NÄDALAHOROSKOOP | Milliste otsuste tegemist soosib tähtedeseis Lõvidele, Veevalajaid ootab ees oluline eluetapp

Maria Angel, 16. detsember 2020

Käesolev nädal tõotab nii mõnelegi tähemärgile positiivne. Ent mida toob nädalal just sulle? Loe ja saad teada!

Jäär
21. märts – 19. aprill
Elame ütlemata huvitaval ajal! See nädal on otsustav – taevane energia muutub suuresti, praegu saavad alguse uudsed rütmid, mis kujundavad ka 2021. aasta astroloogilist pilti. Sa oled endast parima andnud, et töö ja karjääri vallas endale kindel positsioon kätte võidelda. Edaspidi tuleb aga märksa rohkem koostööle rõhku panna. Edukus sõltub sellest, kas sul on piisavalt nutikust leida enda kõrvale just sellised inimesed, kellega saab nii paksust kui ka vedelast õlg õla kõrval kartmatult läbi minna.

Sõnn
20. aprill – 20. mai
Perioodi algus võib olla kiire ja rahutu, mingid ootamatud juhtumised või teiste inimeste mõjutused sunnivad sind suunda muutma. Kui aga töönädala rutt vaibub, on sul juba märksa mõnusam olla. Patareisid saad laadida üksinda olles. Kui end piisavalt puhanuna tunned, hakkad ilmselt juba uue aasta plaane paika panema. Küllap on need suured ja auahned, näed võimalust ennast maksma panna ja oma tublidust tõestada. Mõtled piparkooke küpsetades sellele, kuidas töös edukas olla ja tunnustust pälvida.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni
Tegutsed hoogsalt, kellelegi ei õnnestu sind niisama lihtsalt pidurdada või teelt kõrvale juhtida. Oled oma ideede õigsuses veendunud. Niipea, kui mingi mõte su peas tekkinud on, hakkad seda kohemaid ellu rakendama. Kui keegi üritab arvamust avaldada, siis sa lihtsalt ignoreerid teda. Võiksid pigem seigelda ja lõbutseda, siis teeb uljus ja tormakus su päevad põnevaks. Töiste ettevõtmiste läbimõtlematu alustamine tähendab, et asi jääb paratamatult varem või hiljem pooleli, raiskad jõudu.

Vähk
22. juuni – 22. juuli
Märkad, kui palju sõltub elu su enda suhtumisest. Isegi juhul, kui oled sundolukorras, on sul ikkagi vabadus valida, kuivõrd positiivselt või negatiivselt sellele reageerid. Olukordade tumedates toonides nägemine on sulle pigem loomuomane, seega pead end teadlikult positiivselt häälestama. Jälgi teiste inimeste käitumist. Palju on õppida neilt, kes on sinust erinevad. Traditsioone sa armastad, ent sel aastal võiksid jõulude ettevalmistusse ka uudseid nüansse lisada või pidulaua menüüd muuta.

Lõvi
23. juuli – 22. august
Tulevikuplaanide tegemiseks on väga hea aeg. Oled kindlal veendumusel, et homne on tänasest helgem, ja julged püstitada kõrgeid eesmärke. Sellegipoolest on sul reaalsustaju täiesti olemas. Kuigi kõrged, on su eesmärgid reaalselt teostatavad. Usk endasse, valmisolek uuendusteks ja positiivne suhtumine tekitavad olukorra, kus oled paljukski suuteline. Mõttetutest piirangutest vabanemine käib lihtsalt ja loomulikult. Takistustest saad punnitamata mööda libiseda, sa ei pane neid justkui tähelegi.

Neitsi
23. august – 22. september
Oled järjekindel ja sind on peaaegu võimatu kõigutada. Juba lapsepõlves sisse juurdunud arusaamad ja eelarvamused takistavad sind igapäevases tegevuses. Nendest lahti saamiseks peaksid oma käitumist ja vaateid analüüsima. Sa ei suuda tontidest vabaneda, kui nende olemasolu endale ei teadvusta! Et kõrvaltvaataja pilk on nii mõnigi kord terasem, võiksid oma asju targa ja ausa sõbraga arutada. Ka psühholoogiateemalise kirjanduse lugemine tuleb kasuks. Õpi iseennast ja maailma vaatama avarama pilguga.

Kaalud
23. september – 23. oktoober
Hea aeg pereasjadega tegelemiseks ja oma tagala kindlustamiseks. Sind võivad väga ärritada inimesed, kes tegutsevad mõtlematult. On ju rumal lammutada vana ja toimivat, kui pole mingitki ettekujutust, kas uus variant üldse töötab! Selliste isikutega suheldes oled jonnakas ja kaitsed oma seisukohti järjekindlalt. See ongi su trump – teistel lihtsalt pole piisavalt kannatust, et sinuga vaielda. Endale kindlaks jäädes saad lõpuks oma tahtmise. Siis võid kerge südamega pühadele vastu minna.

Skorpion
24. oktoober – 21. november
Nädala esimene pool on vaheldusrikas. Mida tahes sa teed, tahad ohjad enda kätte haarata. Sõnakuulelikkusest ei ole juttugi, tunned, et oled loodud teisi juhtima. Näib, nagu oleks kaaslased kuidagi uimased ja tahtejõuetud, sinu tempo on nende omast üksjagu kiirem. Igasuguseid mõtteid tuleb pähe ja nende teostamisega ei malda sa kuidagi oodata. Nädalavahetuse paiku kandub tähelepanu armusuhete valda. Aeg võib tuua üllatuslikke kohtumisi või sõnumeid inimestelt, kellelt sa neid ei oota.

Ambur
22. november – 21. detsember
Jõulueelsel ajal, mil Päike on Merkuuriga ühenduses, oled enesekindel ja iseteadlik. Mõttetöö edeneb lausa lennates, küllap suudad pühadele eelnevail päevil paljugi korda saata. Sul on täpne ettekujutus sellest, mida teha või saada tahad, ning vähemaga ei lepi sa kuidagi. Hoidu siiski teistele enda plaanide peale surumisest – püüa mõista, et nende vajadused võivad sinu omadest suuresti erineda. Kui sul tuleb kaaslastega koos tegutseda, on ilmselt vaja milleski ka järeleandmisi teha.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar
Sulle võib mitmes mõttes õnne soovida. Küllap on viimased kaks aastat sinu jaoks küllaltki rasked olnud – range olemusega Saturn ei ole sulle armu andnud. Nüüdseks on proovilepaneku periood möödas – Saturn liigub Kaljukitse märgist välja. Vaata möödunule tagasi, märka, mis on selles head olnud. Näed, et oled saanud olulisi õppetunde, tänu millele oled nüüd targem ja tugevam. Talvisel pööripäeval algab aeg, mil just sina saad särada – Päike jõuab oma taevasel teekonnal Kaljukitse sodiaagimärki.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar
Algamas on sinu jaoks väga oluline eluetapp – kaks taevakaare vägevat, Jupiter ja Saturn, liiguvad «käsikäes» Veevalaja märki. Nende mõju õpid tundma kogu 2021. aasta jooksul. See on sisemise arengu periood, mis pakub erilisi võimalusi, aga toob ka takistusi, mille ületamise käigus sa õpid ja arened. Ole valmis selleks, et nüüd ja ka edaspidi tuleb iseenda jaoks rohkem aega võtta, tegeleda nii vaimse arenguga kui ka füüsilise keha eest hästi hoolt kanda. Sina ise oled olulisem kui välismaailm.

Kalad
19. veebruar – 20. märts
Võta veidike aega selleks, et mööduvale aastale tagasi vaadata. Mõtle, mis läks su elus hästi, mis aga tuli kehvemini välja; mis rõõmu tegi ja mis meelehärmi valmistas. Küllap näed, et oled aja jooksul mõndagi õppinud ning inimsuhetes on toimunud igasuguseid keerdkäike, mis samuti on sind miskit moodi arendanud. Kui sul on veel selle aasta töid pooleli või on mõni arusaamatus selgeks rääkimata, võta kindlasti enne pühi vanade asjade lõpetamine ette. Siis saad kergema lastiga edasi liikuda.

Koostanud Maria Angel, maria.angel@eestihoroskoop.ee

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?