Fookuses on vöökoht ehk Rõivad, mis aitavad tähelepanu mujale juhtida

Helen Perk, 18. november 2020

Kõhupiirkond näitab halastamatult ette nii hommikuse saiakese kui ka õhtuse šokolaadiga patustamise. Õnneks saab nutikalt nipitades selle voolujooneliseks liivakellaks voolida või lihtsalt tähelepanu mujale juhtida.

Vöö toimib alati
Vööga kleidid, mantlid, jakid ja pluusid on paljude lemmikud. Ei tasu karta, et piha vöötamine tõmbab sellele liigset tähelepanu. Pigem muudab figuuri piirjooned selgemaks ja voolujoonelisemaks. Soeta endale ka mõni peenike ja värviline vöö, mis mõjub värskendava aksessuaarina.

Jakk Reservedis 109.99
Vööde komplekt Mohitos 12.99



Kõrge piht on hea valik
Enamik pükse ja seelikuid lõppevad puusadel, tuues nõnda esile kõige laiema koha. Kõrge vöökoht aga tõmbab kõhu veidi sisse, andes näilist saledust ihaldatud pihale ja joonistades kumerust puusale. Mida aga tuleks jälgida, on rõiva õige suurus. Liiga kitsad püksid või seelik vajutab kõhule lisavolte, ka liiga suur number ei anna kohe kindlasti oodatud tulemust.

Püksid Zaras 29.95
Seelik Gerry Weberis 79.99

Mängi pluusi lõikega
Kui võimalik, kanna pluusi seeliku või pükste sees. Proovi ka keskkohast kitsamaks õmmeldud ja puusade juures laienevat lõiget või A-lõiget ehk alt laienevat pluusi. Ka see on mugav võimalus oma kõhupiirkonda varjata. Omades atraktiivset rinnapartiid, juhi pluusi V-kaelusega tähelepanu hoopis sellele.

Pluus H&Mis 29.99
Pluus Gerry Weberis 89.99

Ost nr 1 – kehasse töödeldud pintsak
Kehajooni järgiv bleiser võib olla nutikas imetegija, kuna selle lõike voolujoonelisus ja rõhutatud piht teevad ise kogu vajaliku töö. Eriti sale tundud, kui valid tumedama tooni. Ka peplum-lõikega jakk tasub avastamist, sest see joonistab vöökohast laienedes naiseliku liivakella silueti. Veendu vaid, et voldid saaks alguse talje kõige peenemast piirkonnast!

Jakk H&Mis 39.99
Jakk Kaubamajas 149.99

Kleidisõltlase õnnepäev
Õige lõikega kleit lahendab kõik vöökohaga seotud kõhklused. Näiteks hõlmikkleit on ülinaiselik, istudes kõhuosal väga delikaatselt. Samuti võiks kappi soetada mudeli, millel küljed tumedamast, keskkoht jällegi heledamast kangast. Selline värvijaotus loob illusiooni liivakellafiguurist. Ära karda kanda ka sirge lõikega mudelit, mis rõhutab pigem ülakeha ja jätab allapoole langedes rõhutamist mittevajava peitu.

Korsett Kaubamajas 44.99
Vormivad aluspüksid veebipoes Cellbes.ee 44.95

Korrigeeri figuuri pesuga
Moodne pesu ei jäta rante, toon sulab nahaga ühte, kangad on pehmed ja mugavad. Üks korralik korsett lahendab kõhupiirkonna mured ju lausa sekundiga, milleks nina kirtsutada? Mõtle ka rinnahoidja suurusele. Lopsakam büst vajab õige suurusega tuge, muidu jäävad rinnad kõhule rippu, viies pilgu ikkagi täidlasele vöökohale.

Kaelaehe veebipoes Parfois.com 15.99
Kaelakett veebipoes Accessorize.com 49.00

Õnneks on meil ehted
Nippide nipp – lase silmatorkaval ehtel või sallil juhtida tähelepanu figuurilt kõrvale! Tõmba pilgud pigem kaelale ja näole. Ära karda värve!

Kleit Kaubamajas 119.99
Kleit Mohitos 24.99

Mustrid ja värvid
Proportsioonivigu peidab diagonaalne muster või vertikaalne triip, põnev on ka asümmeetria ehk mängud lõigetega. Alati kindel valik on riietuda üleni matti tumedasse tooni või kasutades seda vaid kõhupiirkonnas. Kui aga armastad riietel tikandeid, suuri mustreid või muid silmatorkavaid detaile, asetsegu need kas rinnast kõrgemal või puusajoonest all.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?