Horoskoop 15.–21. mai

Naisteleht, 15. mai 2019

Jäär
Sinu jaoks on elu kui pidu, mis algab igal hommikul uuesti. Madalseise võtad sportliku hasardi ja stoilise rahuga. Su võime näha igas olukorras «laiemat pilti» on lausa kadestamisväärne.
Pane tähele! Ilmselt pole su majanduslik seis praegu just kõige parem, kuid raha pole maailmast otsas ning peagi tunned ka sina end taas vabamalt. Ära ainult torma, pea ees, mõtlematult tegevusse, et ratsa rikkaks saada.

Sõnn
Kipud olema natuke hooletu ja võid asju unustada. See tuleb sellest, et su fookus kandub pidevalt asjade kontrolli all hoidmiselt filosoofilisematele teemadele.
Pane tähele! Uusi suuri projekte pole hea ette võtta, kuid igapäevaste töiste toimetustega saad kenasti hakkama. Võimalusel keskendu iseendale, oma sisemisele harmooniale ja heaolule, sest nii kasvab ka su võime uute ootamatute olukordadega hakkama saada.

Kaksikud
Võta endale aega. Sära, kiirga oma tavapärase võimekuse ja jõulisuse asemel pigem elurõõmu. Usu, see ei vähenda su tõsiseltvõetavust, küll aga vabastab pidevast vastutuspingest.
Pane tähele! Energiatase pole just kõige kõrgem, igapäevasedki tegemised tunduvad ajuti väsitavad. Et end paremini tunda, peaksid oma harjumused kriitilise pilguga üle vaatama – ehk pärsib mõni neist su keskendumisvõimet?

Vähk
Sisemist tasakaalu on üsna raske säilitada, kui tööd on süle ja seljaga. Kui tunned, et olukord kipub kontrolli alt väljuma, ei tohi kindlasti paanikasse sattuda ega käega lüüa. Kõike on võimalik rööbastesse seada, kuid pead endale sisendama rahu ja kasvatama püsivust.
Pane tähele! Sinu tähelepanu võib nüüd nõuda mingi lastega seotud probleem. Ilmselt pead oma aega ümber planeerima ja oma seisukohti revideerima. Uus nädal soosib nõu küsimist ja selle andmist – ka see võib olla just lastega seotud.

Lõvi
Uus nädal loobib natuke kaikaid sinu kodaratesse ja kõik ei lähe nii libedalt kui muidu. Kõigist võimalikest ebameeldivustest hoolimata jääd aga ikka väärikaks ja suudad säilitada optimistliku ellusuhtumise.
Pane tähele! Rahaküsimused nõuavad nüüd tähelepanu. Tööl võib aga tekkida ootamatuid ja suurepäraseid arenguvõimalusi. Siiski – kasu saamisele keskendumine võib tagaplaanile jätta muud väärtused.

Neitsi
Optimistliku ellusuhtumise, diplomaatilise käitumise ja sarmikusega suudad igas eluvaldkonnas edukalt läbi lüüa. Kui elad aktiivset seltskondlikku elu, leiad endale uusi sõpru, keda võid tulevikus alati usaldada.
Pane tähele! Võtad seninägematu entusiasmiga vastu uusi väljakutseid. Tead täpselt, mida tahad, ja varem või hiljem leiad ka parima mooduse, kuidas seda saada. Valitseb oht muutuda natuke liiga enesekeskseks – püüa ikka ka teiste arvamusi aktsepteerida.

Kaalud
Praegu tunned end kõige paremini partneriga, kes suudab sind pinges hoida ja on piisavalt tark, et su uudishimu mitte kunagi lõpuni rahuldada. Miski ei muserda sind rohkem kui rutiin.
Pane tähele! Tunned end terve, vitaalse ja energilisena. Kipud ka teistele nõu andma, mida nad peaks tegema, et end sama hästi tunda. Siin peitub aga oht – seda võidakse võtta targutamisena! Seega – ära topi oma nina igale poole, naudi lihtsalt seda, et sul on kõik hästi.

 

Skorpion
Raha pole sulle praegu kuigi oluline väärtus. Seetõttu kipud liigselt kulutama või teisi abistama, andmata endale aru, et peaksid oma ressursse arvestades heategevust vältima.
Pane tähele! Nädal tõotab tuua häid uudiseid või toredaid üllatusi. Just pereringist leiad suurepärase seltskonna ja veedad nendega mõnusasti aega. Ainus, mis hoogu maha võtab, on see, et su tervis võib olla natuke nadivõitu.

Ambur
Lähisuhetes võid olla ootamatult konfliktne. «Miks mina pean ...» algavad su laused ja õiget vastust su küsimustele pole olemas. Hea oleks, kui saaksid võtta natuke aega enda jaoks ja maha rahuneda.
Pane tähele! Mida enam on su töö seotud õpetamise ja koordineerimisega, seda edukam sa praegu oled. Paraku lahkub raha sama kähku, nagu tuli, kattes sinu arvukaid püüdlusi oma pere elujärje mugavamaks muutmiseks.

Kaljukits
Tööasjad kulgevad heas rutiinis ja võib juhtuda, et aega jääb ülegi. See viib mõttele, kuidas ka edaspidi oma töökorraldust sama ökonoomse ja sõbralikuna hoida. Ilmselt on vastus nii lihtne, et imestad ka ise, kuis sa varem selle peale pole tulnud.
Pane tähele! Pereelus on sul kõik stabiilne, kuid üks sõprussuhe võib uuel nädalal tuua ootamatuid emotsioone. Võimalik, et kohtud kellegagi, keda pole kaua näinud või kes lihtsalt äratab sinus tugevaid tundeid.

Veevalaja
Oled unistuste lainel ega viitsi reaalse maailma probleemidega tegeleda. Pigem veedaksid nädala hoopis näiteks paastulaagris või valetaksid end haigeks. Paaripäevasest spaapuhkusest oleks palju abi.
Pane tähele! Kui sa oled neid õnnelikke, kes südamest tunnevad, et nende töö on ka nende hobi, kulgevad tööasjad suurepäraselt. Nii kui pead end millekski sundima, on arengutel blokk peal. Ole valmis oma mõtteid ja ideid teistega jagama, sest need on seda väärt.

Kalad
Nädal võib kaasa tuua eriti viljakaid kokkuleppeid ja efektiivset koostööd. Hea aeg selleks, et näha igapäevaseid olme- ja tööprobleeme uue nurga alt ning teha vajalikke muudatusi. Raha osas aga ... Lohuta end, et ega teistelgi seda palju ole.
Pane tähele! Kord ja selgus – see on su loosung! Klaarimata suhted võtad ette sama otsustavalt kui köögikappide kraamimise. Pereringis võid mõjuda õiendava fuuriana – arvesta sellega ja püüa väljendada oma soove ning nõudmisi võimalikult diplomaatiliselt.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?