nimelt jõuab Päike laupäeva hilisõhtul Amburi märki. Alguse saab talvise pööripäevani kestev ajajärk, mis on kõige võimalusterohkem just sinu jaoks. Eluterve egoism on kasulik – mõtle iseenda soovidele ja vajadustele, pane paika plaanid algavaks eluaastaks. Lõbu ja lusti pakub see nädal ohtralt. Rahvarohketele pidudele ei soovitata küll minna, aga ka oleng väikeses seltskonnas võib superäge olla.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar
Pinge annab pisitasa järele, saad rahulikumalt hingata ning asjalikult samme seada. Päikese ja Saturni sekstiil lisab tasakaalukust ning suutlikkust kainelt mõelda. Nädala meeleolu soosib pigem töö tegemist kui lõbutsemist, niisama vigurjutu ajamiseks tuju ei ole. Aeg sobib niisuguste ettevõtmiste alustamiseks, mida saab arendada samm-sammult ning mis hakkavad kasu tooma alles mõne aja pärast. Kui sul on lähedastega viimasel ajal möödarääkimisi olnud, siis nüüd annab probleemid ära klaarida.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar
Võib selguda, et oled eelnevail nädalail millestki valesti aru saanud või on sul oluline info kahe silma vahele jäänud, mistõttu oled eksinud. Nüüd aga on infokanalid valla, saad just sellist teavet, mis aitab sul varem tehtud vead parandada ja jõudsalt edasi liikuda. Tunned end hästi inimeste seas viibides, aga ka teel olles – on sõitmist ühest punktist teise, mis pakub sulle meeldivat vaheldust. Sõprade ja koostööpartnerite roll muutub olulisemaks – teistega koos saad kõigega paremini hakkama.

Kalad
19. veebruar – 20. märts
Oled heas vaimses vormis – suudad loogiliselt mõelda, aga saad samas julgesti ka kõhutunnet usaldada. On hea aeg rahaasjade ajamiseks, nii ostmiseks kui ka müümiseks – suudad kasuga kaubelda. Kui ehk viimasel ajal on olnud sissetulek loodetust väiksem või on raha laekumine viibinud, siis praegu saad ette võtta samme, mis aitavad varasemat kahju korvata. Töises vallas võib avaneda uusi võimalusi. Ehk pakutakse sulle uudseid, huvitavaid ja vastutusrikkaid ülesandeid või tulutoovat lisatööotsa.

Koostanud Maria Angel, maria.angel@eestihoroskoop.ee

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?