Horoskoop 26. august – 1. september

Naisteleht, 26. august 2020

JÄÄR
Viimaste kuude jooksul kogutud infost on abi hulgaks ajaks. Tead päris hästi, mida on vaja teha. Arenda oma vaimset külge ja keskendu sisemisele minale.
Pane tähele! Pööra tähelepanu kõigile elu aspektidele, sealhulgas tervisele ja üldiselt meeleolu üleval hoidmisele. Võta päev korraga. Väldi kõige korraga tegemist, lähtu rutiinist ja korralikust tegevuskavast.

SÕNN
Kipud liiga palju seadma oma õnne sõltuvusse teistest. Peaksid nüüd õppima, kuidas end teiste inimeste kriitikast (aga ka komplimentidest) mitte liiga palju mõjutada lasta. Armasta ja usalda iseennast rohkem, siis ei pääse juhuslikud tuuled su «laeva» kõigutama.
Pane tähele! Mõtle oma karjääri üle, tule julgemalt välja oma ideedega ning näita oma professionaalsust. Sinu loovust hinnatakse kõrgelt, nii et ära isegi seda alahinda. Kasuta seda ära praktiliste asjade joonde ajamisel.

KAKSIKUD
Kui mingi probleemi korral on vaja kord majja lüüa, suudad seda teha väga tõhusalt. Veelgi enam – võid sellest saada suisa rahalist kasu. Tööl võib miski muutmist vajada, sest ülemused pole hetkeseisuga päris rahul. Ole paindlik!
Pane tähele! Loo kodus rahu ja harmooniat. Kui puhastad ja viskad ebavajalikke asju välja, puhastub ka hing. Suudad kolist vabanedes paremini keskenduda, end tervikliku ja vabana tunda.

VÄHK
Energiat on piisavalt, et seni edasi lükatud ettevõtmised hakkaksid viimaks hoogsalt liikuma. Oled organiseeritum ja tunned, et kindel tee on jalge all. Intuitsioon on hea. Pane mõned plaanid kirja.
Pane tähele! Käi läbi oma tavalised mõttemustrid ja vaata, kust saaks negatiivsest loobuda. See annab sulle uut jõudu ja uue väljavaate elule. Teadvustad teravamalt, kuidas ümbritsevale reageerid.

LÕVI
On tähtis endast hästi mõelda. Praegune aeg soosib positiivseid mõtteid! Tee iga päev väike samm, et midagi paremuse poole kallutada – olgu selleks kasvõi valik elada täiel rinnal.
Pane tähele! Mõtted ja tunded võiksid kindlamalt vastata sellele, millisena end maailmale näitad. Hoolitse oma tervise eest, vabasta end stressist. Ära eita asjaolusid, mida oled seni parema meelega ignoreerinud.

NEITSI
Järgnevate nädalate jooksul on sul kergem edu saavutada ja areneda. Pane veel rohkem rõhku millelegi heale, mis su elus juba olemas, kuid mida soovid veel kallimaks pidada. Tervis paraneb.
Pane tähele! Ole võimalikult hoolikas, ettevaatlik ja põhjalik. Päike on igati sinu poolt. Mediteerimine võib tuua ideid, kuidas oleks tark edasi liikuda. Püsi valitud teel kindlalt.

KAALUD
Muuda midagi oma sisimas, see aitaks parandada su elustiili. Minevikuga seonduvad probleemid võivad leida lahenduse või väheneb nende mõju sinule isiklikult.
Pane tähele! On aeg panna paika midagi, mis aitab kaasa pikemate plaanide täitumisele. Ära jäta kõiki olulisi asju päris juhuse hooleks, vaid loo kontakte ja otsi seoseid.

SKORPION
Sind aitavad kõhutunne ja loovus. Rakenda neid ja avastadki midagi erilist. Leiad uusi teid oma plaanide elluviimiseks. Teised suhtuvad sinu ettevõtmistesse positiivselt ja on sulle vajadusel toeks.
Pane tähele! Esile on tõusnud mõned minevikusündmustega seotud asjaolud ja on võimalus need lõplikult seljataha jätta. Andesta nii teistele kui ka endale ja vaata lootusrikkalt tulevikku. Aita oma elutarkusega teisi.

AMBUR
Oled sina ise ja sinu arusaamised on täielikus kooskõlas sinu elustiiliga. Samuti oled rohkem kahe jalaga maa peal. Oskad teisi inspireerida ja neile juhatust anda. Sellest lõikate tulu kõik.
Pane tähele! Võid särada, olla otsekohesem. Sinu võimeid ja tugevusi tunnustatakse. Ametialaselt on aeg näidata initsiatiivi. Teed pikemaid plaane. Ära raiska aega, tee iga päev midagi ära.

KALJUKITS
Uurimine ja õppimine tasuvad end ajapikku vägagi ära. Õpid paremini tundma ka ennast ja seda, kuidas maailma asjadesse laiemas plaanis suhtud. Reisimine on igati kasulik.
Pane tähele! Keskendu eelkõige eesmärkidele, mida suudad selle aasta lõpuks saavutada. Väga heaks omaduseks on kannatlikkus. Väldi tagaplaanile jäämist!

VEEVALAJA
Reaalsus jõuab paremini kohale, eriti suhetes. Keegi, keda oled usaldanud, pole päris osanud su väärtusi hinnata. Keskendu endiselt rahaasjadele, sest selles vallas on võimalik paljut parandada.
Pane tähele! On aeg oma rahaasjad korda seada, näiteks lahtiste otstega tegelda. Sellele ei tohiks olla ka väliseid takistusi. On hea lahenduste leidmise aeg. Oska hinnata võimalust sõltumatult tegutseda.

KALAD
Sulle on selgemaks saanud, millist teavet pead hankima. Tasakaalustavalt mõjuks mediteerimine. Loodetavasti mõistad, et eelmised kolm kuud on edaspidist silmas pidades olnud otsustava tähtsusega.
Pane tähele! Avanevad uued väljavaated elule ja suhete parandamisele. Saad otsustada iseseisvamalt, mõelda, milliseid õppetunde elu on viimastel aegadel pakkunud ja mida oled neist õppinud.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?