Kevad toob moodi tepitud joped, flanelljakid ja maskuliinsed bleiserid!

Helen Perk, 3. märts 2021

Aina kõrgemalt särav päike räägib moehuvilisele vaid üht: on aeg hakata valima uusi kevadisi pealisriideid. Panime trendikaimad mudelid ritta, nii on otsuse tegemine lihtsam.

Tepitud joped ja mantlid

Puhvaikat meenutavad pealisriided on tõeline hitt. Nostalgiast on asi aga kaugel, sest tegemist on palju põnevamate lõigete ja kevadiste toonidega. Kanna teksade või dressidega, soovi korral miksi kleidiga.

Flanellpluusist inspireeritud jakk

Seni vanaisade lemmikuks olnud ruudulised flanellsärgid on saanud hoopis uue tähenduse. Sooja voodri ja pikema lõikega jakid võivad tunduda noorte pärusmaa, aga kui kord selga proovid, leiad uue lemmiku.

Alberta Ferretti Womenswear (Jonas Gustavsson)

Pika lõikega vest

Vesti kandmine võib veidi segadusse ajada. Millega seda ikkagi sobitada ja kuhu selga panna? Vesti alla võid proovida näiteks elegantse lõikega pükse ja sooja pulloveri. Või hoopis mugavat kootud kleiti.

Vihmamantli uus tulek

Õhukese kokkupakitava kilekeebi aeg on otsas, sest veekindlad mantlid on stiilsemad kui kunagi varem. Klassikalise mantli lõikega, nooruslikud ja sportlikud, pikad ja ilmastikule vastupidavad. Meie kliimas asendamatud!

Teksa jalast selga

Nooruspõlve teksatagi ootab nukralt kapis? Oled õnnega koos, sest teksakangast pealisriided tulevad kevadel suure hooga tagasi. Lisaks saad rakendada oma õmblustööoskuseid, lisades jakile suisa kohustusliku kunstkarusnahast krae.

Maskuliinne bleiser

Kontorirõivaks tituleeritud bleiser on tegelikult väga praktiline ja kergelt kombineeritav riie. Ajatu klassika. Kevade moekaim mudel on pikema lõikega, põnevas värvigammas ja keskkohast vöötatud.

Paco Rabbane (Anthea Simms)
Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?