Ilu-uudised: kombineeri hommikune kohv ilurutiiniga!

Helen Perk, 10. veebruar 2021

Naistlehe ilu-uudised tutvustavad kollageeniga kohvi ja julgustavad tühjad kreemipurgid ringlema saata!

UUS
Palju armastust!

Wet n Wild (Tootja)

Sellele, kes sõnadest lugu ei pea ja vaid tegutsedes tundeid näitab, on Wet n Wildi sõbrapäeva kollektsioon kui loodud. Ainuüksi toodete välimus kannab suuri roosasid tundeid ja lennutab südameid! Ja kui juhuslikult on kingitust ootamas lausa mitu südamesõpra, pole hullu! Meigitoodete hinnad on äärmiselt taskukohased, jäädes vahemikku 1.50−3.50. Kollektsioon ootab Ideaal Kosmeetika poodides.

OHHOO
Hommikukohv kollageeniga? Jah, palun!

Collagen Cafe (Tootja)

Väidetavalt tarvitatakse maailmas üle 2,5 miljardi tassi kohvi päevas. Mis oleks veel parem, kui kombineerida hommikune kohv ilurutiiniga ehk kollageeni tarbimisega? Biocyte üllatab just sellise uuendusliku tootega. Collagen Cafe ongi hommikukohv kollageeniga, mis aitab pidurdada, ennetada ja kustutada vananemisega seotud ilminguid, lisaks kingib energiat kogu päevaks. Lahustuv kohv on mugavas pakendis, leiad selle näiteks Kaubamajast hinnaga 25.99 (10 tk).

NIPP
Tühjad kreemipurgid ringlema

Kas sina tead, mida teha tühjaks saanud šampoonipudeli või kreemitopsiga? Valik number üks on viia kreemitopsid, pudelid ja muu plast tasuta avalikku pakendipunkti. Endale lähima leiad veebilehelt Tvo.ee.

Nurme (Tootja)

Kui juhtud olema aga kodumaise Nurme kosmeetika fänn ja sul on kodus nende toodete tühje purke ning potsikuid, võid need otse Nurmele tagasi saata. Kogu aga 100% taaskasutatavad plastpudelid kokku ja pane teele Kose Grossi Omniva pakiautomaati. Saatmine on tasuta.
Lisainfo: Nurme.eu

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?