Horoskoop 15.–21. aprill

Naisteleht, 15. aprill 2020

JÄÄR
Oled endiselt tavalisest motiveeritum ja sõltumatum. Kuu lõpuni ole rahaasjades konservatiivne ja pea arvet sissetulekute-väljaminekute üle, sest võimalikud on arusaamatused ja vead.
Pane tähele! Tasakaalust väljas olnud eluvaldkondi saab hakata taas joonde ajama. Eriti tähtis on see suhete vallas, aga kui nüüd hakkama saad, võid suvel magusaid vilju maitsta.

SÕNN
Eelmine nädal võis panna sind uurima isiklikku ajalugu. Otsi sealt võtmeid tuleviku, nii eraelu kui ka karjääri jaoks edasi. Lähitulevikus otsustad tõsiselt kasutada oma oskusi, võimeid ja kogemusi.
Pane tähele! Mõni töö tuleb tingimata lõpule viia, sestap on kogu aeg kiire. Koosta selleks võimalikult efektiivne plaan, nii suudad vältida ka stressi.

KAKSIKUD
Kui oled tuleviku suhtes otsuse teinud, hakkavad avanema vajalikud uksed. Kuu lõpuni tuleb luua kontakte ja jätkata koostööd sulle oluliste isikutega. Ära lase minevikus toimunul enda tuju rikkuda.
Pane tähele! Mõni asi on vaja taas läbi mõelda, eriti selline, mis puudutab suhteid. Kvaliteet eelkõige! Lapsed nõuavad tähelepanu, nemadki tahavad teada, mis on elus tähtis.

VÄHK
Taas tuleb mõelda oluliste suhete peale. Sul on mai keskpaigani aega otsustada, milline on nende kvaliteet ja eesmärk. Karjääris oleks samuti vaja leida õigem suund. Mõnda asja tasub uuesti alustada.
Pane tähele! Püüa leida vaba aja veetmiseks viis, mis pakuks nii rahu kui ka aktiivset tegutsemist. Pead saama oma individuaalsust vabalt väljendada, siis suudad ka vabaneda.

LÕVI
Kasvamiseks ja tegevusvälja avardamiseks vaata oma lähiümbrusest kaugemale– edu toovad just sidemed kaugete paikadega. Hoia paberimajandus korras ja tee tööga seonduvas ümberkorraldusi. Võta päev korraga.
Pane tähele! Kui miski on käest läinud, tuleb see taas kontrolli alla saada. Teised näevad su tugevust, oled neile eeskujuks. Elu olgu täielikult sinu tõelise mina väljenduseks.

NEITSI
Ole põhjalik. Kui plaanid mõnd uut ettevõtmist, tee korralikud ettevalmistused. Ka dokumendid ja muud paberid olgu korras. Ole alati mõttega asja juures, sest hajameelsus kipub samuti kimbutama.
Pane tähele! Teiste materiaalse seisu eest hoolitsemise kõrval ära unusta ka enda vajadusi. Sissetulekud ja väljaminekud olgu kindlalt tasakaalus. Pead saama end takistusteta väljendada.

KAALUD
Avaneb rohkem võimalusi oma mõtteid väljendada ja loovust näidata. Sõltumatus on sulle väga oluline. Annad ka ümbritsevatele selgemalt teada, mida tunned ja vajad.
Pane tähele! Võib tekkida uusi kontakte või uueneda vanad. Enne rahapaigutust tasuks uurida, kas asi hakkab pikemas perspektiivis toimima. Teiste kavatsuste ja suhtumise teada saamiseks kuula, mida sulle räägitakse.

SKORPION
Kestab aeg, mil tuleb teha minevikuga lõpparve ja teadvustada endale, mida olevik endast kujutab. Vabane sind pidurdanud negatiivsusest, mediteeri.
Pane tähele! Kui küsid nõu arstilt, juristilt või muult nõustajalt, tee kindlaks, et sinu vajadustest on aru saadud. Tööasjus ole optimistlikum. Isiklikes suhetes võid märgata muutusi. Tervis on parem.

AMBUR
Elu on vaheldusrikkam, kõik sujub kenasti. Suudad oma tegevusi hästi planeerida, avanevad uued väljavaated. Oled tasakaalukas ega lase end millestki kõigutada.
Pane tähele! Kuu lõpuni tuleks keskenduda meeldivatele tegevustele ja leida aega puhkamiseks. Töö juures võib esineda valestimõistmisi. Juhiseid anna selgelt ja täpselt. Poleks paha muuta oma toitumist.

KALJUKITS
Lapsed võivad ootamatult meelt muuta ja tormata. Hinga sügavalt ja säilita mõtteselgus ning keskendumisvõime. Kodu võiks rohkem su vajadustele vastata. Puhkuseks jääb liiga vähe aega.
Pane tähele! Sinult võidakse nõuda suuremat panust töösse, aga ära lase ülemuste nõudmistel end tasakaalust välja viia. Tee ümberkorraldusi, et ka enda jaoks piisavalt aega jääks.

VEEVALAJA
Kogu su väärtussüsteem nõuab tähelepanu. Ole tähelepanelik kõige suhtes, mis su kodus toimub, ja kohusetundlik kõiges, mida teed. Mai keskpaigani võid kodu ümber korraldada.
Pane tähele! Ametlikud asjaajamised võivad nõuda plaanipärast tegutsemist. Uuri täpselt välja, mida on vaja teha, ja ole arengutega kursis. Kuula oma sisehäält.

KALAD
Keegi tunneb huvi sinu elustiili vastu. Leia tasakaal oma ja teiste mõtete, arvamuste ja vajaduste vahel. Hoolitse, et kõiges valitseks võrdsus.
Pane tähele! Võid saada rahalist kasu või tunnustust. Mõni jutuajamine ei kulge ootuspäraselt. Inimesed su ümber võivad tihti käituda ootamatult. Keerulises seisus ära satu paanikasse.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?