Horoskoop 22. kuni 28. jaanuar

Naisteleht, 22. jaanuar 2020

JÄÄR
Tunnetad teravamalt möödunut ja selle seost oma elu õppetundidega. Tähelepanu keskpunkti tõusevad tulevikueesmärgid ja -unistused. Sõpruses ja muudes suhetes on rohkem soojust ning harmooniat. Oled kaastundlikum.
Pane tähele! Uute projektidega alustamine kipub venima või võib ebaõnnestuda. See aga ei tähenda, et tulevikuplaane ei tasu teha. Soodne on lõpetada tööd, millega alustasid jaanuari alguses.

SÕNN
Hea aeg õppida ja toita oma uudishimu. Võib-olla on sulle tehtud mõni pakkumine, aga asjad pole liikuma hakanud. Suhtu sellesse filosoofilise rahuga. Sõbrad annavad head nõu.
Pane tähele! Karjääriga seoses võid loota midagi eriti säravat. Potentsiaali ja võimalusi on piisavalt, pead neile vaid avatud olema. Sõbra hea õnn peegeldub ka sinu peale. Tee tulevikuplaane.

KAKSIKUD
Tabad end mõtlemas oma varjatud külgedele ja igatsed pingutuste eest suuremat tunnustust. Naised ja ülemused on sinu suhtes toetavalt meelestatud. Hoia olulistel asjadel silm peal. Jälgi, et ka su partner oleks hoolikas.
Pane tähele! Ületad endale seatud piire. Õpi midagi, mis aitab kaasa su vaimujõu kasvamisele ja iseenda paremale tundmaõppimisele. Kontakteerud kaugel elavate sõpradega ja see toob rõõmu!

VÄHK
Püüdes midagi oma lähedasele selgitada, pööra erilist tähelepanu selgusele ja loogikale. Uued koostöövõimalused võivad avaneda hariduse ja kultuuriga tegelevate inimeste kaudu. Väldi tormakust!
Pane tähele! Rahaasjade organiseerimine on endiselt kasulik. See annab tulevikku silmas pidades enesekindlust juurde. Perioodi lõpu poole võib õnn naeratada loteriis, aga võib esineda ka hajameelsust ja reeglite rikkumist.

LÕVI
Kuigi sulle endale on nii planeerimisel kui ka töö teostamisel oluline täpsus, ole ettevaatlik teiste kritiseerimisega. Pöörad erilist tähelepanu tervisele ja puhtusele. Kellegi heaks või alluvuses töötamine ei taha hästi edeneda.
Pane tähele! Partnerlustes on uute alguste aeg. Sinu suhtes ollakse hästi meelestatud, eriti kui sa ise enda helgemat külge näitad. Ka rahaasjades võib loota edu. Vaid perioodi keskel võid olla kergesti ärrituv ja mõttetult tormakas.

NEITSI
Nädalavahetus võib osutuda väga meeldivaks, eriti kui oled tolerantsem teiste puuduste suhtes. Kui tunned väsimust, leia aega, et lasta end natuke hellitada. Näita, kui hea kuulaja sa olla oskad. Oma õiguste eest tuleb seista, aga armukadedust tuleks vältida.
Pane tähele! Sinu argised tuttavad inspireerivad sind ja on valmis sind aitama. Saad jõudu vastavalt sellele, kuidas keskendud enda elu kujundamisele siin ja praegu. Sind märgatakse.

KAALUD
Ära lase pingetel enda sees kasvada. Kui tunned, et on vaja oma sügavamaid ja isiklikumaid mõtteid avaldada, leiad kindlasti hea kuulaja. Suhetes tuleb võib-olla tegelda probleemidega, mida oled mõnda aega vältinud. Sea endale realistlikud eesmärgid!
Pane tähele! Sinu seltsielu on hoogne ja pakub meeldivaid elamusi, neist kogetav rõõm annab energiat. Tööasjus võivad avaneda uued võimalused ja töökeskkondki võib paraneda. Kui hoolitsed oma tervise eest, on kõik korras.

SKORPION
Väikeste pingutuste, näiteks mõne uue ilusa kunstiteose soetamise kaudu muutub su kodu tõeliseks oaasiks. Karjääriasjus oled endiselt ettevõtlik ja vajadusel valmis muutuma. Lase päikesel paista.
Pane tähele! Su vaim võiks olla paindlik ja vastuvõtlik uutele kogemustele. Ära lase oma arvamustel kivistuda! Rääkimine ja kuulamine võiksid olla tasakaalus. Kui keegi ei jaga su arvamust, kipud seda võtma rünnakuna sinu vastu.

AMBUR
Hea meelega selgitad teistele oma väärtussüsteemi, kuid ära sellega üle pinguta ja arvesta, et teised on sinust erinevad. Olulistest tehingutest võiksid võimalusel kas loobuda või neid tehes väga ettevaatlik olla. Luba endale vaikseid tunde kodus või kutsu endale toredaid külalisi!
Pane tähele! Mitmed planeedid aitavad sul leida uusi viise elustiili muutmiseks. Võid leida võimaluse teenida ja algatada uusi omapäraseid ning loodetavasti peagi teostuvaid ideid. Teised toetavad sind.

KALJUKITS
Oled põhjalik ja enesekindel, kuid ei mõtle alati, mida ja kuidas ütled. Edu on tagasihoidlikum, kui püüad korraga tegeleda mitme asjaga. Kui oled vaimselt üle pingutanud, püüa lõdvestuda. Armusuhetes oled otsekohene ja kuum.
Pane tähele! Rikastud nii enda sisemaailmas kui ka materiaalselt. Lähtu sellest, mis sul on, ja ressursid võivad kasvada. Mediteeri, sinu kõrgemast minast immitsev optimism toob mõtetesse positiivsust.

VEEVALAJA
Kui oled tahtnud endast eriti head muljet jätta, võid avastada, et see pole kõige paremaid tulemusi andnud. Sõnu, mille taga on egoistlikud sihid, võidakse sinu vastu ära kasutada. Rahaasjad on kas head või keerulised, olenevalt sinu enda suhtumisest rahasse.
Pane tähele! Sulle antakse erakordselt head energiat, mis aitab sul avastada, mis on sulle praegu kõige olulisem. Järgi oma unenägusid. Kui keskendud vaid kõige südamelähedasemale, võivad unistused hakata täituma.

KALAD
On alanud aeg õppida üht-teist oma elu vaimse ja usulise külje kohta. Võid end mingil viisil paremini tundma õppida. Sa ei pelga tunnistada endale oma negatiivseid külgi. Ära jää nurka istuma, kui end veidi väsinuna ja kurvana tunned! Asjad liiguvad peagi paremuse poole.
Pane tähele! Arvatavasti oled produktiivsem kui muidu. Tuleviku nimel tegutsemine ja mõningate minevikusündmuste teravuste kadumine teevad rõõmsaks. Tõmbad enda poole helgeid inimesi.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?