Avesta praktilised õpetused igaks päevaks

Kai Tamm, 22. jaanuar 2020

Neljapäev, 23. jaanuar
9. Päikese päev

29. Kuu päeva algus 8.20

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on seotud Taevase Tulega, kellest on sündinud kogu maailm ja ilmaruum. Päev soosib loomist ja loomingulisust. See on väga võimas päev, mille mõju tuleb kindlasti kasutada. Ole reibas ning kuluta füüsilist energiat. Ei tohi kaua magada, palju paigal istuda ega laiselda.
Kuutsükli 29.päev on saatanlik päev, mis koondab endasse kogu eelnenud kuutsükli „mustuse“ kuni kuuloomise hetk selle homme hilisõhtul põletab. Kaitsekiht kaob, saladused tulevad ilmsiks ning kuri võib näidata oma tõelist palet. Ära tee kergemeelseid ega omakasupüüdlikke otsuseid. Süüta küünlad ning enne magamaminekut uha end üle ohtra veega ning loe palveid, sest vastasel juhul võib öö tuua halbu unenägusid ja rahutut visklemist.

PÄEVA MÄRGID:
Kui tunned tugevat tuuleiili või tuul lööb ootamatult lahti aknad või uksed, siis on see rikkuse ja uute tutvuste märk. Kui see juhtub vanas majas, siis on ees kolimine või kauge reis. Kui sind tabab kuumahoog, kõrvad tulitavad, suu kuivab, siis näitab see energia tõusu, tervise taastamist ja tugevnemist. Tänase ja homse päikesetõusu vahel on hea, kui sa üldse ei näinud und või ei mäleta seda.

TOIT:
Tuleb intensiivselt toituda, kuid sööma peab vaid energiarikast ning kergelt omastatavat toitu. Toit peab olema mitmekesine ja kindlasti kuum, kuid söödav kogus ei tohi muuta loiuks.

SOODSAD VÄRVID: kollane, tumepunane ja pruun.
EBASOODSAD VÄRVID: külmad toonid.

Reede, 24. jaanuar
10. Päikese päev 30. Kuu päeva algus 9.04
Kuuloomine ja 1. Kuu päeva algus 23.42

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on pühendatud taevastele vetele. Vastupidiselt eilsele on täna hea kaua magada ja puhata. Ära kurna end füüsilise tööga. See on meditatsiooni, hirmust vabanemise ja saladuste tunnetamise päev. Heida pilk oma sisemusse ja tegele oma sisemise mina probleemidega või lihtsalt puhka.
Kuutsükli 30. päev tuleks kindlasti ära kasutada, kuna igal kuul seda päeva pole. Tuleb teha kokkuvõtteid, analüüsida oma möödunud elu ning elimineerida tehtud vead. See on armastuse, harmoonia ja andestamise päev. Tuleb tunnistada endale oma vigu, kahetseda ja võtta endalt kõik patud. Kell 23.42 algab 1.kuutsükli päev ja tasub tähele panna öösel või varahommikul tekkivaid ideesid.

PÄEVA MÄRGID:
Kui kogemata lõhud veega nõu, siis ennustab see varanduse või raha saamist. Kui valad vett maha, siis viitab see kuulujuttudele lähedaste kohta. Kui hammas läheb katki, siis on see hoiatus needuse eest. Kui langeb välja juukseid või ripsmeid või kui pähe tuleb kõõm, siis on karta kaotust või pettust. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud. Kui nägid unes seeni, siis tähistab see head tervist ning varanduse suurenemist; kui kalu, siis õnne; kui linde, siis häid uudiseid.

TOIT:
Hea on süüa piimasaadusi ja –toite. Kasulikud on kõik mahlased puuviljad. samuti juurviljatoidud.

SOODSAD VÄRVID: rohekashall, helesinine ja tumedad toonid.
EBASOODSAD VÄRVID: punane ja muud erksad toonid.


Laupäev, 25. jaanuar
11. Päikese päev

2. Kuu päeva algus 9.33

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on pühendatud Päikesele ning seega valgusele ja soojusele, kuid ka valgustatusele. See on maailma avastamise ja tunnetamise päev, mil tuleks muutuda kui lapseks ja olla vahetu ning rõõmsameelne. Päikese soosingu abil võivad täna lahenduse leida paljud keerukad olukorrad. Kui päev on päikeseline, siis mine kindlasti jalutama või veidikesekski õue, sest täna on päikesekiirtel eriline võime põletada halba ja vabastada pattudest.
Kell 9.33 algab kuutsükli 2.päev. Siis on kasulik teha maoloputus nõrgalt soolase ja sidrunimahlaga segatud veega, mis parandab sinu kehalist tunnetust kasulike ja kahjulike toiduainete, kuid ka muus osas. Tekkivad ideed ja plaanid tuleb endiselt enese teada hoida.

PÄEVA MÄRGID:
Hea märk, kui täna paistab päike juba hommikust saati ja see toob head kogu piirkonnale. Kui miski sind üllatab, siis on oodata õnne. Kui hommikul kodust väljudes kuuled laste naeru või näed kuidas lapsed mängivad, siis viitab see eelseisvale rikkusele. Kui lind lendab majja või isegi kui see on pabertuvi, siis ootab sind ees meeldiv üllatus. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on tähenduslikud vaid konkreetsed ja need kus nägid sugulasi või lähedasi inimesi. Tõlgendatakse otse.

TOIT:
Kasulik on süüa pähkleid, seemneid ja halvaad. Lihatoidud ja vein pole soovitavad.

SOODSAD VÄRVID: eredad ja erksad.
EBASOODSAD VÄRVID: sinine, hall ning sünged toonid.

Pühapäev, 26. jaanuar
12. Päikese päev

3. Kuu päeva algus 9.54

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on pühendatud Kuule, kelle valitsuse alla kuuluvad astraalne puhastumine, virgumine, tärkamine, naiselik alge ja emadus. Tänane päev ei sobi aktiivseks tegevuseks. Ära usalda sõnu ega loogikat, vaid ole üldises vooluses, jälgi varjatut ja juhindu intuitsioonist. Palu Kuu valitsejalt heategusid ja anna ning tee seda, mida sinult palutakse.
Kell 9.54 algav kuutsükli 3.päev võib „õnnistada“ mitmesuguste vintsutustega ja keelab uute asjade alustamise. See on hea päev võitlejahingega inimestele, kes täpselt teavad, mida tahavad ja on valmis selle nimel võitlema ega anna alla eluraskustele. Passiivsed inimesed on kergelt haavatavad sõnumiste, kurjade mõtete ja sõnade poolt.

PÄEVA MÄRGID:
Kui saad kogemata märjaks, siis on oodata õnne ja edu. Kui leiad peenraha, eriti kui vapp on pealpool, siis tuleb probleemidele õnnelik lahendus. Täna võid loomade käitumise järgi teada saada, kuidas inimesed sinusse suhtuvad. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tõesed ja annavad konkreetset ning otsest informatsiooni. Hea, kui nägid unes loomi ja linde. Kui unes ujusid vees, siis on oodata haigusest vabanemist. Kui unes proovisid uusi riideid, siis on oodata rikkust ja perekonna kindlustamist.

TOIT:
Kasulik on juua naturaalseid mahlu, kompotti, allikavett, kuid ka valget veini.

SOODSAD VÄRVID: sinine, hõbedane ning luitunud toonid.
EBASOODSAD VÄRVID: oranž ja kollane.


Esmaspäev, 27. jaanuar
13. Päikese päev

4. Kuu päeva algus 10.08

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on pühendatud taevatähtedele ja eelkõige Siiriusele. See päev on seotud laste, sõprade, kolleegide, lepingute ja tehingutega. See on hirmude ületamise aeg, sest täna on võimalik kujundada oma saatust. Abiks on siin loogikat nõudvate mängude mängimine või ülesannete lahendamine. Selline, omamoodi maagiline tegevus aitab leida tulevikuks parimaid võimalusi.
Kell 10.08 algav kuutsükli 4.päev soosib aktiivseid kontakte ja kaubandustegevust, kuid nõuab diplomaatilisust. Inimesed kalduvad riskeerimisele, kuid siiski ei tohiks teha äkkotsuseid: enne lõikamist tuleb ikka hoolega mõõta.

PÄEVA MÄRGID:
Parim indikaator päevaks on hommik, eriti esimene tund peale ärkamist. Kui sel ajal sügeleb kael, siis hoia oma raha; kui selg, siis on tulekul ebameeldivused, mis on seotud lastega või probleemid armastuses; kui sügeleb kõht, siis tööga seotud ebameeldivused. Kui leiad metall või muid säravaid esemeid, siis on oodata abi ja toetust ettevõtmistes. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud konkreetsed unenäod on tähenduslikud, sümboolsed ja segased mitte. Kui oled naine ning nägid unes kala, siis on see õnne sümbol. Kui nägid unes, et ujud vees, siis satud kellestki või millestki sõltuvusse.

TOIT:
Kasulik on küpsetada leiba, saia või muid küpsetisi. Hea on süüa soolast kohupiima ja juustu.

SOODSAD VÄRVID: punane, lilla ja valge.
EBASOODSAD VÄRVID: luitunud, soo- ja liivakarva toonid.

Teisipäev, 28. jaanuar
14. Päikese päev

5. Kuu päeva algus 10.19

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on pühendatud elavale hingele, härja hingele, kes hoolitseb siin maailmas kõige elava eest. Kuid eelkõige on see loomade kaitsemise, nende hooldamise ja õpetamise päev. Tuleb aktiivselt liikuda oma eesmärgi poole, anda almuseid, küpsetada leiba, palvetada lahkunud esivanemate eest. On aeg teha materiaalseid plaane ja hoolitseda maiste hüvede eest. See on harmoonia päev, mille suurimaks patuks on tüli ja riid.
Kell 10.19 algav kuutsükli 5.päev sobib hästi vastuseisuks igasugu ahvatlustele ja kiusatustele. Kaitse kindlalt oma seisukohti ja jää enesele truuks. Eneses kahtlemine, killustatus soovidest ja otsustamatus võivad tõmmata kriipsu peale plaanidele ja uutele ettevõtmistele.

PÄEVA MÄRGID:
Tänase päeva märke eriti ei jälgita, kuid kui loomad sind hellitavad, linnud istuvad õlale või näed palju loomi, siis on oodata abi ning soosingut. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud segased unenäod pole tähenduslikud. Eredad ja unenäod, mida näed, täituvad väga ruttu, nädala jooksul. Kui unes sõid, jõid või nägid piima, siis on oodata õnne ja heaolu. Kui nägid unes raha, siis seda ka saad.

TOIT:
Hea on juua piima ning süüa piimatoite. Joo hommikul klaasi piima ja tee seda aeglaselt, kujutledes samal ajal, et selle piimaga voolab sinu organismi tervis ning heaolu.

SOODNE VÄRV: roheline.
EBASOODSAD VÄRVID: punane ja kirevad toonid.

Kolmapäev, 29. jaanuar
15. Päikese päev

6. Kuu päeva algus 10.28

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on pühendatud taevalikele teedele, taevalikele voogudele, milles peituvad minevik, olevik ja tulevik. Sel päeval pühitsetakse naisalget ning seetõttu on naised päeva valitsejad. Hea on teha sauna, lõigata juukseid ja küüsi. Majapidamine tuleb läikima lüüa ja kõiki töid tuleb teha rõõmuga. Mehi ära appi kutsu, sest nemad ei tohi täna teha midagi peale kingituste. Meest, kes täna naisterahvaga tülli läheb, läheb tülli taevastega. See võib olla ka väga kummaline päev, sest võid saada tarkust ja ettenägemisvõime taevastelt voogudelt.
Kell 10.28 algaval kuutsükli 6.päeval on võimalik omandada kosmilist energiat – praana’t. selleks tuleb värskes õhus hingamisharjutusi teha. Lihtsaim viis on hingata nina kaudu sügavalt sisse ja suu kaudu välja. Selg tuleb sirge hoida.

PÄEVA MÄRGID:
Halvad on kõik märgid, mis on seotud tule või tuhaga: kui miski süttib, pillub sädemeid või puhub keegi sulle tuhka peale. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest täituvad nii sümboolsed kui ka reaalsed. Kui unes lõhkusid, lõikasid, lõid või nägid verd, siis tähistab see millestki halvast lahti ütlemist. Kui nägid unes riideid, riietusid või eriti kui panid jalanõusid jalga, siis on oodata kiiret sõitu, reisi või elumuutust paremuse poole.

TOIT:
Hea on süüa palju puuvilju, eriti tsitruselisi, mett, halvaad, maiustusi ning juua puuviljamahlu.

SOODSAD VÄRVID: oranž ja hõbedane.
EBASOODNE VÄRV: erkroheline.

NAISED JA KUU
Ilu, tervis ja olemine läbi kuufaaside ja Kuu tähemärkides liikumise prisma

Kahanev Kuu on neljapäeval täies jõus ning kulmineerub reede hilisõhtul kuuloomisega. See on üsna raske aeg, sest koos Kuuga on kahanemas ka füüsiline energia. Kahaneva Kuu ega ka kuuloomise aeg ei ole hea suhtlemiseks negatiivselt meelestatud või liiga kritiseerivate inimestega, kuna see vähendab märgatavalt sinu energiavarusid. Kasuta seda aega enese jaoks: vaimsete teadmiste täiendamiseks, tervise parendamiseks ja lõõgastumiseks. Ära näpista tööde jaoks aega oma uneajast, sest praegu vajad und täismahus.

NELJAPÄEVAL liigub Kuu endiselt Kaljukitses ja sel ajal on hea hoolitseda oma naha eest.

REEDEL kell 15.20 liigub Kuu Veevalaja tähemärki ja neil päevil on hea ilu ja tervise vallas midagi uudset ette võtta. Hästi sobivad veeprotseduurid.

ESMASPÄEVAL kell 1.43 liigub Kuu Kaladesse ning siin on omal kohal ravivad ja hooldavad jalavannid ning pediküür. Sel ajal pole soovitav juukseid lõigata ega pestagi mitte.

KOLMAPÄEVAL kell 13.50 liigub Kuu Jäära ja neil päevil on kõrgenenud migreeni, ninaverejooksude ja nohu, põskkoopa- ja silmaprobleemide oht. Hästi sobivad nende piirkondade puhastavad protseduurid ja profülaktika.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?