Avesta – praktilised õpetused igaks päevaks

Naisteleht, 26. august 2020

Avesta kalender on üks iidsemaid kalendreid, millele panid aluse zoroastristid ehk prohvet Zarathuštra õpetuse järgijad. Kalendrit koostab Kai Tamm (kai@numeroloogia.ee, kodulehed www.numeroloogia.ee ja iidnetarkus.wordpress.com).

Neljapäev, 27. august
11. Päikese päev
9. Kuu päeva algus 18.02

PÄEVA OLEMUS: Täna on Päikese oma päev, mis ilmutab valgust, soojust ja valgustatust. See päev on seotud inimpõlve algusega, lapsepõlvega ning siin on Päike isa rollis. Tema kiired võivad maha pesta nii mõnedki patud, aga vaid juhul kui oled avatud ja siiras nagu laps. Täna võivad laheneda keerulised probleemid.

Suurema osa päevast kestab kuutsükli 8.päev, mis manitseb vaoshoitusele ja mõistlikkusele ning ettevaatusele partnerlussuhetes. Kell 18.02 tulevad mängu saatanlikud noodid: illusioonid, pettused ja eksitused. Rõhuv tunne rinnus näitab, et pead pöörduma vaimse õpetaja poole. Abiks on ka soolavann jalgadele ja/või jooga hingamisharjutused.

PÄEVA MÄRGID: Hea märk, kui täna paistab päike juba hommikust saati. Kui  miski sind üllatab, siis on oodata õnne. Kui hommikul kodust väljudes kuuled laste naeru või näed kuidas lapsed mängivad, siis viitab see eelseisvale rikkusele. Kui lõhud klaasi, siis on karta üksindust, sõbra või lähedase inimese kaotust. Kui nööp tuleb ära või lukk läheb katki, siis ennustab see haigust. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on tähenduslikud vaid konkreetsed ja need kus nägid sugulasi või lähedasi inimesi. Tõlgendatakse otse.

TOIT: Kasulik on süüa pähkleid, seemneid ja halvaad ning kasutada taimeõlisid. Tänase päeva joogiks on nisuõlu. Lihatoidud ja vein pole soovitavad.

SOODSAD VÄRVID: eredad ja erksad.

EBASOODSAD VÄRVID: sinine, hall ning sünged toonid.


Reede, 28. august
12. Päikese päev
10. Kuu päeva algus 19.06

PÄEVA OLEMUS: Päikese päev on pühendatud Kuule ning seotud vee ja soojusega, teadmiste ja tarkuse, rikkuse ja jõukuse, tervendamise ning tärkamisega. Samuti esindab Kuu õrnust, halastavust, mentaalset harmooniat ning sisemist rahu. See on hea päev Kuuga suhtlemiseks ja palvete esitamiseks. Kõiges tuleb juhinduda intuitsioonist.

Kestab kuutsükli 9.päev, mis kutsub puhastama teadvust, mõtteid ning vältima misiganes negatiivsust. Tuleb andestada inimestele, kes on sind solvanud. Kell 19.06 muutub olemine lahedamaks, sest algab kuutsükli 10.päev. Kasulik on mediteerida enese ja oma suguvõsa karma üle, sest sellega parandad oma minevikku ja tulevikku.

PÄEVA MÄRGID: Kui leiad peeglikillu, siis laheneb keeruline olukord. Kui satud ootamatult vihma kätte ja saad märjaks, siis on oodata õnne ja edu. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tõesed ja annavad konkreetset ning otsest informatsiooni. Kui unes proovisid uusi riideid, siis on oodata rikkust ja perekonna kindlustamist, naistele – rasedust. Kui unes lendasid, siis saad energiat ja uusi sõpru. Hea, kui nägid unes loomi ja linde. Kui unes ujusid vees, siis on oodata haigusest vabanemist.

TOIT: Kasulik on juua naturaalseid mahlu, kompotti, allikavett, kuid ka valget veini. Pole hea süüa raskesti seeditavaid toite, samuti pähkleid ega mett.

SOODSAD VÄRVID: sinine, hõbedane ning luitunud toonid.

EBASOODSAD VÄRVID: oranž ja kollane.

Laupäev, 29. august
13. Päikese päev
11. Kuu päeva algus 19.51

PÄEVA OLEMUS: Päikese päev on pühendatud taevatähtedele ja seotud laste, sõprade, kolleegide, lepingute ja tehingutega. Päev toob kaasa rahu ja tasakaalu taastumise, kuid samas ka astraalseid võitlusi, mis vabastavad nõidustest ja needustest. Tuleb ületada ja võita oma hirmud sest see päev on seotud tuleviku ja selle modelleerimisega.

Lõviosa päevast kestev kuutsükli 10.päev soovitab kindlustada, tugevdada ning korrastada oma kodu nagu traditsioonide jätkamiseks. Tuleb pühenduda oma kodule, perele ning ohverdada oma huvid pere hüvangu nimel. Kell 19.51 algab võimsa, kundalini energia päev mil on kasulik puhastada oma aurat palvete ja maagiliste rituaalidega.

PÄEVA MÄRGID: Kui pillad noa maha – sinu vaenlased saavad karistada. Kui leiad metall või muid säravaid esemeid, siis on oodata abi ja toetust ettevõtmistes. Kui tunned hommikul suus magusat maitset või tunned magusat lõhna, siis on oodata uusi tutvuseid ja edu. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud konkreetsed unenäod on tähenduslikud, sümboolsed ja segased mitte. Esimesed täituvad lähemal ajal. Kui nägid unes tuld või valgusallikat, siis on oodata kaitset ja abi. Kui nägid unes, et sul on seljas kasukas, raudrüü või peas peakate, siis on oodata suurt edu ja lähedaste abi.

TOIT: Kasulikud on soolane kohupiim ja juust.

SOODSAD VÄRVID: punane, lilla ja valge.

EBASOODSAD VÄRVID: luitunud, soo- ja liivakarva toonid.

Pühapäev, 30. august
14. Päikese päev
12. Kuu päeva algus 20.19

PÄEVA OLEMUS: Päikese päev on pühendatud elavale hingele ning seega kõigele elavale meie ümber. See on loomade kaitsemise ja hooldamise päev, mille olemuseks on küllus, headus, täisvereline elu, püha. Tuleb aktiivselt liikuda oma eesmärgi poole, anda almuseid, küpsetada leiba, palvetada lahkunud esivanemate eest. Mingil juhul ei tohi tülitseda.

Lõviosa päevast kestab kuutsükli 11.päev, kundalini energia ja astraalse võitluse päev, mil inimene peab tapma enda sisimas peituva koletise ehk siis halva. Kõigeks on vaja põhjalikult ette valmistuda. Ei tohi jätta alustatut pooleli. Kell 20.19 võtab valitsusohjad üle harmooniline armastuse ja kaastunde, püha graali päev.

PÄEVA MÄRGID: Tänase päeva märke eriti ei jälgita, kuid kui loomad sind hellitavad, linnud istuvad õlale või näed palju loomi, siis on oodata abi ning soosingut. Kui loomad sind ründavad, siis on see märk, et sinu elutee suund on vale. Kui sind hammustavad vereimejad putukad, siis tähistab see haigust.
Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud segased unenäod pole tähenduslikud. Eredad ja unenäod, mida näed, täituvad väga ruttu, nädala jooksul. Kui unes sõid, jõid või nägid piima, siis on oodata õnne ja heaolu.

TOIT: Hea on juua piima ning süüa piimatoite. Joo hommikul klaasi piima ja tee seda aeglaselt, kujutledes samal ajal, et selle piimaga voolab sinu organismi tervis ning heaolu.

SOODNE VÄRV: roheline.

EBASOODSAD VÄRVID: punane ja kirevad toonid.


Esmaspäev, 31. august
15. Päikese päev
13. Kuu päeva algus 20.38

PÄEVA OLEMUS: Päikese päev on seotud jõu, stiihiate, naiste ning emade austusega. See on naistele pühendatud päev, mil oma töödesse mehi ei kaasata. Mehed peavad täitma oma naiste, emade, tütarde palveid. See on hea päev neile, kes teadvustavad endale oma kordumatust ning unikaalseid võimeid. Päeva iseloomustavad veel viljakus, tervendamine ja tarkus.

Kestev kuutsükli 12.päev on armastuse ja kaastunde päev. Kui inimene on täis armastust, siis saavad sellest osa ka teda ümbritsevad inimesed, aga kui ta ei oska saavutada harmooniat, siis tekivad peavalud. Õhtu tuleks veeta looduserüpes. Kell 20.38 algab kuutsükli 13. päev. Ohtlik on olla emotsioonide vallas, auahne, ülbe ja maise rikkuse küljes kinni. Kui me ei suhtu oma töösse kui loomingusse, on meie teod kõrgema kaitseta.

PÄEVA MÄRGID: Kui kuuled müristamist, näed välku, siis need on kõrgema abi märgid. Kui satud juhuslikult vihma kätte või näed vikerkaart, siis ennustab see abi saamist ning heaolu saavutamist. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest täituvad nii sümboolsed kui ka reaalsed. Kui unes sõid, siis on oodata head uudist või abi. Kui nägid unes riideid, riietusid või eriti kui panid jalanõusid jalga, siis on oodata kiiret sõitu, reisi või elumuutust paremuse poole.

TOIT: Hea on süüa palju puuvilju, eriti tsitruselisi, mett, halvaad, maiustusi ning juua puuviljamahlu.

SOODSAD VÄRVID: oranž ja hõbedane.

EBASOODNE VÄRV: erkroheline.

Teisipäev, 1. september
16. Päikese päev
14. Kuu päeva algus 20.50

PÄEVA OLEMUS: Päikese päev on pühendatud jumalikule õiglusele, rangusele ja kohtumõistmisele. Peamised päeva kriteeriumid on ausus, õiglus, lepingutest kinnipidamine ja truudus antud sõnale. Nende järgi hinnatakse inimestevahelisi suhteid perekonnas, sõprade keskel ja ühiskonnas.

Kestab eile alanud kuutsükli 13.päev, mis suurendab astraalenergia voolu kanalitesse. Et sellest osa saada ära võta liiga palju ette ega tee mitmeid asju korraga. Hea on see päev pühendada oma tehtud vigade ja eelmiste päevade ebaõnnestumise ausale analüüsile. Õhtul alates kella 20.50st pööra tähelepanu tekkivatele ideedele. Võimalik on lahendada oma probleeme ja ellu viia plaane, kasutades selleks teiste inimeste abi.

PÄEVA MÄRGID: Kui leiad hobuseraua, on see märk, et võid saada autasu või ülenduse. Kui leiad mingi anuma, siis ootavad sind heaolu, õnn ning edu. Kui leiad värvilise või vääriskivi, siis saad sõpradelt toetust, kaitset, abi.
Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud sümboolsed unenäod on tähenduseta. Lähemal ajal täituvad vaid konkreetsed ja värvilised unenäod. Kui nägid unes hobuseid, siis on oodata abi kõrgemalt poolt.

TOIT: Rituaalne söök on leib ja vesi, kuid ka toores, terav toit: sibul, küüslauk, mädarõigas, pipar. Hea on süüa soolaseid toite: soolaseeni, soolakala, soolapähkleid.

SOODSAD VÄRVID: kõik sinised toonid.

EBASOODSAD VÄRVID: kollane ja roheline.

Kolmapäev, 2. september
17. Päikese päev
15. Kuu päeva algus 20.59
Täiskuu 8.22

PÄEVA OLEMUS: Päikese päev on pühendatud rituaalidele, jumalikule sõnale, õigluse kaitsmisele ning võitlusele pimedusejõududega. See võib olla raske päev, mil tuleb võita hirm iseeneses, saada jagu nõidusest ning needustest. Abiks on palvete lugemine. Kaitse kindlalt oma seisukohti.

Kestva kuutsükli 14.päeva tähis on kutse ning see paneb pearõhu uutele ideedele ja loomingulistele kontaktidele. Sel päeval võivad sinu ettepanekud tõusta kõrgemale tasandile ning ülemused võivad ära märkida sinu püüdlused. Nad võivad parendada sinu äri või loomingulisi algatusi, tänu millele võid saada uue ja parema tööpakkumise või uued partnerid.

PÄEVA MÄRGID: Kui sinu peale langeb linnusulg, siis on oodata edu materiaalsetes asjades. Kui puhub tugev vastutuul, siis sulle osutatakse abi. Äkiline tuuleiil selga näitab, et oled oma õnnest ära pööranud. Halb, kui täna end ära määrid, sest see viitab sisemisele saastatusele. Kõik tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod võivad täituda viimse täpsuseni või vastupidi. Kui unes lendasid, siis ületad raskused. Hea, kui nägid autode võidusõitu või sõitsid ise autoga, sest see annab lootust paremale tulevikule.

TOIT: Hea on süüa pannkooke ja muid ümara kujuga küpsetisi. Pole soovitav juua veini, süüa seeni, rohelist köögivilja ega loomset toitu, eriti kanaliha ega -mune.

SOODSAD VÄRVID: valge, kollane, oranž ja tumepunane.

EBASOODSAD VÄRVID: hall, helesinine ja tumedad toonid.

NAISED JA KUU
Ilu, tervis ja olemine läbi kuufaaside ja Kuu tähemärkides liikumise prisma

Kasvav kuu soodustab asjade kasvu ja suurenemist ja seda võib pidada plussiks enamiku loominguliste ettevõtmiste juures, ent sel ajal on võimalik ka liigselt innustuda ja seetõttu tegelikust eesmärgist kõrvale kalduda. Kasvava Kuu ajal omandab keha aineid kõige paremini ja seepärast on see soodne aeg teha toitvaid maske-mähiseid. Dieedipidamisega võib olla pisut raskusi, sest keha on kogumise faasis ja kilod ei pruugi kergelt kaduda ega vedelik organismist väljuda.

Kolmapäeval kell 8.22 saabub täiskuu. Ära hinda oma võimeid sel ajal üle.

NELJAPÄEVAL kell 20.36 liigub Kuu Kaljukitse tähemärki ja see on väga hea aeg naha puhastus- ja hooldusprotseduurideks. Hoidu asju liialt tõsiselt võtmast. Kui tegeled spordiga, siis ära unusta, et see peab olema nauditav.

PÜHAPÄEVAL kell 3.36 liigub Kuu Veevalaja tähemärki ja see on soodne aeg veeprotseduurideks. Kasuks tulevad rahulikud jalutuskäigud, aga jalanõud peavad olema kindlasti mugavad.

TEISIPÄEVAL kell 12.34 liigub Kuu Kalade tähemärki ja nüüd on tähelepanu keskmes jalatallad. Lase teha üks mõnus pediküür ja hellita oma jalgu toitekreemidega. Ära püüa oma emotsioone rahustada alkoholi või ravimite abil. Pigem räägi oma mured voolavale veele.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?