NÄDALA HOROSKOOP | Sõnni suhted meestega võivad põnevaks minna, Kaljukits peab rahaasjad korda tegema

Maria Angel, 3. märts 2021

Loe, mida toob märtsi esimene nädal sinu tähemärgile!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Energiatase on pigem madal. Kui tunned, et oled väsinud, pole mõtet ennast jõuga sundida ega takka piitsutada – luba endale rohkem puhkust ja pikemat ööund! Kui endaga liiga karm oled, varitseb oht külmetuda ja haigestuda. Mis tahes küsimusi või probleeme sul ka ei tekiks – pole mõtet punnitada neid ainult iseenese tarkusest lahendada. Ava ennast, räägi inimestega! Suure tõenäosusega leiad kiirelt ja hõlpsalt üles just need, kes oskavad sulle väga head nõu anda ja sind ehk ka muul viisil toetada.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Suhted meestega võivad ütlemata põnevaks kiskuda. Armastuse planeet Veenus on üllatusliku Uraaniga edasiviivas sekstiilis, niisiis võivad arengud olla kiired ja üllatuslikud. Igatahes ole valmis meestele kelmikalt naeratama, ära kustuta sotsiaalmeedias ka võhivõõrastelt tulnud sõbrakutseid kohe esimese hooga ära. Kõike ei pea võtma marutõsiselt – mingi vestlus või eriskummaline kohtumine võib sulle palju nalja teha. Senised koostöö- või sõprussuhted võivad võtta märksa isiklikuma suuna.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Jõuline Marss siseneb Kaksikute märki sodiaagiringil, andes sulle ohtralt energiat juurde. Tunned, justkui oleksid talveunest üles ärganud – kasvab soov tegutseda ja end maksma panna. Aeg sobib hästi selleks, et enda keha eest paremini hoolitsema hakata: alustada süsteemset treenimist ja korrigeerida toitumist. Füüsilise vormi paranedes tunned, et virgub ka vaim. Mai lõpus sündinud Kaksikud peavad panema suuremat rõhku ohutusele – liigne uljus ja rutakus suurendab ohtu endale liiga teha.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Rutiini pole kerge taluda. Tahaksid, et elu oleks põnev, ent argipäevad moodustavad üsna üksluise joru. Luba endale meelde tuletada, et sul on iga kell võtta üks eriline oskus – sinu elav kujutlusvõime! Kui ümberringi toimuv närvidele käib, on sul vabadus silmad sulgeda ja hetkega reisida just sinna, kus sa kõige rohkem olla tahaksid! Enamgi veel – võid mõttes teha just seda, mida sa tahad ning koos nende inimestega, kellega kõige lõbusam on! Fantaseerides saad ka halli ellu ohtralt värve tuua.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Suhtlus teiste, sinust erinevate inimestega toob ellu värskust ja värelust. Tasub mõtteid jagada, kaaslaste arvamust küsida, erinevatest allikatest infot koguda. Nii õpid mõndagi põnevat ja praktilist. Raha- ja äriasjad edenevad tõusvas joones, kui teed koostööd õigete inimestega. Parimad ideed tekivad keskustelu käigus, uutmoodi lähenemine aitab asjad kiirelt liikuma panna. Võimalik, et saad turule tulla uue toote või teenusega, mida inimesed praegusel kodus istumise ajajärgul eriti vajavad.

Neitsi
23. august – 22. september

Väga soodne nädal juhul, kui sul tuleb teha mõttetööd või teistele teadmisi edasi anda. Suhtlus kolleegidega sujub suurepäraselt, lihtne on üksteisest aru saada. Kui mõne uuendusliku ideega lagedale tuled, on kaaslased sellest vaimustuses ja valmis sind toetama. Üllatuslikke arenguid võib toimuda isiklike suhete vallas. Võimalik, et satud internetis mõtteid vahetama ühe õige huvitava välismaa mehega, kes paneb sind asjadele teise nurga alt vaatama ja ehk tekitab su südames õrnemaid tundeid.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Soodne nädal lastega tegelemiseks. Oled sa siis ise lapsevanema rollis või kantseldad kellegi teise võsukesi – ikka õnnestub asjad niimoodi laabuma panna, et tegutsemine rõõmustab neid ja sinulgi on vahva. Igapäevatööst võivad välja kasvada uued projektid, ehk hakkad kellegagi koos ellu viima loomingulist äriideed. Pea seejuures silmas, et aus suhtlus, kõikide asjade üksipulgi selgeks rääkimine on ülioluline. Kokkulepped tasub ka kirja panna. Vastasel juhul on erimeelsused kiired tekkima.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Ehkki kalendri järgi valitseb ikka veel talv, tärkab sinu südames juba kevad! Küllap otsid välja heledad, rõõmsavärvilised riided ja vahetad karupüksid lühikese seeliku vastu – enda õide löömine annab kerge ja naiseliku tunde! Kui end hästi tunned, kõnnid kergel sammul ja mehed jäävad sulle tänaval järele vaatama. Väga võimalik, et sinuga üritatakse mängulisel ja riukalikul viisil tutvust sobitada. Väike flirt annab elule särtsu juurde! Kui planeerid kinnisvaratehinguid, on aeg tegutseda!

Ambur
22. november – 21. detsember

Hea aeg tarkuse teistele demonstreerimiseks, vaimukusega säramiseks. Saad oma ettevõtmistele reklaami teha, ehk ka koostööpartnereid leida. Nädalavahetusel – mil Kuu parasjagu Amburi märki läbib – võib tuju olla kõikuv, ehk kaldud kurvameelsusessegi. Siis on abiks kõik see, mis on sulle tuttav ja turvaline: mõnus kodune olemine, aastaid sinu kõrval olnud usaldusväärsete sõbrannadega rääkimine. Kui emotsioonid võimust võtavad, ära proovi neid maha suruda, vaid leia sobiv viis tunnete välja elamiseks.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Võta rahaasjade korraldamine kindlakäeliselt käsile! On hea aeg võtmeisikutega läbirääkimiste pidamiseks, kokkulepete tegemiseks, äriideede ellu rakendamiseks. Mis veebruaris ehk soiku jäi, seda tasub proovida uuesti ja uudsel viisil. Kui sul on silmapiiril kena mees, kellega sa seni veel pole tihanud tutvust sobitada, võta nüüd süda rindu ja räägi temaga! Ta ei pruugi küll reageerida nii, nagu sa ootasid, aga igal juhul saad surnud punktist üle ja näed, kas asjaga on mõtet edasi liikuda.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Veebruaris segadust ja seisakuid tekitanud Merkuur on nüüd taas täiel hool direktiivselt liikumas, andes tegutsemistahet sullegi. Mis möödunud kuul ebaõnnestus, tasub nüüd uuesti üle vaadata – väga võimalik, et toona äpardunud projektist saab veel asja, kui mõne otsuse ümber mängid. Eriti soodne on sinu jaoks töönädala lõpp, mil Merkuur taevakaarel Jupiteriga kohtub. Siis on mõttetegevus eriti produktiivne, justkui suudaksid pusletükid kähku pildiks sobitada. Võid saada edasiviivat infot.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Näita enda õrnemat, naiselikumat poolt. Kui abi vajad, ütle seda – leidub mehi, kes on kohe valmis sulle appi tormama. Tundlikkus ja haavatavus on sinu jõud! Sinuni võib jõuda huvitavat informatsiooni, mille toel suudad minevikus toimunu paremini lahti mõtestada. Nii on sul kergem andestada kellelegi, kes sulle kunagi haiget tegi. Saad ammused asjad rahuliku südamega lõpetatuks lugeda. See omakorda annab võimaluse tähelepanu olevikku tuua, siin ja praegu endast parim anda ja elust rõõmu tunda.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?