NÄDALA ILU-UUDISED | Kodune veatu maniküür ja ehteis pead!

Helen Perk, 16. detsember 2020

Ehitud pead!

Luba endale, et alates tänasest kannad pühade tervitamiseks iga päev üht pilkupüüdvat ehet. Vali oma lemmik näiteks Evita Peroni uuest talvekollektsioonist, mis kaunistab kandja soengut pärlite, kulla ning kaunilt sügavate toonidega, jäädes samas lihtsalt kombineeritavaks ning klassikaliseks.

Evita Peroni (Tootja)

Suure valiku Evita Peroni ehteid leiad näiteks Kaubamajast, hinnad varieeruvad 15–79 euro vahel. Uuri ka veebipoe Kaubamaja.ee valikut!

14 päeva veatut maniküüri!

Dashing Diva (Tootja)

Iluhuvilised, rõõmustage! Dashing Diva uuenduslikud küünehoolduskleepsud on jõudnud Eestisse. Suurepärane kraam, mis aitab käsi korras hoida näiteks siis, kui salongid on pühade tõttu kinni, või siis, kui pead nädalaid kodus isolatsioonis olema.

Salongiväärilise tulemuse jaoks pole vaja kasutada UV-valgust, samuti ei pea kleepsude eemaldamiseks küüsi leotama. Küünekleepsud ei kahjusta ka sinu enda küüsi!

Keepsud on saadaval kaheksas toonis ja neid leiab Tradehouse Ilukaubamajadest. Hind 9.90 (27 tk + küüneviil)

NIPP!
Huulepulk murdus? Teeme terveks!

Seda, et lemmikhuulepulk pooleks murdub, juhtub ikka. Ära kiirusta seda minema viskama, võta hoopis ette parandustöö. Süüta küünal, hoia katkist otsa veidi leegi kohal.

1. (Erki Pärnaku)

Vajuta murdunud osad õrnalt omavahel kokku. Lase veidi taheneda. Pärast seda võid vana lemmikut edasi kasutada, justkui poleks midagi juhtunud!

2. (Erki Pärnaku)
Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?