Avesta praktilised õpetused igaks päevaks

Kai Tamm, 10. aprill 2019

Neljapäev, 11.aprill 2019

22. Päikese päev

7. Kuu päeva algus 9.24

PÄEVA OLEMUS:

Tänase Päikese päeva valitseja on Vata, kellele alluvad tuul ning atmosfäär. Tuul paneb õhu ringlema ja toob kaasa muutused. See on hea aeg infovahetuseks. Ära tänaseks midagi planeeri, sest päev on täis ootamatusi. Pigem juhindu intuitsioonist ja võta kõike kergelt. Päev annab võimaluse valida oma tee. Mida vähem aega veedad nelja seina vahel seda parem.

Kell 9.24 algav kuutsükli 7.päev on seotud sõnamaagiaga ning soosib tööd loodusestiihiatega. Läbi meditatsiooni võib jõuda paljude asjade ja seoste lahtimõtestamisele. Jälgi hoolikalt, millest räägid. Tänane rahutus ja muretsemine on enese vabatahtlik sidumine probleemidega.

PÄEVA MÄRGID:

Kui kodunt väljudes on tuul selja tagant, siis tuleb päev edukas ja sulle osutatakse abi. Kui tuul viib ära mõne paberi või purunevad nõud, siis on oodata õnne. Kui sinu keha lõhnab kevadlillede (naisel) või äsjaniidetud heina järgi (mehel), siis on sul maagiline kaitse ehk kaitseingel ning ebaõnn lahkub sinu elust. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud ning täituvad kiiresti. Kui nägid järjest mitut unenägu, siis on tulemas soodsad elumuutused. Kui nägid unes tuld, siis on oodata õnne ja abi.

TOIT:

Sobivad kerged toidud: salatid, pähklid, rohelised herned ning kõik luuviljalised viljad.

SOODSAD VÄRVID: luitunud ja pastelsed.

EBASOODSAD VÄRVID: punane, oranž ja kirevad toonid.

Reede, 12.aprill 2019

23. Päikese päev

8. Kuu päeva algus 10.18

Kuu esimene veerand 22.06

PÄEVA OLEMUS:

Päikese päeva märksõna on suur tühjus ja see sümboliseerib tühjust, mis oli enne materiaalset maailma ning millel on tohutu energeetiline reserv. Selle abil on võimalik oma elus paljut muuta. Jäta murelikud mõtted kõrvale, sest muidu pole ruumi uutele ideedele. Päevakava peab olema vaba, kuid üksilduses nukrutseda ei tohi. Hea on viibida looduses ja temaga suhelda.

Kell 10.18 algav kuutsükli 8.päev on seotud inimese uuenemise ja südametunnistuse ärkamisega. Tuleb lunastada tehtud vigu. Ole ettevaatlik partnerlussuhetes, kuna täna võib teineteist valesti mõista. Ole vaoshoitud ettenägelik ja mõistlik. Hea päev, et valmistada keerulisi ja paljukomponentseid taimeravimeid.

PÄEVA MÄRGID:

Kui kell, mis seisis, hakkab täna äkki käima või kuuled pidevalt kellalööke, siis ennustab see ootamatut edu ning õnne. Kui leiad kollasest metallist eseme, siis laheneb segane olukord. Kui kaotad nööbi või midagi muud riietusesemete küljest, siis vabaned halbadest tutvustest ning millestki liigsest. Tänase ja homse päikesetõusu vahel on hea, kui sa üldse und ei näinud. Kui nägid neid palju oled valel teel ja tõest kaugel, kuid kui nägid unes end alasti, siis oled õigel teel.

TOIT peab olema hapukas, kerge ja õhuline, kuid peamine on peen ning meeldiv aroom.

SOODSAD VÄRVID: hall ning luitunud ja kaitsevärvi toonid.

EBASOODSAD VÄRVID: musta-valge kombinatsioon ja kirevad toonid.

Laupäev, 13.aprill 2019

24. Päikese päev

9. Kuu päeva algus 11.29

PÄEVA OLEMUS:

Tänase Päikese päeva valitseja on religioosse tarkuse kehastus ning päeva märksõnad on usk ja südametunnistus. See on hea aeg neile, kelle südametunnistus on puhas. Teisi võivad tabada saatuselöögid, sest halb tõmbab halba ligi. Ära alusta uusi asju vaid tee kõike plaani järgi. Lõbutsemine ja naer pole päevakohased. Pigem vaiki ja loe tarku raamatuid.

Kell 11.49 algav kuutsükli 9.päev, toob kaasa illusioone, pettust ja eksitusi ja seepärast on eriti tähtis kuulata oma südame häält. See on saatanlik ja ohtlik päev. On vaja puhastada oma teadvust, mõtteid ja vältida negatiivsust. Viimasest vabanemiseks on väga hea teha jalgadele meresoola vanni.

PÄEVA MÄRGID:

Ootamatu vihma kätte sattumine või lihtsalt märjaks saamine ennustab kaitset ja abi kõrgemalt. Kui mõni koht hakkab kõvasti sügelema, siis kirub sind keegi. Jalgade ja käte higistamine osutab saabuvale haigusele. Enda ära määrimine on takistuste märgiks. Hea kui sa tänase ja homse päikesetõusu vahel üldse und ei näinud. Ainus hea unenägu on vihma käes olemine, sest see on puhastumise märk. Kuid täna võib homseks unenägu tellida. Selleks tuleb poolest päevast mitte süüa ja enne loojangut mitte magama heita.

TOIT:

Täna on kasulik paastuda. Kui paastuda ei soovi, siis sobivad soolased piimatoidud, pannkoogid, kohupiim, leib.

SOODSAD VÄRVID: valge ning musta ja punase või mürkrohelise ja kollase kombinatsioonid.

EBASOODSAD VÄRVID: hall, pruun ja violetne.

Pühapäev, 14.aprill 2019

25. Päikese päev

10. Kuu päeva algus 12.53

PÄEVA OLEMUS:

Tänase Päikese päeva valitseja on taevase tõe kehastus. Päeva märksõnad on ka õiglus ning ustavus ning nende omaduste kandjaid õnnistatakse heaolu, jõukuse ja küllusega. Iseasi, mida need sõnad kellegi jaoks tähendavad ja kellele kui paljust piisab, et tunda end vaba ja õnnelikuna. Ära alusta uusi asju ega tee mingeid avantüüre. Lepi vaenlastega ja maksa tagasi võetud võlgu.

Kell 12.53 algaval kuutsükli 10.päeval on kasulik mediteerida nii enda kui kogu suguvõsa karma üle. Siin aitab meditatsioon ka oma „juuri“ tunnetada. Abiks on siin ka oma vanemate ja esivanemate piltide vaatamine. Inimesed tegutsevad täna paljuski alateadlikult. Hea on parandada peresiseseid suhteid, lahendada perekondlikke probleeme ning püüelda üksteisemõistmise poole.

PÄEVA MÄRGID:

Kui majas puhkeb õitsele mõni lill või kingitakse sulle potilill, siis on oodata õnne ja rõõmu. Väiksemad raha või asjade kaotused on vabanemine halvast karmast. Kui sul neist asjadest kahju pole, siis saad palju enam tagasi. Ühtegi leitud asja pole soovitav üles võtta, kuna sellega võtad endale võõra karma. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest täituvad vaid konkreetsed. Mida kirkam oli uni, seda kiiremini täitub.

TOIT:

Soovitav on juua palju piima, süüa porgandit, seeni, meega kohupiima, võiga putrusid. Loomne toit pole soovitav.

SOODSAD VÄRVID: valge, kollane, roosa.

EBASOODSAD VÄRVID: must, sinine ja pruun 

Esmaspäev, 15.aprill 2019

26. Päikese päev

11. Kuu päeva algus 14.24

PÄEVA OLEMUS:

Päikese päev on pühendatud aususele, väärikusele, õiglusele, kuid ka õitsengule ja varanduse kasvule. See on saladuslik ja hea päev neile, kes seda kasutada oskavad. Ära unusta, et kõik algab mõttest! Täida rituaale ja säilita rahu ning korda. Tegele maiste asjade, ärinduslike tehingute ja sissetulekute suurendamisega.

Kell 14.24 algav kuutsükli 11.päev manitseb ettevaatusele ja tagasihoidlikkusele emotsioonide ning spontaansete energiasööstude osas. Tuleb puhastada kõiki kolme keha: astraalset energeetiliste harjutustega, mentaalset palvetega ning füüsilist veeprotseduuride ja nälgimisega.

PÄEVA MÄRGID:

Kui kohtad kodust väljudes täis kottide või ämbritega inimest, on see saabuva heaolu, abi ja varanduse suurendamise märk. Kui hommikul kukub miski maha või kaob, siis lased täna mingi võimaluse mööda. Parim märk on täna raha saamine, s.t. seda tuleb veelgi. Tänase ja homse päikesetõusu vahel on hea kui nägid palju unenägusid, sest need kõik on seotud varandusega. Kui nägid unes reisi või kolimist, siis ennustab see uue ettevõtmise algust. Kui nägid unes mäge, siis on saabumas edu.

TOIT:

Täna võib süüa kõike mida hing ihkab, kuid toit peab olema mitmekesine. Kasulikud on kõik piimatooted, pirukad, küpsised, kuid kes suudab, sellel on väga kasulik dieeti pidada. Juua võib valget kuiva veini.

SOODSAD VÄRVID: kuldne, valge, oranž ja bordoopunane.

EBASOODSAD VÄRVID: must, sinine ja lilla.

Teisipäev, 16.aprill 2019

27. Päikese päev

12. Kuu päeva algus 15.57

PÄEVA OLEMUS:

Päikese päev on pühendatud taevale ja see on kosmiline avatud uste päev, mil oleme taevaste valvsa silma all. Järgi rangelt viisakusreegleid, inimestevaheliste suhete eeskirju, õigusi ning seadusi. Kasulik on käia võimalikult palju jala ja teha füüsilisi harjutusi värskes õhus. Jälgi taevast, sest seal on taevased märgid ja ended.

Kell 15.57 algava kuutsükli 12.päeva tähis on jõud ja soosing. See on väga harmooniline armastuse ja kaastunde, vaimsuse ning rahunemise päev. Hea päev, et taastada katkenud või mõranenud suhteid, sest head algatust reeglina tagasi ei lükata. Armusuhted eeldavad küpsust ja mõistmist.

PÄEVA MÄRGID:

Vihma kätte sattumine, kui päike paistab või vikerkaare all seismine on täna väga heaks märgiks: siis võib soovida oma salajasemaidki soove ja need täituvad. Heaks endeks on leida võtmed, mis tähendab maja omandamist või edukat reisi. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud. Kui nägid unes taevast, tähti, vikerkaart, siis on oodata õnne ja edu. Kui nägid unes end alasti, siis tähistab see puhastumist ja tervenemist.

TOIT:

Toiduvalmistamiseks ei ole tänane päev soodne Tuleb süüa eelnevalt valmistatud toitu, mis peab olema mitmekesine, õhuline, kerge ja soovitavalt vedel. Kasulik on süüa piima ja eriti hapupiimatoite.

SOODSAD VÄRVID: helesinine, kuldne ja punane.

EBASOODSAD VÄRVID: roheline ja pruun.

Kolmapäev, 17.aprill 2019

28. Päikese päev

13. Kuu päeva algus 17.31

PÄEVA OLEMUS:

Tänane Päikese päev on väga kriitiline. See on Päikese päevade seast kõige raskem päev ja seotud Maa ning tema saladustega. Päev ei sobi lõbustusteks ega pidutsemiseks. Püüa olla võimalikult rahulik ja emotsioonitu, räägi ja suhtle nii vähe kui võimalik.

Kestab kuutsükli jõu, soosingu ja südame päev. Hoia end harmoonilisena ning ole teiste suhtes viisakas ja abivalmis, kuid mitte mingil juhul haletsev. Kell 17.31 algab kuutsükli 13.päev, mille üks sümbol on oma saba neelav madu ja see näitab kõige eelneva seost tulevasega – karma suletud ringi. Tuleb leida see koht, kus ring sulgub, sest muidu tuled ikka ja jälle tagasi vanade probleemide juurde.

PÄEVA MÄRGID:

Kui sind mitu korda nimepidi hüütakse või kui ainult näis, et hüüti, siis saad abi kaitseinglilt. Kui lagunevad jalanõud, siis näitab see, et oled kaotanud kaitse. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on tähenduslikud vaid košmaarsed ja konkreetsed unenäod, mida nägid päikesetõusul. Kui nägid unes, et lendasid maa kohal või kuulsid oma nime, siis on loota kaitset ja edu.

TOIT:

Täna võib süüa kõike peale soojavereliste liha ja verega tehtud toitude. Toit peab olema ühel toidukorral ühte tüüpi: köögivilja-, teravilja-, piimatoit jne.

SOODSAD VÄRVID: must, tumesinine ja pruun. Haigetel ja nõrkadel inimestel on soovitav kanda kaitsevärvi ja hallides toonides riideid.

EBASOODSAD VÄRVID: oranž ja punane.

NAISED JA KUU

Ilu, tervis ja olemine läbi kuufaaside ja Kuu tähemärkides liikumise prisma

Kuuketas hakkab vähehaaval paisuma ning reede õhtul võime taevas näha ilusat poolkuud. Enne seda on energiad veel üsnagi madalseisus, mis võib inimesed muuta melanhoolseks ja depressiivseks. Reedest edasi aga saab jõudu ja energiat hoogsalt juurde. Võib tekkida tugev soov midagi korda saata, muuta ja ennast tõestada. Enne kui midagi ette võtad peatu ja mõtle, kas see ikka on vajalik. Sel ajal paljunevad takistused ja teravnevad vastuolud. Ning mida lähemale nihkub täiskuu, seda suurem on võimalus oma võimeid ülehinnata.

NELJAPÄEVAL kell 6.31 liigub Kuu Vähi tähemärki ning inimorganismi haavatavaim koht on magu. Ebasoovitavad on nii operatsioonid kui ka energeetiline mõjutamine selles piirkonnas. Sel ajal hea on ravida hambaid, teha jalgade, põlvede ja kõõlustega seotud operatsioone.

LAUPÄEVAL kell 10.50 liigub Kuu Lõvisse ning muudab haavatavaks südame. Ära siis koorma teda liiga intensiivsete füüsiliste pingutustega.

ESMASPÄEVAL kell 13.13 liigub Kuu Neitsisse ning muudab haavatavaks seedetrakti ja sooled. Kasulik on juua puhastavaid teesegusid ning mahedamaitselisi toite. Väldi gaseeritud jooke.

KOLMAPÄEVAL kell 14.21 liigub Kuu kaaludesse ning nüüd on teretulnud kõik juuste ja muud iluprotseduurid.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?