NÄDALA HOROSKOOP | Lõvi võib leida uue armastuse, Vähk on riskialdis

Maria Angel, 10. veebruar 2021

Loe, mida toob veebruarikuu teine nädal sinu tähemärgile! 

Jäär
21. märts – 19. aprill

Taasavastad inimesi, keda kunagi ehk õigesti kohelda ei osanud. Nüüd aga oled targem ja kogenum ning elu annab sulle uue võimaluse. Kui sa inimest väärtustad, näita talle seda tasapisi ja järjekindlalt. Nii tekib usaldus. Kontaktid lähimate, pikaajaliste sõprade-sõbrannadega on tihedad, toovad rõõmu ja rahuldust. Need inimesed on sulle toeks kõikvõimalikes olukordades. Siiski arvesta sellega, et kõik tuttavad ei ole veel sõbrad. Täielikult usaldada saad ikka vaid neid, kes on kõige lähemad.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Perioodi alguspäevil võid tunda ärevust ja vajadust ennast iga hinna eest maksma panna. Mida päev edasi, seda kergemaks ja kenamaks elu läheb – pühapäeval kulmineeruv Marsi ja Neptuuni sekstiil võimaldab head hingelist tasakaalu. On väga hea aeg selleks, et lemmikloomadega tegeleda ja looduses käia, talveromantikat nautida. Nädalavahetuse paiku nähtud unenägusid tasub analüüsida. Neist leiab märke, mis sind kuidagimoodi aitavad ja õpetavad. Samuti pole välistatud, et neis on ennustuslikke momente.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Tahad palju suhelda. Eelkõige lihtsalt rääkida, oma arvamust avaldada, vaielda. Läbisaamine teistega on üldjuhul hea. Kuigi oled tihtipeale teistsugusel arvamusel kui kaaslane, suudad end hoida liigselt põlema minemast. Oled uudishimulik. Endale sobivad raamatud leiad kuidagi nagu iseenesest üles nii kodust või sõbra riiulist kui ka raamatupoest. Populaarteaduslik kirjandus võib pakkuda isegi suurema elamuse kui ilukirjandus. Lugedes ei ole tähtsaim emotsioon, vaid millegi põneva teada saamine.

Vähk
22. juuni – 22. juuli 

Energiat on palju, oled aktiivne ja seltskondlik. Teiste tähelepanu ei aja sind segadusse, pigem lisab see eneseusaldust. Võimalik, et tunned rõõmu võimalusest esineda või võistlustel end proovile panna. Igapäevased tööd tunduvad ahistavad, tahad ise määrata, mida teed ja kuhu lähed, sind tõmbab põnevatesse kohtadesse. Kui keegi üritab sulle rutiinseid kohustusi meelde tuletada, ei tekita see sinus mitte kohusetunnet, vaid pigem tahtmist põgeneda ja vabadust nautida. Oled omajagu riskialdis.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Suhtlemine tuttavate ja sugulastega on meeldiv, on võimalik lahendada teie vahel olnud pingeid. Sa mõistad teisi ja nemadki on sinu suhtes heatahtlikud ning avatud. Eriti hästi peaks sujuma armusuhted. Suhtlemine edeneb loomulikult, kerge on inimestega jutule saada. Teised pakuvad sulle siirast huvi ja jääd ka neile kergesti silma. Sinust õhkub positiivsust ja rahulolu, see mõjub magnetina. Uue armusuhte tekkeks on pinnas soodne. Kui sul juba on kindel partner, saate veelgi lähedasemaks.

Neitsi
23. august – 22. september

Kui tahad olulise edasimineku teha, tasub läbimurre ette võtta nädalavahetusel või uue töönädala alguspäevil, mil sul on usku endasse ja samas ka reaalsustaju. Võid edu saavutada lihtsalt õnneliku juhuse läbi, olles kogemata kombel õigel ajal õiges kohas. Fantaasia on elav, võid isegi niimoodi lendama minna, et jalad üldse enam maad ei puuduta. Ehk on fantaasiamaailmas põnevam kui reaalsuses. Selline lennukus aga võib su usaldusväärsust kahandada, sest kipud kergekäeliselt lubadusi andma.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Perioodi esimesel poolel on rõhk pigem tõsistel tegemistel. Asjad edenevad aeglaselt, vaja on pingutada, ehk ka ennast tõestada ja kellegagi töises vallas piike murda. Nädalavahetusest alates hakkavad järjest enam päevakorda tõusma lõbusamad teemad. Suudad elu võtta sellisena, nagu see on. Sa ei klammerdu teise inimese külge ja seetõttu on sul rohkem võimalusi armusuhteid arendada. Avatud suhtlus ja rõõmus meel sillutavad teed toredatele kontaktidele. Küllap saad kellegagi koos südamest naerda.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Uus ei pruugigi olla päris uus. Pigem on see unustamatu vana. Oled teinud suure ringi, läbinud mitmeid suhteid, mis on sind õpetanud ja sulle ka üksjagu haiget teinud. Nüüd oled kaarega tagasi kohas, kust kunagi alustasid. Kuigi paljugi on sinu jaoks tuttavlikku, on olukord siiski hoopis teistsugune kui aastate eest. Sa ei saa end lõdvaks lasta, pead pingutama ja õppima − nii päris uusi asju kui ka neid, mis kunagi omandatud, kuid aja jooksul meelest läinud. On omamoodi nostalgiline, helge periood.

Ambur
22. november – 21. detsember

Vajad kontakte teiste inimestega nagu õhku, samas on suhtlus tihti pinnapealne. Pead hoolikalt valima, keda ja kui palju usaldada. Inimesed ei pruugi olla tegelikult sugugi sellised, kui nad sulle esmapilgul paistavad. Sa ei tunne teiste vastu just eriti sügavat huvi, küll aga tundub ütlemata põnev nende eraelu kohta üht-teist teada saada. Sinuni jõuab küllaga kuulujutte, tunned ka ise nende levitamisest mõnu. Samas pole kindel, kui palju sinuni jõudvast infost üleüldse tõele vastab.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Oled optimistlikus meeleolus, näed kõige juures positiivset. Negatiivsed aspektid on sinu jaoks teisejärgulised, nii saad takistustest mängleva kergusega üle. Sul võib mis tahes eluvaldkonnas ootamatult vedada. Sind aitab suurepärane intuitsioon. Kuigi võid tunda vajadust midagi tõsiselt muuta, lükka selle otsuse tegemine edasi – sa ei pruugi olukorda adekvaatselt hinnata. Nädalavahetusel kisub lõbutsema, midagi asist sa siis ette võtta ei viitsi, tahad rihma lõdvaks lasta ja elu nautida.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Neljapäeval, 11. veebruaril toimub Kuu loomine Veevalaja märgis. See on ka idamaade uue aasta algus – kärsitu rott annab teatepulga üle tõsisele ja töökale pühvlile. Ehkki uue kuutsükli algus on soodne aeg pilgu tulevikku suunamiseks ja plaanide tegemiseks kõigi inimeste jaoks, sõltumata päikesemärgist, puudutab seekordne noorkuu kõige tugevamalt just sind! Liiatigi toimub samal ajal kahe õnneplaneedi – Veenuse ja Jupiteri kohtumine taevakaarel. Teed on valla, mine oma õnnele julgelt vastu!

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Kalade märgi valitseja Neptuuni harmooniline aspekt Marsiga teeb elu sinu jaoks meeldivaks, lisab reipust ja elujõudu. Sinu unistused on reaalsusega kooskõlas – nüüd näed, et neid on võimalik ka päriselt ellu viia! Kasvab usk sellesse, et sinu elu ohjad on su enda kätes ning kõik on võimalik, kui vaid tahta ja tegutseda. Väikesed edusammud annavad sulle julgust ja enesekindlust juurde. Igaüks meist on eriline ja kordumatu, hinda enda eripära ning väikesi veidrusi. Astu julgelt oma teel edasi!

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?