Avesta praktilised õpetused igaks päevaks

Kai Tamm, 28. oktoober 2020

Neljapäev, 29. oktoober 2020
14. Päikese päev 14. Kuu päeva algus 16.40

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev kuulub kõige elava kaitsmisele ja kõige elava eest hoolitsemisele. Päev on seotud loomade ja nende eest hoolitsemise, karjakasvatuse, kuid ka varanduse kogumise ning teiste juhtimisega. Tee materiaalseid plaane ja hoolitse maiste hüvede eest. Liigu aktiivselt oma eesmärgi poole. Palveta lahkunud esivanemate eest. Päeva suurim patt on tülitsemine.
Kestab kuutsükli 13.päev ja see on hea päev suhtlemiseks, grupitööks ja õppimiseks. Võid kohata uusi partnereid, sõlmida uusi suhteid, leida uue töökoha. Suhted laste ja vanemate vahel paranevad. Kella 16.40st võiks pühendada end vaimumaailmale ja lugeda sellekohaseid raamatuid, kuid ära silmi üle pinguta. Ei ole hea tegeleda aroomiteraapiaga ja vältida tuleks kõiki tugevaid lõhnu.

PÄEVA MÄRGID: 
Kui loomad sind hellitavad, linnud istuvad õlale või näed palju loomi, siis on oodata abi ning soosingut. Halb märk, kui purunevad nõud või miski muu. Kui näed õnnetust, avariid, verd või vigastad ennast, siis on see hoiatus vigade eest, mis võivad tuua kaasa haigusi. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud segased unenäod pole tähenduslikud. Eredad ja unenäod, mida näed, täituvad väga ruttu, nädala jooksul. Kui unes sõid, jõid või nägid piima, siis on oodata õnne ja heaolu.

TOIT:
Hea on juua piima ning süüa piimatoite – piimaga keedetud pudrud, kohupiim ja korbid. Kindlasti tuleks ka leiba süüa.

SOODNE VÄRV: roheline.
EBASOODSAD VÄRVID: punane ja kirevad toonid.


Reede, 30. oktoober 2020
15. Päikese päev 15. Kuu päeva algus 16.46

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on pühendatud taevalikele vetele ning au sees on naised ja emad. Mehed peavad täitma oma emade, naiste ja tütarde palveid ning häda mehele, kes täna naisterahvaga tülli läheb. Leia aega iseenese jaoks, tunneta oma erilisust ja kordumatust, sest täna võid teha iseäralikke avastusi: on ju kogu naiselik vägi sind toetamas ja teed näitamas.
Kestval kuutsükli 14.päeval on väga hea alustada uusi asju ja ettevõtmisi. Kasulik on uurida pühasid/tarku/õpetlikke raamatuid või tekste, sest neist võid saada salajasi teateid. Kella 16.46st tulevad mängu saatanlikud energiad, sest tegemist on saatanliku kuutsükli 15.päevaga, mis esindab hinge kiusatusi. Ole mõtetelt võimalikult puhas, sest vastasel juhul võid vigastada oma astraalkeha. 

PÄEVA MÄRGID:
Väga hea, kui sajab vihma või lund, sest taevased sademed on puhastava toimega. Kui valad endale vedelikku peale või kukud märjale kohale, siis ennustab see leppimist, andestamist, taaskohtumist vanade sõpradega. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest täituvad nii sümboolsed kui ka reaalsed. Kui nägid unes riideid, riietusid või eriti kui panid jalanõusid jalga, siis on oodata kiiret sõitu, reisi või elumuutust paremuse poole. 

TOIT:
Hea on süüa palju puuvilju, eriti tsitruselisi, mett, halvaad, maiustusi ning juua puuviljamahlu. 

SOODSAD VÄRVID: oranž ja hõbedane.
EBASOODNE VÄRV: erkroheline.


Laupäev, 31. oktoober 2020
16. Päikese päev 16. Kuu päeva algus 16.52
Täiskuu 16.49

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on pühendatud õiglusele, andestamisele, südametunnistuse puhastamisele ja leppimisele. Vastupidiselt eilsele on tänased tööd pigem kohustused kui rõõmuga tehtavad. Hoia korda ja harmooniat, pea kinni lepingutest ja lubadustest. Ole kõiges täpne ja korrektne. Tuleb vähem rääkida ja jälgida oma sõnu.
Kestev kuutsükli 15.päev kätkeb eneses agressiivsuse ja tülitsemise eoseid ning välja võib lüüa sisemine, peidetud kurjus, millest meil aimugi polnud. Peamine on jääda rahulikuks ja õiglaseks igas olukorras. Kell 16.52 toob kuutõus kaasa harmoonilised noodid ning tasakaalu taastumise. 

PÄEVA MÄRGID:
Kui leiad värvilise või vääriskivi, siis saad sõpradelt toetust, kaitset, abi. Kui leiad nööre või silmuseid, siis pääsed ohtudest või ohtlikest olukordadest. Kui leiad mingi anuma, siis ootavad sind heaolu, õnn ning edu. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud sümboolsed unenäod on tähenduseta. Lähemal ajal täituvad vaid konkreetsed ja värvilised unenäod. Kui nägid unes hobuseid, siis on oodata abi kõrgemalt poolt. Kui nägid unes end alasti, siis tulevad saladused päevavalgele. 

TOIT:
Täna on hea paastuda. Rituaalne söök on leib ja vesi, kuid ka toores, terav toit: sibul, küüslauk, mädarõigas, pipar. Hea on süüa soolaseid toite: soolaseeni, soolakala, soolapähkleid. 

SOODSAD VÄRVID: kõik sinised toonid.
EBASOODSAD VÄRVID: kollane ja roheline.


Pühapäev, 1. november 2020
17. Päikese päev 17. Kuu päeva algus 17.01

PÄEVA OLEMUS
Päikese päeva märksõna on kirikukellade mäng ja päev on seotud sõjanduse, õigluse kaitsmise ning võitlusega tumedate jõududega, kes täna aktiviseeruvad. See on raske päev. Tuleb võita hirm iseeneses. Kaitse kindlalt oma seisukohti ja veendumusi. 
Lõviosa päevast kestab kuutsükli 16. päev, hinge ja keha harmoonia ning hingevabadust sümboliseeriva liblika päev. Ära sõlmi mingeid lepinguid või kokkuleppeid ega anna lubadusi, sest need piiravad sinu vabadust ühel või teisel moel. Kell 18.23 algav kuutsükli 17.päev on pühendatud naiselikule energiale ning see on ka Dionysose müsteeriumide päev, mis sisaldab endas ekstaasi, vaimustunud olekut, rõõme ning saladuslikkust.

PÄEVA MÄRGID:
Kui sinu peale langeb linnusulg, siis on oodata edu materiaalsetes asjades. Kui puhub tugev vastutuul, siis sulle osutatakse abi. Kui leiad palju metallesemeid ja eriti, kui need on sarnased, siis ennustab see ootamatut õnne. Kõik tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud head ning meeldivad unenäod võivad täituda viimse täpsuseni või vastupidi. Kuid ka ebameeldivad unenäod võivad täituda. Kui unes lendasid, siis ületad raskused. 

TOIT:
Täna on hea süüa pannkooke ja muid ümara kujuga küpsetisi. Pole soovitav juua veini, süüa seeni, rohelist köögivilja ega loomset toitu, eriti kanaliha ega -mune. 

SOODSAD VÄRVID: valge, kollane, oranž ja tumepunane.
EBASOODSAD VÄRVID: hall, helesinine ja tumedad toonid.

Esmaspäev, 2. november 2020
18. Päikese päev 18. Kuu päeva algus 17.12

PÄEVA OLEMUS:
Päikesepäeva märksõna on heaolu ning päev on seotud õigluse, rõõmu, lahkuse ja heategevusega. Tänane päev peab olema kerge ja rõõmus. Ära tee rasket tööd ega pinguta end üle. Võib teha vaid töid, mis ruttu valmis saavad. Võib teha kõike, milles pole pahatahtlikkust. Suhted vastassugupoolega, suurte sisseostude tegemine ja kaugele reisile asumine pole soovitavad. 
Kestev kuutsükli 17.päev on seotud loomingulisuse ning loomingulise ekstaasiga Väldi raskeid situatsioone ja konflikte ning ära seo end kergekäeliselt lubadustega. Suhtle inimestega ning ole sundimatu ja rõõmsameelne. Kell 17.12 algab peegli ja ahvi päev, mil kõik toimuv on meie enese käitumise peegeldus.

PÄEVA MÄRGID:
Hea märk, kui sa kuidagi ärgata ei tahtnud, sest see näitab, et sinu südametunnistus on Kui tuul lööb akna lahti, siis tulevad majja ebameeldivused. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tõesed vaid siis kui saabuval öösel on pilves ja sombune ilm. Siis täituvad need ruttu, 1-2 päeva jooksul. Seletatakse lihtsalt. Kui nägid unes vett, siis tähistab see puhastumist; kui riideid, siis on oodata heaolu ja õnne; kui linde, siis tähistab see teateid, sõpru, seltskonda. 

TOIT:
Täna tuleb süüa vähehaaval, kuid tihti. See on rõõmu päev ning ka toit peab olema rõõmuks. Soovitavad on piimatoidud, puljongid ja keedused. 

SOODSAD VÄRVID: hall ning tumedad ja ranged toonid.
EBASOODSAD VÄRVID: kirevad ja säravad.


Teisipäev, 3. november 2020
19. Päikese päev 19. Kuu päeva algus 17.29

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päeva märksõna on esivanemad ning päev on pühendatud esivanemate hingedele, nende mõistmisele ja tegevuse austamisele. Viibi mägedes või lihtsalt kõrgemates kohtades, et näeksid ümbritsevast võimalikult terviklikku pilti ja et oleksid ka ise võimalikult nähtav. Palveta lahkunud esivanemate eest ja palu neilt kaitset ning oma tegemistele õnnistust. Ära tee tulevikuplaane, ära valeta, ära anna lubadusi.
Kestev kuutsükli 18.päev on passiivse loomuga. Asised suhted on raskendatud, kuid probleeme saab lahendada nende selgeksrääkimise ja diplomaatia abil. Nii võib nii mõnigi asi leida uudse lahenduse. Kontrolli oma mõtteid, sest täna on oht võtta üle võõraid, mis pole sulle millekski vajalikud. Kell 17.29 algab ämbliku ja võrgu päev, mil tuleb olla ettevaatlik lubaduste andmise ja vastuvõtmisega. 

PÄEVA MÄRGID: 
Kui leiad vääriskivi või sõrmuse, siis täitub soov. Kui mõni loom tuleb sulle koju või sinu koer haugub sinu peale, siis kaitsevad sind esivanemad. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud, kuid täituvad alles hiljem. Kui nägid unes taevatähti, siis on oodata õnne ja heaolu. Kui nägid unes puid või lilli, siis on oodata õnne, armastust või ootamatut sissetulekut. 

TOIT: 
Täna on hea süüa rosinatega riisi või mõnda muud piimaga keedetud putru, taimetoitu, idandeid ja ohtralt rohelist. 

SOODNE VÄRV: roheline
EBASOODSAD VÄRVID: oranž, kollane ja must.

Kolmapäev, 4. november 2020
20. Päikese päev 20. Kuu päeva algus 17.56

PÄEVA OLEMUS: 
Päikese päeva märksõna on võit ja see on üks aktiivsemaid päevi, mil tuleb astuda võitlusse õigluse eest, heita kinnas vaenlasele, nimetada asju nende õigete nimedega. Katkesta mittevajalikud suhted ja sidemed. Ole reibas ja tegus. Kui oled midagi otsustanud, siis nii ka tee ja mine sellega lõpuni välja. 
Kestev kuutsükli 19.päev peidab endas võrku sattumise ohtu. Seepärast pole hea anda lubadusi, allkirjastada lepinguid, anda ega võtta võlgu. Tuleb tegeleda hinge ja südametunnistuse astraalse puhastumisega, läbi vaagida oma teod ja paluda andeks oma eksimused. Kell 17.56 algab 20.kuutsükli päev, mis on soodne vaimseks ümberkujunemiseks, kahtluste ületamiseks ja Kosmiliste Seaduste tunnetamiseks. 

PÄEVA MÄRGID:
Kui tuulehoog avab akna, siis ennustab see uue elu algust. Kui leiad metallesemeid, eriti teravaid, siis leiad lahenduse keerulistele probleemidele. Kui lind istub õlale, sinu peale langeb linnusulg või kuuled kukkede kiremist, siis ennustab see kaitset ning head uudist. Kui komistad mõne jalanõu otsa, siis viid oma ettevõtmised edukalt lõpule. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on tähenduslikud vaid need, mis on seotud võitluste, lahingu, terariistade või relvadega. Neil on seos sinu tehtud eluliste otsustega.

TOIT:
Söö teravat ja rasket toitu, praetult või toorelt. Kasulik on süüa palju küüslauku. 

SOODSAD VÄRVID: punane ja erkkollane.
EBASOODSAD VÄRVID: heledad ja pastelsed.

NAISED JA KUU
Ilu, tervis ja olemine läbi kuufaaside ja Kuu tähemärkides liikumise prisma

Kuu on hoogsas kasvus ning laupäeval saavutab ta oma täiusliku ümaruse. Kuu kasvades tundub ka energiat ja võimalusi juurde tulevat. Seepärast on see sobiv aeg tõsta kooskõlas Kuuga oma produktiivsust ja loovust. Mõtle, milliseid oma tegevusi või ettevõtmisi tahaksid edendada: see võib olla töö, harrastus, midagi kunsti, ühiskonna või perekonnaga seotut või mistahes muu asi, mis on sulle oluline. Tervise seisukohalt annab häid tulemusi organite tugevdamine, ravi ja taastumine. Täiskuu ajal tunned endas suurt energiatagavara, kuid tihti muutub see liigseks enesekindluseks, mis võib teha palju halba. Olgem siis täiskuu ajal oma lubaduste, ettevõtmiste ning füüsiliste pingutustega ettevaatlikumad.

REEDEL kell 23.18 liigub Kuu Sõnni tähemärki ja see aeg ei sobi hambaarsti külastamiseks. Hoia soojas kurk ja kael, sest need on sel ajal tavalisest tundlikumad.

ESMASPÄEVAL kell 11.59 liigub Kuu Kaksikute tähemärki ja kuna tundlikumad kui tavaliselt on siin kopsud, siis võib end füüsiliselt pingutades kergemini hingeldus või õhupuudus tekkida. 

KOLMAPÄEVAL kell 23.45 liigub Kuu Vähi tähemärki ja nüüd on haavatav organ magu. Ei ole hea süüa teravaid, hapusid ega rasvaseid toite. Neil päevil tuleb dieedipidamine igati kasuks. 

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?