Horoskoop 10. kuni 16. aprill

Naisteleht, 10. aprill 2019

Jäär

Sind ootab väga kiire nädal! Mitme asjaga korraga tegeled sa niigi, aga nüüd vajad vähemalt nelja-viit kätt, et kõigega, mida sinult oodatakse, õigel ajal toime tulla. Ära end ribadeks tõmba!

Pane tähele! Kui suudad ennetada probleeme ja paigutada raha kindlalt ning stabiilselt, võid teenida päris hästi. Teised ei pruugi sulle rahaasjus praegu head nõu anda, mistõttu looda enda heale vaistule ja mõistusele, aga hinda siiski kõike kaine mõistusega.

Sõnn

Su tahtejõud on tippvormis, nii et võta julgelt ette ülesandeid, mis nõuavad meelekindlust. Leiad kergesti mõttekaaslasi ja oled hinnatud võõrustaja.

Pane tähele! Hea aeg lähisuhete vallas. Sul jätkub tähelepanu kõigi jaoks ja oled kannatlikum kui muidu (lapsed kindlasti rõõmustavad!). Kipud aga natuke domineerima ja oma plaane ainuõigeks pidama.

Kaksikud

Tunned vajadust keskenduda paarisuhtele. Midagi ei pruugi olla viltu, lihtsalt tahad kallimaga kahekesi olla ja saadad lapsed hea meelega nädalalõpuks vanaema juurde.

Pane tähele! Raha tuleb visa tööga ja seetõttu kipud mõtlema, et võid endale pingutuse eest nii mõndagi lubada. Ole siiski müügimeestega ettevaatlik – nad on osavad sind näpu ümber keerama.

Vähk

Oled mingil põhjusel kergesti ärrituv. Sa ei saa ise ka sellest aru – ei ole ju objektiivset põhjust närveerida. Leia aega olla omaette ja iseenda soovid ning ootused selgeks mõelda.

Pane tähele! Sind ohustavad ootamatud väljaminekud. Seetõttu käi poodidest kauge kaarega mööda ja katsu eelarvest kinni pidada. Kui suudad rahaga arukalt ümber käia, on kõik korras ja peagi tuleb ka aeg, mil saad vabamalt hingata.

Lõvi

Oled sõiduvees, tähelepanu keskpunktis. Hoog on hea, suudad oma ideid töösse rakendada. Ehkki sissetulek on stabiilne, väldi meeleolu kõikumiste ajel tehtud impulssoste.

Pane tähele! Sul on nüüd annet näidata oma partnerile, mida tegelikult tähendab hea suhe ja suhte hoidmine. Samas võib nädal tuua ka vaidlusi. Pea meeles, et olulisim pole neis võitjaks jääda, vaid rahu säilitada!

Neitsi

Tunned praegu kõige suuremat rõõmu just väikestest asjadest ja võid kohati lausa kohtlasena mõjuda, kui unistava naeratusega päikesesse vaatama või toomingaoksal õiepungi lugema jääd ...

Pane tähele! Materiaalne seis on stabiilne, samas pole praegu hea aeg riskimiseks ega investeeringute tegemiseks. Hetke ajel võid liiga palju raha kulutada, kuid õnneks ei vii see sind finantsraskustesse.

Kaalud

Oled praegu iseteadlik, vahel suisa taktitu. Vihkad rumalaid inimesi ja võtad kritiseerida kõike, mis sulle nende juures vastumeelt on. Sa pole küll pahasoovlik, aga diplomaatias ei hiilga. Pea hoogu!

Pane tähele! Keskendud tõsiselt oma majandusliku olukorra parandamisele. Kipud arvama, et pead midagi maha müüma või katsuma end kurssi viia väärtpaberiturgude töömehhanismidega. Tegutse siiski läbimõeldult, ära torma!

Skorpion

Sul on raskusi oma tunnete väljendamisega. Kardad, et teed sellega teistele haiget. Sel nädalal on siiski õige aeg suu lahti teha, sest suudad end väljendada nii, et asjad saavad selgemaks.

Pane tähele! On oht, et töö- ja koduelu vahel tekib konflikt, mille lahendamine nõuab palju energiat. Võib olla, et sa pole siiani omandanud oskust muresid koju mitte kaasa võtta ja nii rikubki pingeline tööseis kodust õhustikku.

Ambur

Ette võib tulla mõningaid probleeme. Eriti neid, mis on otseselt seotud ümbritseva keskkonnaga, ning mis on kiire, intensiivse ja mööduva iseloomuga. Ehk viirused! Väldi rahvarohkeid paiku ja tugevda organismi.

Pane tähele! Ära lase kõrvust mööda häid soovitusi. Hiljemalt nädala pärast saad just kellegi nõuande tõttu oma töö eest kõvasti kiita. Tähed näitavad, et su rahaõnnes mängivad suurt rolli just head nõuandjad.

Kaljukits

Hea enesetunde toovad mõnusad jutuajamised väikeses ringis, maitsev toit ja teadmine, et sa pole ühtegi tänast toimetust homse varna visanud. Püüa vältida igasugust kuhjumist, sest olgu see suhtlemine, šoppamine või töötamine – kõik, mida on liiga palju, on halb!

Pane tähele! Sinu lähisuhtes võivad nüüd endast märku anda mingid salajased hirmud. Alateadlikult soovid muuta suhted rahumeelsemaks ja intelligentsemaks, ihkad tuge ja harmooniat.

Veevalaja

Su energiakanalid on valla ja meeled avatud, mistõttu võid olla ka tundlikum ja vastuvõtlikum. Sind torkab valusalt igasugune ebaõiglus – ka siis, kui see pole sinu pihta suunatud.

Pane tähele! Paranevad suhted lastega, olgu siis omade või nendega, kes mingil muul viisil su ellu kuuluvad. Oskad nende noorusliku muretusega paremini kaasa minna, mitte ei tõlgenda seda kui pidevat sõnakuulmatust. Ka siis, kui sul on mure, saad vastuse just laiemas pereringis.

Kalad

Pole üldse ime, kui avastad endas andeid, millest sul varem aimugi polnud. Meeldid endale üha rohkem ning oled rahumeelsem ja laiema silmaringiga kui kunagi varem.

Pane tähele! Kiire elutempo kurnab ära ka kõige tugevama inimese. Õnneks oled seda tüüpi, kellele pole kodu, kodutööd ega oma pere eest hoolitsemine lisakoormus, vaid puhkus ja rõõm. Kallista meest, võta laps sülle – ja kõik on jälle väga hästi!

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?