VÄÄRT NIPID | Nutikas koristuskapp, mis ei nõua suuri väljaminekuid

Helen Perk, 15. mai 2019

Sageli kipuvad koristustarbed ja kodukeemia mööda eri kappe laiali olema. Seame tarvikute hoiustamiseks sisse nutikalt sisustatud kapikese, mis suuri väljaminekuid ei nõua.

undefined (Martin Ahven)
undefined (Martin Ahven)

Sorditud puhastusvahendid

Hea lahendus puhastusvahendite sortimiseks on kontoritarvete poes müüdavad dokumendikastid. Need on mugavalt kiitsakad, mistõttu võib neid kapis mitu tükki kõrvuti ritta seada. Väärt nipp on kinnitada dokumendikast kahepoolse teibiga kapiukse siseküljele. Nii kasutad ruumi veel säästlikumalt. Üks dokumendikast mahutab 3-4 puhastusvahendipudelit.

  • Dokumendikast büroomaailmast 0.99
undefined (Martin Ahven)

Kummikindad kuivama

Kummikindad on väga käesõbralikud, kaitsevad nahka kemikaalide ja kuivamise eest. Aga kas sul on olemas hea koht, kuhu need pärast koristamist kuivama riputada? Pane kindadki koristuskappi, saad silma alt ära. Kasuta selleks pesulõkse, mille kapiseinale või uksele kinnitamiseks sobib hästi kahepoolne teip. Vahvaid erikujulisi pesulõkse leiab pudi-padi poodidest, nagu Tiger või Koduextra.

undefined (Martin Ahven)

Kogu kilekotid ühte kohta

Midagi ei ole teha, isegi kui püüad elada keskkonnasäästlikult, kipub kilekotte majapidamisse ikkagi kogunema. Korja need ühte kohta kokku! Selleks võta suurem plastpudel, lõika sel ära nii põhja- kui ka kaelaosa. Teibi pudel, kaelaosa allpool, koristuskapi seinale või uksele. Kogu kilekotid pudelisse kokku, vajadusel saad neid sealt hõlpsasti välja tõmmata.

  • Kilekotihoidja Kaubamajast 13.99
undefined (Martin Ahven)

Väikesed hoiustamised

Kõik pisikese ja kergesti pudeneva võib panna hoiupurkidesse, need võtavad vähe ruumi. Ja kui keegi kogemata puhastuskapikese ust juhtub paotama, on purgikeste rivi ka kena vaadata.

  • Klaaspurk H&Mist 9.99
undefined (Martin Ahven)

Kapiuks on väärt pind!

Kui koristuskapp on tilluke, tasub ruumina ära kasutada ära ka uksepind. Uksenagi on väga mõnus abimees! Seda on lihtne paigaldada, veel lihtsam vajadusel liigutada. Soodne pealekauba. Selle külge saad riputada harju, kühvleid, rätikuid. Väga hea hinnaga uksenagide valik on Pepco poodides.

  • Uksenagi kauplusest Apelsin 4.40
undefined (Martin Ahven)

Rippuv riiul

Kui kapis ole riiuleid, tuleb need endal tekitada! Garderoobikaubana pakutavad kangast jalatsiriiulid on väga mugavad ja praktilised abivahendid. Säästa ruumi ja hoiusta ükskõik mida! Riiuleid leiab kauplustest eri suuruses, mõõda vaid enne poodi minekut ära enda kapi sügavus ja kõrgus.

  • Kangast organisaator K-Rautast 17.68
Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?