NÄDALA HOROSKOOP | Sõnnide jaoks on see üks aasta olulisemaid, Skorpionid peaksid jälgima armuasju!

Maria Angel, 28. oktoober 2020

Käesolev nädal toob palju uut ja põnevat. Nii mõndagi tähemärki ootavad ees põnevad ajad!

Jäär
21. märts – 19. aprill
Aeg on vastuoluline: ühe jalaga tahaksid justkui pidurit vajutada, teisega aga täiega gaasi anda. Tähelepanu keskpunkti tõuseb rahateema. Tunned vajadust materiaalse kindlustatuse järele ja sul on kange tahtmine äritegevusse panustada. Et aga emotsioonid on tugevad, võivad need kohati mõistust varjutada ja sind valele teele suunata. Proovi hoida pea selge, jälgi tähelepanelikult kaasinimeste käitumist – nüüd saad sotti, keda tasub rahaasjus usaldada, kellest aga kauge kaarega mööda käia.

Sõnn
20. aprill – 20. mai
Sinu jaoks, kulla Sõnnitar, on see üks aasta olulisemaid nädalaid! Nimelt särab sügistaevas täiskuu, mille kulminatsioonimoment on 31. oktoobril kell 16.49 – Kuu on sel hetkel Sõnni sodiaagimärgis. Ehkki aeg on ärev, on see samas ka edasiviiv – paljud asjad saavad nüüd selgemaks. Hakkad paremini aru saama, millised on sinu vajadused ja mil määral need partneri soovidega haakuvad, mil määral aga vastuolus on. Lase minna sellel, mis sulle head ei tee, tee otsused iseenda heaolust lähtuvalt.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni
Sul tuleb ennast hoida, vältida liigset pingutamist. Arusaadav, et üritad tööl tubli olla ja endast parima anda, ent seda ei tohi teha tervise hinnaga! Sellest, et tegutsed võimete piiril, võib märku anda nii väsimus kui ka see, et vana vaevus või vigastus taas tunda annab. Võta rohkem aega puhkamiseks. Kui hing on ärev, tasub võtta hetk enda jaoks, ausa pilguga peeglisse vaadata ning endalt küsida, mis seda ärevust õieti põhjustab? Praeguste tunnete algallikas võib peituda kauges minevikus.

Vähk
22. juuni – 22. juuli
Ette võib tulla pingelisi hetki, mil saad parema pildi sellest, kes on su tõelised truud sõbrad, kes aga lihtsalt tuttavad. Võib isegi ilmneda, et keegi sinuga armsalt ja viisakalt käituv isik osutub petisest libekeeleks. Sõprusringkonnas võib tekkida ootamatuid olukordi või tulla ilmsiks saladusi, mis suhtlemise keerukaks muudavad. Võid tunda vajadust oma tundeid loomingu kaudu väljendada. Aeg on eriti edukas vaimset tööd tegevatele Vähkidele. Ka õppimine ja enesetäiendamine edeneb jõudsalt.

Lõvi
23. juuli – 22. august
Küllap näed oma tööpingutuste vilju – kas saad mingi palju vaeva ja aega nõudnud projektiga edukalt valmis või pead tunnistama, et oled jõudnud ummikseisu ning sul tuleb strateegiat muuta. Tööelus võib toimuda järske, üllatuslikke pöördeid, mis su tegevusvälja avardavad. Olgu sul julgust võimalustest kärmelt kinni krabada! Energia läheb suuresti töistele ettevõtmistele, ent võta aega ka kallima ja laste jaoks. Tasakaalu leidmine karjääri ja pereelu vahel on seekordse täiskuu võtmeteema.

Neitsi
23. august – 22. september
See on õpetlik ajajärk – saad midagi uut teada. Mingi kogemus või ootamatu sündmus võib su silmad avada – näed toimuvat ühtäkki palju selgema pilguga. Oma teadmisi saad edukalt rakendada töö vallas. Parimateks nõuandjateks ja julgustajateks võivad praegu osutuda su pereliikmed ja vanemad sugulased. Ent tasuks olla uudishimulik ja sõlmida tutvusi ka niisuguste inimestega, kelle taust ja maailmapilt sinu kogemusest paljuski erineb. Asju teise nurga alt vaadates avastad mõndagi olulist.

Kaalud
23. september – 23. oktoober
Sinu tugevaimaks küljeks on suutlikkus igas olukorras viisakaks ja väärikaks jääda, palju annab juurde ka terav mõistus. Seda tasuks kasutada ka äri- ja rahaasjus, kus nüüd võib tekkida momente, mil sul tuleb kiiresti otsuseid vastu võtta. Samuti võivad ilmneda varasema tegevuse ja tehingute tulemused. Saad paremini aru, kuhu tasub panustada ja mille nimel pingutamisest loobuda. Jälgi ka partneri käitumist – kuivõrd on ta valmis sinu heaolusse panustama nii aega kui ka rahalist ressurssi?

Skorpion
24. oktoober – 21. november
Täiskuu ja Uraani ühendus mõjutab armuasju ning ka laiemalt suhete valdkonda. Sinu enda ja su partnerite vajadused võivad olla vastuolulised. Võid tunda sisemist ärevust, käituda rutakalt ja liiga emotsionaalselt. Hakkad paremini mõistma, kes sinust tõesti hoolib, kes aga sinuga manipuleerida proovib. Südamlikud õnnesoovid selle nädala Skorpionidest sünnipäevalastele – teie jaoks tõotab tulla eriti pöörane ja üllatusterohke aeg! Tähtis on võtta elu kui seiklust ja seda täiel rinnal nautida.

Ambur
22. november – 21. detsember
Aeg on soodne õppimiseks, enesetäiendamiseks, vaimse töö tegemiseks. Hästi sobid ka õpetajarolli. Suudad mõtted täpselt sõnadesse panna, oma väljaütlemistega teistele mõju avaldada ja nii eesmärkidele lähemale jõuda. Tervist tuleb hoida, eriti tähtis on hingeline tasakaal. Pole välistatud, et mingid valusad mälestused sind kummitama kipuvad. Sellisel juhul on oluline leida usaldusväärne inimene – olgu see siis südamesõber või professionaalne terapeut – ning enda tunnetest avameelselt rääkida.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar
Töises vallas tuleks loota pigem iseendale kui teistele. Keegi võib ju üritada sulle nõu anda, ent suhtu sellesse ettevaatusega. Ta võib küll tahta sulle parimat, aga see, mis on tema meelest õige, ei pruugi sobida sulle. Toetu varem saadud kogemustele ja teadmistele – töös ja äris saad neid vägagi nutikalt rakendada. Nädalavahetusel võid end leida pöörasest peokeerisest. Üks eriti muljet avaldav härrasmees võib sul tantsupõrandal pea täitsa sassi ajada. Naudi flirti, aga ära üheöösuhtega riski!

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar
Ühtaegu palju tähelepanu võivad nüüd vajada nii kodused tegemised kui ka tööl toimuv. Ehk tundub su lähedastele, et pühendud liiga palju tööle, aga ülemused ja kolleegid leiavad, et su mõtted on liiga tihti eraelu teemade juures. Lihtsam on panustada töösse. Jõudu on palju, häid ideid saad mõttekaaslastega koostööd tehes, avanevad uued võimalused. Ent kui õhtuti liiga hilja koju jõuad ja kõige kallimad inimesed sind mossitades vastu võtavad, ei tohi probleemi eirata. Millestki pead sa loobuma.

Kalad
19. veebruar – 20. märts
Tähtis on olla paindlik ja hoida silmad-kõrvad uuele infole valla. Uudised võivad üllatada. See, mida teada saad, võib panna sind asjadele teise pilguga vaatama ja anda häid vihjeid edasi tegutsemiseks või suuna muutmiseks. Uued võimalused tekivad ootamatutes olukordades. Tööasjad sujuvad ilmselt päris hästi. Suudad muutlikes oludes kiirelt reageerida, hoobilt õigeid otsuseid vastu võtta. Eraelulises plaanis on eriti tähtsad suhted õdede-vendadega, aga ka naabruskonnas elavate inimestega.

Koostanud Maria Angel, maria.angel@eestihoroskoop.ee

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?