Avesta praktilised õpetused igaks päevaks

Kai Tamm, 15. mai 2019

Neljapäev, 16. mai 2019

27. Päikese päev

13. Kuu päeva algus 18.08

PÄEVA OLEMUS:

Päikese päev on oma olemuselt passiivne ning täna tuleb olla pigem vooluses ja oodata märguannet. Leia aega jalutuskäiguks või niisama värskes õhus viibimiseks. Märku võivad anda taevas esinevad märgid, kui neid lugeda oskad. Eks see oskus ole ikka oma sisehääle kuulamine. Ole viisakas ja lahke, sest kõiki sinu tegemisi jälgitakse taevaste poolt.

Lõviosa päevast valitseb kuutsükli 12.päev, kosmilise armastuse, jõu ja soosingu päev. Kasuta Kuu energiat vaimseks ja/või loominguliseks tegevuseks. Vihastamine ja raevusattumine tekitavad peavalusid. Kell 18.08 algab maagiline kuutsükli 13.nes päev, mil on kasulik töötada oma karmaga ja korrigeerida minevikku.

PÄEVA MÄRGID:

Vihma kätte sattumine, kui päike paistab või vikerkaare all seismine on täna väga heaks märgiks: siis võib soovida oma salajasemaidki soove ja need täituvad. Kui näed taevas kolm korda sarnase kujuga pilve, seisab sul lähemal ajal ees raskustega seotud elumuutus. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud, kui magasid avatud akna või lageda taeva all. Täituvad nädala jooksul. Kui nägid unes taevast, tähti, vikerkaart, siis on oodata õnne ja edu.

TOIT:

Toit peab olema mitmekesine, õhuline, kerge ja soovitavalt vedel. Kasulik on süüa piima ja eriti hapupiimatoite.

SOODSAD VÄRVID: helesinine, kuldne ja punane.

EBASOODSAD VÄRVID: roheline ja pruun.

Reede, 17. mai 2019

28. Päikese päev

14. Kuu päeva algus 19.38

PÄEVA OLEMUS:

Tänane Päikese päev on tõsine ja saladuslik. Püüa olla rohkem omaette, sest täna pole hea suhelda ega palju rääkida. Hoia oma emotsioonid vaos, tee tõsiseid töid, tegele aia ja põllutöödega. Väga hea päev ravimtaimede korjamiseks ning nendest ravimite valmistamiseks. Maa-apteek on avatud ning valmistatud tõmmised-tinktuurid saavad vajaliku väe.

Suurema osa päevast kestab kuutsükli 13.päev, mil tuleb hoiduda enda killustamisest. Ole positiivselt meelestatud, mediteeri ja tööta oma karmaga, sest sel moel on võimalik saavutada valgustatus. Kell 19.38 algab kutse päev, mis on sobiv igasugusteks uuteks algatusteks ja ideedeks, sest neis võib tulevikus tulu tõusta. Ära jäta tähelepanuta ühtegi mõttevälgatust.

PÄEVA MÄRGID:

Kui leiad peenraha, siis on oodata heaolu ja edu. Kui sind mitu korda nimepidi hüütakse või kui ainult näis, et hüüti, siis saad abi kaitseinglilt. Kui lagunevad jalanõud, siis näitab see, et oled kaotanud kaitse. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on tähenduslikud vaid košmaarsed ja konkreetsed unenäod, mida nägid päikesetõusul. Kui nägid unes, et lendasid maa kohal või kuulsid oma nime, siis on loota kaitset ja edu.

TOIT:

Täna võib süüa kõike peale soojavereliste liha ja verega tehtud toitude. Toit peab olema ühel toidukorral ühte tüüpi.

SOODSAD VÄRVID: must, tumesinine ja pruun.

EBASOODSAD VÄRVID: oranž ja punane.

Laupäev, 18. mai 2019

29. Päikese päev

15. Kuu päeva algus 21.06

PÄEVA OLEMUS:

Päikese päeva valitseja on püha, jumalik sõna Spenta Manthra. Päeva üleskutse on „riietu paksult“ ning see on mõeldud enesekaitseks sel maagilisel sõnamaagia päeval. Täna on iga inimene omamoodi prohvet ja seepärast vali, kellega suhtled. Palvete lugemine ajab eemale pimeduse ja kurjuse inglid.

Lõviosa päevast valitseb kuutsükli 14.päev, mida nimetatakse oma kutsumuse otsingu päevaks. Tasub pöörata pilk oma sisemusse ja endalt küsida, kas töö, mida teed on sulle südamelähedane ja meele järgi. Mis takistab tegelemast sellega, millega tegelikult tahaksid tegeleda. Kell 21.06 algab saatanlike mõjutustega, hinge kiusatuste päev. Kui sinu mõtted on siirad ja puhtad ning kui säilitad meelerahu, siis pole karta midagi.

PÄEVA MÄRGID:

Kui aevastasid kohe peale ärkamist, eriti kui aevastasid 3x järjest, siis tuleb päev edukas ja rõõmurikas. Kui leiad nahkeseme, siis saad abi. Tugev tuul selja tagant näitab, et oled õigel teel. Kui juukseid või ripsmeid langeb palju välja, juuksekarv satub tulle, siis on lähiajal karta haigust või needust. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tõesed kui kuulsid unes hääli ja neid tõlgendatakse otse.

TOIT:

Kasulik on süüa köögiviljasuppe, õliga valmistatud salateid, kapsa ja porgandi pirukaid, värsket kapsast.

SOODSAD VÄRVID: kuldne, kollane, helelilla ning muud kirevad ja erksad toonid.

EBASOODSAD VÄRVID: ühetoonilised ja tumedad, pruunid ja rohelised

Pühapäev, 19. mai 2019

30. Päikese päev

16. Kuu päeva algus 22.31

Täiskuu 0.11

PÄEVA OLEMUS:

Päikese päeva üleskutse kõlab: „vabane kõigest liigsest ning ära kanna riideid“, mis tähendab, et ole see, kes oled ning ära sule end mingisse maagilisse kaitsesse. See on algse valguse igavikulise aja päev. Päev on pühendatud loovale mõttejõule ja seepärast tuleb täna oma mõtteid hoolega jälgida. Lükka edasi kõik tööd ja tegevused, mida vähegi võimalik edasi lükata.

Hilisõhtuni valitseb kuutsükli 15.päev, mille üks tähis on madu, kes ahvatleb sööma keelatud vilja. Kontrolli oma emotsioone mõistusega ja ära anna järele kiusatusele teravalt nähvata, kui keegi juhtub ütlema midagi, mis ei meeldi või ärritab. Ära mine kaasa kellegi või millegi kirumisega.

PÄEVA MÄRGID:

Parim märk on vikerkaare nägemine. Kui näed välku või ootamatut valgust, siis räägib see valgustumisest ja selgeltnägija võimete omandamisest. Kui sinu kell jääb täna juhuslikult seisma, siis tähendab see halva perioodi lõppu sinu elus ning toimub üleminek teisele tasandile. Kui kuuled pidevalt kella lööke, kirikukelli või kellukesi, siis on see märk, et sind jälgitakse. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on tähenduslikud vaid eredad ja kirkad unenäod, mille peale ärkasid ja mida lõpuni mäletad. Mäed, kivid, kuhugi ronimine tähistavad takistusi, piiranguid, möödalaskmisi.

TOIT:

Kasulik on süüa piimatoite, eriti hapupiimatooteid: kohupiima, jogurtit, keefiri.

SOODSAD VÄRVID: kõik peale musta. 

Esmaspäev, 20. mai 2019

1. Päikese päev

17. Kuu päeva algus 23.48

PÄEVA OLEMUS:

Algab uus Päikese päevade tsükkel, mis on pühendatud Haurvatatile, kes valitseb tervist ja terviklikkust. Märksõnadeks on veel sõnamaagia, infovahetus, õpetus ja ravitsemine. See päev toob kaasa loomingulise alge ja uued võimalused, mille aluseks on valikud. Kui soovid alustada uusi asju, siis kaalu hoolikalt kas sul jätkub oma ideede jaoks piisavalt tahet ja kui seda jätkub, siis saad kaasa taevase õnnistuse. Kiiruga tehtud ja läbimõtlematud plaanid luhtuvad.

Hilisõhtuni kestev kuutsükli 16.päev esindab hinge ja keha harmooniat nii vaimses kui ka füüsilises plaanis. Ole positiivne ja rahulik ning tunne end hästi. Ära lase end eksitada teiste negatiivsetest emotsioonidest. Õhtul leia kindlasti pisut aega päris enese jaoks.

PÄEVA MÄRGID:

Hea märk, kui kuuled palju linnulaulu, aga kui linnud sulle ligi tikuvad, siis nõuavad esivanemate hinged sinult midagi. Hea kui leiad mõne särava eseme, mündi, nõela, naela või olgu see või ilus klaasikild, siis saadab sind edu, toetus ja abi. Tänase ja homse päikesetõusu vahel on hea, kui nägid erksaid unenägusid. Kui nägid unes pidu või pidusööki, siis on oodata rikkust ja abi.

TOIT:

Kasulik on küpsetada ning süüa pirukaid ja pannkooke. Esivanemate mälestamiseks ja Looja auks võib juua klaasikese vürtside ja meega segatud punast soojendatud veini.

SOODSAD VÄRVID: heledad ja kirkad. Rohkem sära!

EBASOODSAD VÄRVID: tumedad ja sünged.

Teisipäev, 21. mai 2019

2. Päikese päev

17. Kuu päev.

Tänase päevanumbri sees Kuu ei tõuse.

PÄEVA OLEMUS:

Päikese päeva märksõna on õilis, heatahtlik mõte. See on teadmiste ja kaastunde päev, mis on pühendatud harmoonia ja tasakaalu saavutamisele heade mõtete, kuid kindlasti ka sõnade abil. See on hea päev, et loobuda mittevajalikust, segavast, kahtlustest ning rumalatest mõtetest. Kõik, mis seondub tulevikuväljavaadetega, peab olema puhas ja selge.

Kuutsükli 17.päev kätkeb endas sisemise vabaduse, rõõmu ja viljakuse algeid. Naiselik vaist töötab hästi. Kasulik on teha loomingulist tööd, suhelda vastassugupoolega, lõbutseda, tantsida laulda ning teha kõike, mis nõuab või väljendab naiselikku energiat. Kuid väga tähtis on säilitada kontroll enese üle.

PÄEVA MÄRGID:

Kui sind hüütakse mitu korda nimepidi, siis tähistab see sinu seisundi paranemist ja soovi täitumist. Siis tuleb kohe midagi soovida. Raha või metallesemete leidmine on halb märk ja toob needust, kaotusi või ebaõnne. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud. Unenägu, mis järgnes on kindlasti tähenduslik. Kui nägid unes teed, reisi, puud, siis tähistab see heaolu, muutust paremusele, soovi täitumist.

TOIT: söö kergeid ja lihtsaid toite: salateid, võileibu, suupisteid Piim ja hapupiim on hea, kuid vein pole soovitav, sest pea peab olema selge.

SOODSAD VÄRVID: kollane, helesinine ja rohekassinine. Hea oleks riietuda uutesse riietesse.

EBASOODSAD VÄRVID: punane, oranž ja lilla. 

Kolmapäev, 22. mai 2019

3. Päikese päev

18. Kuu päeva algus 0.52

PÄEVA OLEMUS:

Päikese päeva märksõna on kõrgeim õiglus, mille üks osa on religioon, religioossus ja algse loova tule hoidmine. Tavatasandil on see maine päev, mil tuleb tegeleda oma pere ja koduste asjadega, aga ka loomingulise tööga. Väldi rahakulutamist, sest päev on seotud kogumise ja koondamisega.

Kuutsükli 18.päev kannab nime võrdlus ja annab võimaluse näha iseennast ümbritsevas. Kõik sinu mõtted ja olemus peegelduvad vastu teiste käitumises ning reaktsioonides. Nii võid enese kohta palju teada saada, mida tavaliselt tähelegi ei pane. Hea, kui miski paneb sind mõtlema, sest see näitab, et oled enesearenguteel.

PÄEVA MÄRGID:

Hea, kui leiad mõne vajaliku eseme, eriti puust või nahast tarbeeseme. Halb on asju kaotada, püüa need üles leida. Ära kurjusta oma või naabri koeraga, kui ärkasid haukumise peale, kuna see on väga hea märk. Halb on näha palju suitsu, eriti tumedat ja kirbe lõhnaga. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on head kõik materiaalsete asjadega seotud unenäod. Kui nägid unes sööki või tegid süüa, siis on see materiaalse heaolu märk. Kui nägid unes peakatteid või proovisid neid pähe, siis on oodata ootamatut rahasaamist. Kui nägid unes surnut või surnuaeda, siis on karta plaanide ootamatut läbikukkumist.

TOIT:

Kõige kasulikum on omavalmistatud toit, aga eriti küpsetised.

SOODSAD VÄRVID: tumesinine, tumepunane ja kirsipunane.

EBASOODSAD VÄRVID: roheline, kollakasroheline ja mürgised toonid.

NAISED JA KUU

Ilu, tervis ja olemine läbi kuufaaside ja Kuu tähemärkides liikumise prisma

Kuuketas muutub üha ümaramaks, kuni pühapäeva ööseks saavutab täisfaasi. Täiskuu on energiate pulbitsemise aeg, kuid siin peitub ka oht oma võimeid üle hinnata. See on aeg, mil Kuul on teatud mõttes suurim mõjujõud. Võime selgemalt tunnetada oma instinkte ning selle faasi ajal võivad emotsioonid tugevneda. See võib olla maagiline aeg, kus hingede maailm näib väga lähedal, viljakandmise ja tasakaalu aeg, või vastupidi, nagu Kuu kapriissele loomusele omane, võib see olla aeg, mil asjad väljuvad kontrolli alt. Täiskuu pakub inspiratsiooni ja võimaluse õnnistada elu ja aktsepteerida kõiki oma tundeid saavutades sellega terviklikkuse tunde.

REEDEL kell 0.25 liigub Kuu Skorpioni tähemärki ja see muudab haavatavaks, suguorganid, kuseteed ja põie.

PÜHAPÄEVAL kell 4.20 liigub Kuu Amburisse, kes valitseb maksa, puusi, vaagnapiirkonda ja verevarustussüsteemi. Energeetiline mõjutamine neis piirkondades on lubamatu, kuid ravimteed igati omal kohal.

TEISIPÄEVAL kell 10.56 suundub Kuu Kaljukitse, kes valitseb luustikku, nahka ja sapipõit. Sel ajal ära tee rasket füüsilist tööd ega harjutusi, millega oma luustikku liigselt koormad. See on sobiv aeg hoolitsemaks oma naha eest.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?