Toidu-uudised

Ragne Värk, 15. aprill 2020

Virtuaalkokk õpetab kokkama

Praegusel ajal keegi toidukoolitusele minna ei saa. Sestap tulevad koolitused arvuti vahendusel sulle suisa koju kätte. Toiduakadeemia pakub kokkamishuvilistele virtuaalkoolitust «A’la karp õhtusöök!», mille kontseptsioon on lihtne. Sulle saadetakse koju vajalikud toorained ja retsept. Kokk on virtuaalne ja õpetusi näed ning kuuled video vahendusel. Umbes 1,5 tunni pärast saadki nautida kodust restoranielamust.

Vali sobiv menüü kodulehelt www.toiduakadeemia.ee ja jää kullerit ootama. Virtuaalkoolitused on saadaval Tallinnas ja selle lähiümbruses.

Pitsa ja hot dog ühes

Rannarootsi pitsad (Tootja)

Kui kohalik pitsameister praegu ei tööta ja ise parasjagu kokata ei viitsi, aitavad sind hädast välja Rannarootsi uued sügavkülmutatud pitsad. Võib vist täitsa julgelt väita, et tegemist on Eesti liharikkaimate pitsadega, sest tavapärase saiase ääre sisse on sedapuhku peidetud hoopis hot dog’i vorst! Uutmoodi tooted − Hot dog’i pitsa mozzarella ja Cheddariga ning Hot dog’i pitsa salaamiga on leitavad Selveri ja Coopi kauplustest (ka e-poest), hind jääb nelja euro kanti.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?