Avesta praktilised õpetused igaks päevaks

Kai Tamm, 10. juuni 2020

Neljapäev, 11. juuni 2020
24. Päikese päev
20. Kuu päeva algus 2.05

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on pühendatud usule, südametunnistusele ja religioossele tarkusele. Mida puhtam on sinu südametunnistus, seda kergem on päev. Täna puhastatakse teed õnnistusele ja kui selle ära oled teeninud, siis ka valgustumisele. Lõbutsemine, pidutsemine ja naer pole päevakohased. Pigem vaiki ja loe tarku raamatuid. Hea on lugeda palveid.
Kuutsükli 20.päev soosib vaimset ümberkujunemist, kahtluste ületamist ning Kosmiliste Seaduste tunnetamist. Ära alusta uusi asju, sest need võivad väljuda kontrolli alt. Ära võta maast midagi üles.

PÄEVA MÄRGID:
Ootamatu vihma kätte sattumine või lihtsalt märjaks saamine ennustab kaitset ja abi kõrgemalt. Ohtlik enne, kui kuuled koera haukumist: oled teinud vigu. Halb märk, kui täna end ära kõrvetad. Halvad on ka luumurrud, lõikehaavad ja hammustused, sest need viitavad saabuvatele ebameeldivustele. Putukahammustused nõuavad sisemist puhastumist. Hea kui sa tänase ja homse päikesetõusu vahel üldse und ei näinud. Ainus hea unenägu on vihma käes olemine, sest see on puhastumise märk.

TOIT:
Kui võimalik, siis tee täna veepäev. Vähemasti päikesetõusust loojanguni. Pärast seda süüakse rituaalset toitu – soolast kohupiima pähklitega või brõnsat. Kui paastuda ei soovi, siis sobivad soolased piimatoidud, pannkoogid, kohupiim, leib.

SOODSAD VÄRVID: valge ning musta ja punase või mürkrohelise ja kollase kombinatsioonid.
EBASOODSAD VÄRVID: hall, pruun ja violetne.


Reede, 12. juuni 2020
25. Päikese päev
21. Kuu päeva algus 2.17

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on pühendatud taevasele tõele ja seotud maailmakorra, heategevuse, õigluse, ustavuse ning puhtast südametunnistusest tuleneva harmoonia ja rahuga. Tuleb kõigiga ära leppida, maksta tagasi võlad. Tee, mida sinult palutakse. Ära kellegagi kurjusta ega allu provokatsioonidele. Hoia oma sisemist rahu ja tasakaalu. Samuti hoia enda ümbrus ilusana, et sinu hing oleks rahul ja rõõmus.
Kuutsükli 21.päev soosib töökoha vahetamist, kuid ka igasugust liikumist ja reisimist. Inimesed võivad olla rõhutatult ausad ja omakasupüüdmatud. See on inimeste ühinemise ja sõpruse päev ning täna antud ustavusvandeid naljalt ei murta. Soodne on ellu viia asju, mis on vajalikud parema tuleviku jaoks.

PÄEVA MÄRGID:
Kui sinu peale langeb linnusulg, siis tähendab see edu, rikkust ja võitu. Kui ärkasid linnulaulu peale, siis on see lähemal ajal saabuva suure edu ja rõõmu aluseks. Väiksemad raha või asjade kaotused on vabanemine halvast karmast. Ära võta üles leitud asju! Kui miski koju ununes, on see halb märk. Kui võimalik, palu see asi kellelgi ära tuua. On oluline, et sa üle oma korteri või maja läve ei astuks. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest täituvad vaid konkreetsed. Mida kirkam oli uni, seda kiiremini täitub.

TOIT:
Soovitav on juua palju piima, süüa porgandit, meega kohupiima ning võiga putrusid.

SOODSAD VÄRVID: valge, kollane, roosa.
EBASOODSAD VÄRVID: must, sinine ja pruun.

Laupäev, 13. juuni 2020
26. Päikese päev
22. Kuu päeva algus 2.26

Kuu viimane veerand 9.24

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on pühendatud aususele, väärikusele, õiglusele, kuid ka reisimisele, teiste aitamisele, õitsengule ja varanduse kasvule. See on saladuslik ja hea päev neile, kes seda kasutada oskavad. Sulle ei tohi võõrad olla mis iganes maised rõõmud, sest see on maine päev kõigis tema väljendusis. Seksuaalkontaktid on lubatud ainult eostamise eesmärgil.
Kuutsükli 22.päev toetab veendumust ja jõudu. Samuti teadmisi ja infovälja, kust võib ammutada salateadmisi. Iga sümbol, pilt, ornament, kirjatäht vms võib anda vajalikku infot, kui sellele mediteerida ja sellesse süveneda. Samas ei tohi neid lihtsalt ajaviiteks kritseldada.

PÄEVA MÄRGID:
Parim märk on täna raha saamine, s.t. seda tuleb veelgi. Kui hommikul kukub miski maha või kaob, siis lased täna mingi võimaluse mööda. Kui raha kukub käest või tuul viib selle ära, siis on karta õnnetust ja kurbust. Kui leiad sõrmuse, vääriskivi, ilusa kivi, siis saad partneri ja peatselt asute soodsale koostööle. Tänase ja homse päikesetõusu vahel on hea kui nägid palju unenägusid, sest need kõik on seotud varandusega. Kui nägid unes reisi või kolimist, siis ennustab see uue ettevõtmise algust. Kui nägid unes mäge, siis on saabumas edu.

TOIT:
Täna võib süüa kõike mida hing ihkab, kuid toit peab olema mitmekesine. Kasulikud on kõik piimatooted, pirukad, küpsetised.

SOODSAD VÄRVID: kuldne, valge, oranž ja bordoopunane.
EBASOODSAD VÄRVID: must, sinine ja lilla.


Pühapäev, 14. juuni 2020
27. Päikese päev
23. Kuu päeva algus 2.33

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on pühendatud taevale. Täna tuleb jälgida taevast, kuna seal on taevalikud märgid, kirjad, eriti läbi pilvede. Samas jälgitakse taevast meie tegemisi ja käitumist. See on passiivne päev ning parem oleks olla vooluses ja oodata märguannet. Ära suitseta ega tekita suitsu, sest sellega solvad taevast.
Kuutsükli 23.päev esindab põhjalikku ümberkorraldust ja see on üks saatanlikest päevist. Kaldutakse uskuma igasugu väljamõeldisi ning mõttespekulatsioone, välja löövad liigsed ambitsioonid ja egoism. Ära lase end sellest kaasa kiskuda vaid jää rahulikuks ja kindlaks oma sisemistele veendumustele ja väärtustele.

PÄEVA MÄRGID:
Vihma kätte sattumine, kui päike paistab või vikerkaare all seismine on täna väga heaks märgiks: siis võib soovida oma salajasemaidki soove ja need täituvad. Kuhugi kinnijäämine, takerdumine viitab kellegi halvale mõjule sinu üle. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud, kui magasid avatud akna või lageda taeva all. Eriti veel siis, kui Kuu paistis. Täituvad nädala jooksul. Kui nägid unes taevast, tähti, vikerkaart, siis on oodata õnne ja edu. Kui nägid unes lapsepõlvekodu, siis on loota võla tagasisaamist.

TOIT:
Toiduvalmistamiseks ei ole tänane päev soodne Tuleb süüa eelnevalt valmistatud toitu. See peab olema mitmekesine, õhuline, kerge ja soovitavalt vedel.

SOODSAD VÄRVID: helesinine, kuldne ja punane.
EBASOODSAD VÄRVID: roheline ja pruun.

Esmaspäev, 15. juuni 2020
28. Päikese päev
24. Kuu päeva algus 2.40

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on seotud maa, maapõue, selle varanduste ja saladustega. See on kriitiline, saladuslik ja tõsine päev. Kui tunned energiatõusu või sul veab ootamatult, siis on see märk, et sind ahvatlevad pimeduse jõud. Pidev raskustunne või tunne, et oled räpane ja tahad end pesta on märgiks, et toimib kaitse täna ründavate saatanlike energiate eest.
Kuutsükli 24.päev hoiatab, et täna võib realiseeruda suguvõsa karmaline needus ning karistatakse vägivallatsejaid ja sadiste. Ole tähelepanelik ning ära lase end haarata väljapääsmatusetundel, sest alati on olemas väljapääs. See on vana lagunemise ja liigsest vabanemise päev.

PÄEVA MÄRGID:
Kui leiad peenraha, siis on oodata heaolu ja edu. Kui sind mitu korda nimepidi hüütakse või kui ainult näis, et hüüti, siis saad abi kaitseinglilt. Kui sinu all laguneb miski: trepiastmed, põrand, voodi vms., siis viitab see salavaenlasele, kes on sind neednud või kaetanud. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on tähenduslikud vaid košmaarsed ja konkreetsed unenäod, mida nägid päikesetõusul. Kui nägid unes, et lendasid maa kohal või kuulsid oma nime, siis on loota kaitset ja edu. Kui nägid unes, et kukkusid või said mullaseks, siis on karta haigust.

TOIT:
Täna võib süüa kõike peale soojavereliste liha ja verega tehtud toitude. Toit peab olema ühel toidukorral ühte tüüpi.

SOODSAD VÄRVID: must, tumesinine ja pruun.
EBASOODSAD VÄRVID: oranž ja punane.

Teisipäev, 16. juuni 2020
29. Päikese päev
25. Kuu päeva algus 2.47

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on pühendatud pühale sõnale. Kasulik on lugeda palveid või laulda mantraid. Jälgi hoolega mida ja kuidas räägid, sest see on maagiline päev, mil sõna materialiseerub. Päev toetab aktiivsust kõigis algatustes.
Väga hea päev palveteks ja meditatsiooniks, mida soosib ka kuutsükli 25.päev, mis on taas üks maagilistest päevist, mil kõik inimesed muutuvad pisut prohvetlikeks. Seepärast ei ole hea suhelda negatiivselt meelestatud inimestega, kes kõikjal ainult halba näevad. Kuid ole ettevaatlik ka enda mõtete ning emotsioonidega, sest ka need võivad realiseeruda.

PÄEVA MÄRGID:
Kui aevastasid kohe peale ärkamist 3x järjest, siis tuleb päev edukas ja rõõmurikas. Kui kuuled juhuslikult endast räägitavat ja kuuled oma nime, siis on sul tugev taevane kaitse. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tõesed kui kuulsid unes hääli ja neid tõlgendatakse otse. Sümboolsed unenäod on tähenduseta. Hea, kui uni oli must-valge. Sulle võidi unes anda juhtnööre, kuidas end parandada ja mida teha, et elu paraneks. Kui kuulsid muusikat, siis on oodata abi ja kaitset.

TOIT:
Süüa võib köögiviljasuppe, õliga valmistatud salateid, kapsa ja porgandi pirukaid, värsket kapsast. Hapendatud kapsad ja kurgid pole soovitavad, samuti lihatoidud.

SOODSAD VÄRVID: kuldne, kollane, helelilla ning muud kirevad ja erksad toonid.
EBASOODSAD VÄRVID: ühetoonilised ja tumedad, pruunid ja rohelised

Kolmapäev, 17. juuni 2020
30. Päikese päev
26. Kuu päeva algus 2.55

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päeva märksõna on Püha vaim. See on algse ja igavikulise valguse päev. Tee kokkuvõtteid minevikust, eelnenud kuust. Päev ei soodusta tõsiseid tegusid. Kõike, mida on võimalik edasi lükata, tee parem homme. Täna süüakse oma tegude vilju. Seetõttu on võimalik jälgida, kas oled olnud õigel teel. Täna materialiseeruvad mõtted – ole siis nendega ettevaatlik!
Kuutsükli 26.päev on kriitiline, kuid mitte saatanlik. Inimesed võivad olla kärsitud ja kergesti ärrituvad. Tee kõike läbimõeldult, sest igasugune tühja sekeldamine neelab tohutult energiat. Hoidu igasugusest suitsust, sest see moonutab enese tegeliku olemuse nägemist ja mõistmist.

PÄEVA MÄRGID:
Kui näed välku või ootamatut valgust, siis tähistab see valgustumist ja selgeltnägija võimete omandamist. Kui kell jääb täna juhuslikult seisma, siis tähendab see halva perioodi lõppu sinu elus ning toimub üleminek teisele tasandile. Kui rõivad rebenevad või tuleb nööp eest ära, siis vabaned puudusest või takistustest. Parim märk on vikerkaare nägemine. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on tähenduslikud vaid eredad ja kirkad unenäod, mille peale ärkasid ja mida lõpuni mäletad. Ideaalne variant, kui sa üldse und ei näinud - sul pole tõsiseid probleeme. Kui nägid, on ka probleemid, kuid leiad neist väljapääsu.

TOIT:
Kasulik on süüa piimatoite, eriti hapupiimatooteid: kohupiima, jogurtit, keefiri.

SOODSAD VÄRVID: kõik peale musta.


NAISED JA KUU
Ilu, tervis ja olemine läbi kuufaaside ja Kuu tähemärkides liikumise prisma

Kuu kaotab oma säravast söörist aegamööda ümarust. Laupäeval, kell 9.24 jõuab Kuu viimasesse veerandisse, mil taevas näeme kaunist poolkuud. Kahaneva Kuu aeg toimib omamoodi pidurina ja see on aeg, mil väikeste liialduste pärast muretsema ei pea. Organism omandab aineid aeglasemalt ja seetõttu on see hea aeg kehakaalu alandamiseks, kuna Kuu mõju kompenseerib puudujääva energia ja otsustavuse ning vedelikupeetus ei ole nüüd ilmselt nii suur probleem. Elutempo aeglustub ja päeva lõpus õnnestub paremini lõdvestuda ja rahuneda. Kasuks tulevad õhtused lõõgastavad vannid sobivate taimeekstraktidega, nauditav muusika ja aroomilambi hõng.

NELJAPÄEVAL kell 12.31 liigub Kuu Kalade tähemärki ja see on õige aeg lasta teha või ise teha üks korralik pediküür. Kasuks tuleb ka jalataldade õrn massaaž.

PÜHAPÄEVAL kell 0.02 liigub Kuu Jäära ja see on soodne aeg silmadelt ülepinge maha võtmiseks. Väga vana moodus on kohe peale ärkamist, kui sa pole veel joonud ega söönud, silmi määrida omaenese süljega.

TEISIPÄEVAL kell 12.35 liigub Kuu Sõnni ning see mõjutab kõneorganeid, lõualuid, hambaid, mandleid, kukalt ja kõrvu. Soodne aeg nende organite profülaktikaks.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?