Horoskoop 10. kuni 16. juuni

Naisteleht, 10. juuni 2020

JÄÄR
Tegutsemisenergiat on tavalisest rohkem. Liigud suunas, mis tõotab ilusaid tulemusi. Uksed avanevad just seal, kus vaja. Su teod ei jää tähelepanuta.
Pane tähele! Kõigil plaanidel on head eeldused õnnestumiseks. Kui sa ei luba endale piisavalt rahulikku puhkust ega mitmekesist ja tervislikku toiduvalikut, võib esineda mõningaid terviseprobleeme.

SÕNN
On alanud omamoodi valgustusaeg. Teadvustad oma tõelist mina, oskad elada hetkes ja end vaimselt arendada. Uus teenimisplaan õnnestub, kui teed juuli lõpuni üht-teist teisiti. Karjäärgi saab juurde uut hoogu.
Pane tähele! Kasvamiseks ja arenemiseks pole vaja midagi ära jätta või lõpetada, vaid rajada täiesti uus tee. Üht-teist on paratamatult muutumas, eriti sõprus- ja töösuhetes.

KAKSIKUD
Oled teadmishimulisem ja enesekindlam kui varem. Rändad, räägid ja kirjutad palju. Paar järgmist nädalat on isiklikust vaatepunktist lähtudes väga viljakad. Keskendugi endale ja oma vajadustele.
Pane tähele! Ülesannete täitmine kulgeb lahedalt ja stressivabalt, rutiin pakub kindlustunnet. Loominguline eneseväljendus mõjub tervisele hästi.

VÄHK
Lugemine, õppimine, reisimine ja suhtlemine mõttekaaslastega on see, mis toob ellu rahu ning valgust. Muidu kipud olema kannatamatu, aga kõik eelmainitu rahustab sind.
Pane tähele! Oled huvitatud ideedest ja infost, mida saaks kiiresti praktikas kasutada. Vahel kipud kirglikult oma seisukohta kaitsma, kuid teinekord hoiad jällegi mõtted endale, oled veidi eraldunud ja hajameelne.

LÕVI
Näitad oma andeid ja võimeid, sinus kohe on magnetismi. Ka pilt sellest, kuidas elus hakkama saada, on nüüd palju selgem. Lähene asjadele realistlikult!
Pane tähele! Häid kogemusi saad eelkõige koduvälisest suhtlusest ja rändamisest. Kasuta neid võimalikult palju ära. Rahaasjad sujuvad, kui jätkad ehitamist kindlale vundamendile, mitte ei püüa varem valitud rajast eemalduda.

NEITSI
Keskendu eelkõige eesmärkidele, millest tead, et suudad neid saavutada. Kannatlikkus tuleb kasuks. Väldi tagaplaanile jäämist!
Pane tähele! Võid olla ärrituvam ja salatsevam kui tavaliselt. Õnneks märkad aegsasti, kust võivad probleemid kerkida, ja jõuad teha muudatusi enne, kui olukord käest läheb. Oled vastuvõtlik põletikele.

KAALUD
Energiat on piisavalt, et seni edasi lükatud ettevõtmised hakkaksid viimaks hoogsalt liikuma. Oled organiseeritum ja tunned, et kindel tee on jalge all.
Pane tähele! Partnerlus on sulle alati oluline olnud, kuid nüüd võib see pälvida avalikku tähelepanu. Vajadusel saad head nõu. Mõne lepingu tingimused võivad vajada ülevaatamist või tuleb sul tegeleda lausa uue lepinguga.

SKORPION
Naudid suhtlemist nii tööl kui ka mujal. Kui mõnes valdkonnas on kuhjunud stressitekitajaid, on ilmselt aeg midagi muuta. Keegi peab sinu arvates tõestama sulle oma väärtust!
Pane tähele! Koosta üks hea tulude-kulude plaan. Tehtud töö pakub häid elamusi ja korralikku materiaalset kasu. Kõik ettevõtmised tuleb põhjalikult läbi mõelda. Endiselt on tähtis kõik tervisega seonduv.

AMBUR
Reede sobib praktiliselt kõigeks, nädalavahetus samuti, kuigi pühapäeval olgu sul silmad ka selja taga. Õhtuks planeeri koosviibimine. Uuel nädalal ei pruugi rahaasjad edeneda.
Pane tähele! Oled armu- ja seltsielus praegu eriti aktiivne. Aset võib leida salajane kohtumine. Kui oled abielus, analüüsi oma suhet. Ka loominguline tegevus sujub suurepäraselt.

KALJUKITS
Elus pole erilisi konarusi. Oled ka ise rahulik ja tasakaalukas. Paari nädala pärast võib jõuda kõrgpunkti miski, mida oled ammu oodanud. Kodune keskkond on meeldivam kui varem.
Pane tähele! Kui partner on närviline, ära ärritu – peagi leiate taas ühise keele. Eriti, kui võtate aega lahutada meelt, teha midagi toredat, mida mõlemad tõeliselt naudite.

VEEVALAJA
Su lähedased aitavad ja toetavad sind igati. Su kaaslased leiavad uusi võimalusi ja sinagi avastavad sealt enda jaoks üht-teist huvitavat. Näed asju omapärasest küljest.
Pane tähele! Rahvarohkus ei meeldi sulle. Eriti häirib sind kellegi ettearvamatu käitumine. Plaanide tegemisel ole põhjalikum ja valmistu ootamatusteks.

KALAD
On aeg elu kergemalt võtta ja võimalusel hoiduda stressitekitavatest tegevustest. Et asjatuid vastasseise vältida, mõtle ettevõtmised enne alustamist läbi.
Pane tähele! Kodus teeks head uus algus. See võib tähendada uusi tuuli majapidamises, sest ka rahaline seis paraneb. Partnerluses kipud olema impulsiivne, aga kui oskad energiat õigesti suunata, võite partneriga suuri tegusid teha.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?