Horoskoop 18. kuni 26. detsember

Naisteleht, 18. detsember 2019

JÄÄR
On aeg mõelda oma elule tervikult ja kaaluda, kas oled soovitud teel. Suur tahe on kedagi üllatada. Kui mitte enne, siis jõulude esimesel pühal tuleks aeg paariks päevaks maha võtta, ka vähem suhelda.
Pane tähele! Oskad olla ligitõmbav ja meeldiv kaaslane, aga komistuskivideks võivad saada isekus või liigne salatsemine. Impulsiivsust ja ägedust tootva energia võiksid rakendada liikumisse ning õppimisse. Praegu on eriti tähtis suunata end elama tervislikumalt. Stressitekitajatest ju puudust pole.

SÕNN
On sisekaemuse aeg. Otsi rahulikke hetki, unista. Ühiskond nõuab küll tegutsemist ja saavutusi, kuid kõige olulisem on tasakaal. Kuigi tundub, et aja mahavõtmine ei taha hästi õnnestuda, püüa seda teha kasvõi poolvägisi.
Pane tähele! Pühade paar esimest päeva keerlevad paljuski ümber sinu, enamasti positiivses võtmes. Sõbrad ja sugulased vajavad su lähedust ning head nõu. Väärtussüsteem on kõige keskmes.

KAKSIKUD
Arvatavasti pöörad teadlikult palju tähelepanu oma tunnetele ja üldisele vaimsele seisundile. Selle soovi võib sinus valla päästa kohtumine kellegagi. Võid tunda igatsust millegi kauge järele.
Pane tähele! Reede ja laupäev sobivad pigem küll maisemate asjadega tegelemiseks, kuid võimalusel leia enne jõule aega ka puhkuseks ja lõdvestuseks. Plaanid tahad paika panna isiklikult, lootes, et teised nõustuvad. Ära unusta helistamast ühele vanale sõbrale, kelle peale oled viimasel ajal sageli mõelnud.

VÄHK
Armsaks saanud asjade keskel tunned end kindlamini. Kestab huvi filosoofia ja eneseharimise vastu.
Kuigi on kinkide aeg, käitu rahaga mõistlikult. Küll näed, peagi tänad end selle eest.
Pane tähele! Kui oled jõuludeks planeerinud vähem suhtlemist, leia mõnele sõbrale aega juba enne pühapäeva. Pole võimatu, et tunned end veidi üksikuna, aga sinu võimuses on selles suhtes midagi muuta. Demonstreeri pühade ajal oma kokakunsti, kuid ole igasuguste köögiriistade käsitsemisel ettevaatlik.

LÕVI
Leia kõigile tegevustele võimalikult efektiivne vorm. Ole rohkem koos laste ja armsamaga. Hea välimus, puhas ja mõnus ümbrus tõstavad enesetunnet. Hellita siis ometi ennast! Ahjaa – enda tervise huvides mõtle jõulutoiduks välja mingi tervislikum variant.
Pane tähele! Tööasjad võivad sind kahjuks jälitada isegi tuleval nädalal. Valikud tuleb sul endal teha. Kui liialt peale surutakse, vali endale õigus öelda ei. Ole pühade ajal ikka koos lähedastega. Korralda lõbus üritus, tuleta meelde vanu kombeid.

NEITSI
Eneseväljenduses on rohkem vabadust. Oled seadnud endale prioriteedid ega taha neist taganeda. Loodetavasti on neis paras ports meelelahutust, ilu tekitamist ja nautimist, tegelemist lastega ja muidu meeldivat suhtlemist.
Pane tähele! Sul tekib huvitavaid ideid. Võib-olla oled võtnud plaani reisi, võib-olla otsustad lähedasi millegagi üllatada. Alguse võib saada uus tutvus mõne võluvalt targa inimesega. Söögi-joogiga ära pühade ajal üle pinguta.

KAALUD
Võiksid üle hulga aja keskenduda kodule ja perekonnale. Vajadusel ja võimalusel ole siiski ka omaette ja mediteeri. Jõuluaeg toob meelde palju mälestusi. Liikumine, ühenduse pidamine ja kiire mõtlemine ei kao kuskile.
Pane tähele! Pingeliseks muutunud suhted paranevad. Pane reedeks kinni aeg massaaži- või iluravisalongis. Tee midagi majapidamistööde lihtsustamiseks, kutsu kasvõi keegi appi koristama. Suhtluses oleneb peaaegu kõik su emotsionaalsest hetkeseisundist.

SKORPION
Vahetu igapäevane ümbrus, suhtlus sõprade, naabrite, sugulaste ja kolleegidega nõuab palju tähelepanu. Elutempo on kiirem, kui ehk tahaksid. Valikute tegija oled aga sina ise ja nende hulka võiks kuuluda ka rahu ning kirgastumine.
Pane tähele! Tööl ja kodus suudad kergesti muudatusi ette võtta, kui selleks peaks vajadus tekkima. Seltskondlikeks väljasõitudeks hea aeg kestab. Naudi kunsti ja võid proovida kätt ka loteriis.

AMBUR
Oled praegu eriliselt ettevõtlik. Seoses äriasjade ja sisseostudega tuleb palju ringi liikuda. Ühelt poolt tunned mõnu mugavuste nautimisest, teisalt oled valmis füüsiliseks tegevuseks ja teravateks elamusteks.
Pane tähele! Avasta jõulupühade mittemateriaalset poolt. Kingitusi ostes püüa jääda mõistlikkuse piiridesse. Leia harjumuspäraseist erinevaid tegevusi, mis sulle endale ja teistelegi rõõmu pakuksid.

KALJUKITS
Vahetult enne pühi oled energiline ja abivalmis ning suudad muljet avaldada – olegi selles suhtes tundlikum. Oled tavapärasest enesekindlam, veetlev ja kohati üliemotsionaalne. Mõtiskle selle üle, milline sõber sa oled.
Pane tähele! Tõmbad enda poole neid, kes suudavad sind võimsalt mõjutada. Loodetavasti pole sul päevakorras varanduse jagamist. Kontrolli teabe õigsust tähtsate otsuste tegemisel, aga kuula kindlasti ära ka teiste arvamused.

VEEVALAJA
Oled hea organiseerija. Võib-olla organiseerid ka liiga palju kinke hunnikusse. Pea ühendust oma alateadvusega ja uuri, kuidas see su elu mõjutab. Kui enne aasta lõppu on tarvis veel mõni pooleliolev töö lõpetada, sobib just see neljapäev selleks suurepäraselt.
Pane tähele! Suudad koduses ümbruses palju korda saata. Püüa pühade ajal teha just seda, mis sulle endale kõige rohkem meeldib. Kui soovid vaikust või viibida väikeses seltskonnas – miks mitte seda endale lubada.

KALAD
Tähelepanu on gruppidel, kuhu ametlikult või muul viisil kuulud, nende väärtustel ja sinu suhtumisel neisse. Sinu sõbrad näevad sinu paremaid külgi. Loominguline eneseväljendus on sulle eluliselt vajalik. Loo ise ja naudi ka teiste loomingut.
Pane tähele! Oled uudishimulikum, enesekindlam, suhtlemises aktiivsem, kuid ka närvilisem. Vajad hellust. Tähtsate otsuste tegemine võib ka sulle ebasoodsaks osutuda.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?