Horoskoop 8.-14. aprill

Naisteleht, 8. aprill 2020

JÄÄR
Sul on endiselt teistest rohkem energiat ja teravam tunnetus – mõlemad kuluvad praegu marjaks. Otsusta oma sihtide üle. Praegu algav võib sind viia kaugele.
Pane tähele! Reaalsus koputab uksele. Lahendust nõudvad asjad tuleb järjekorda panna, neis selgust saada ja nendega siis ükshaaval tegelema hakata. Jõudu ja vastupidavust jätkub selleks piisavalt.

SÕNN
Näed selgelt, kuidas oled seotud pere-, seltsielu või tööprobleemidega ja mida saad teiste heaks ära teha. Koosta plaane, et olla valmis, kui saabuvad head tegutsemisvõimalused.
Pane tähele! Hinge- ja vaimuasjad võivad kujuneda tähtsamaks kui materiaalsed. Võid võitu saada ammusest hirmust või harjumusest ja lükata hoo sisse ühele ideaalilähedasele plaanile.

KAKSIKUD
On saabunud aeg kaaluda, mida saad uues või pingestunud olukorras teha. Vägisi sama teed minna pole ilmselt mõistlik, tuleb peatuda või uuesti alustada. Aga enne pane mõni plaan paika.
Pane tähele! Karjääriga seonduv eeldab uut lähenemist. Ole valmis vastutama ja ajagraafikust kinni hoidma. Jälgi, mis su ümber toimub – nii tead, mille kallal rohkem tööd teha.

VÄHK
Rahaasjad vajavad edaspidi läbimõtlemist ja ümberkorraldamist. Võib-olla oled kulutanud liiga palju – sel juhul arvesta tagasilöökidega. Järgmised kuud on otsustava tähtsusega.
Pane tähele! Võid avastada, et näed ettekuulutavaid unenägusid ja jõuad mediteerides väga sügavale. Tööl toimuv nõuab tasakaalukust.

LÕVI
Et suvel kergemini toime tulla, pead nüüd tegelema töö ja rahaga seonduvate uuenduste ning muudatustega. Hoia kinni sellest, mis su elus hästi toimib, ja vajadusel lisa uudseid elemente.
Pane tähele! Rahaasjad olgu kindlal alusel ja loogilised. Idealistlik lähenemine, mille miski või keegi sulle peale surub, pole siin hea lahendus. Suudad paremini mõista surematust.

NEITSI
Sulle antakse taas põhjust kaaluda juba tehtud valikuid. Kui need on õiged, liigud lihtsalt samas suunas edasi ja komplikatsioone ei teki. Ilmselt tuleb pöörata rohkem tähelepanu tervisele.
Pane tähele! Säilita praktiline meel kõigis suhetes, ka ärilistes, sest muidu kaotad silmist nende tegeliku olemuse. Nõuandjad ei pruugi olla usaldusväärsed ja nende tegevus läbipaistev.

KAALUD
Loodetavasti on sul rohkem aega, et mõelda isikliku elu peale. Mediteeri, kuula oma alateadvust ja sisemist mina. Avastad, et millestki on õilsatel eesmärkidel päris kerge loobuda. Kodu olgu su oaas.
Pane tähele! Tervisehäireid tuleb võtta tõsiselt. Alternatiivsete ravimeetodite hulgast vali vaid need, mis on end juba tõestanud. Võta aega lõdvestumiseks.

SKORPION
Teatud suhted vajavad hinnangut – kas need on sulle vajalikud ja head. Kui mitte, siis ei jää see märkamata. Su tugevus pannakse proovile. Leia viise, kuidas pingetest tervislikul moel vabaneda.
Pane tähele! Lapsed on hakanud maailmast ebareaalselt aru saama. Sinu asi on nad maa peale tagasi tuua. Nende romantiline lähenemine on tore, aga sellega ei maksa üle pingutada.

AMBUR
Pead mõne asja oma väärtuste järgi ümber hindama. Paljud ülistavad raha ja karjääri, sulle on tähtsad põhimõtted, oma tugevad küljed ja senises elus tehtud pingutused. Tahad, et seda hinnataks.
Pane tähele! Osa sinu kodust võiks olla sulle pühamu või paik, mis peegeldab täielikult sinu parimaid omadusi. Pole võimatu, et koged paranormaalseid nähtusi või tunned nende vastu huvi.

KALJUKITS
Kuni septembri keskpaigani näidatakse sulle tõde mineviku kohta ja sellest lähtuvalt võid teha uusi valikuid, mis teenivad sind tulevikus paremini. On energia taastamise ja tervise eest hoolitsemise aeg.
Pane tähele! Kuigi oled tavaliselt praktiline, käitud loogiliselt ja pragmaatiliselt, võid nüüd kogeda oma müstilist poolt. Intuitsioon on parem. Süvene oma alateadvusse!

VEEVALAJA
Leia tasakaal erinevate koostöövariantide vahel – siis ei teki mõttetuid konflikte. Miski minevikust või kulisside tagant tõuseb esile ja nõuab tähelepanelikku tegelemist.
Pane tähele! Säilita oma sissetulekute ja ootuste suhtes praktiline meel. On normaalne tahta seda, mida arvad väärt olevat, aga selle saamiseks pead jälgima oma käitumist, et asja mitte ära rikkuda.

KALAD
Naudid enda ja teiste vahel tasakaalu leidmist, tahad panustada rohkem partnerlusse ja muusse suhtlusse. Järgnevatel kuudel võid teha elu pikemalt mõjutavaid valikuid. Oskad teistele head nõu anda.
Pane tähele! Aeg-ajalt võid viibida justkui teistes maailmades. Midagi on vaja ette võtta, et jääda kahe jalaga maa peale ja fantaasiaid pisut kontrolli all hoida.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?