NÄDALA HOROSKOOP | Lõvi ootab ees müstiline nädal, Neitsit valdavad romantilised tunded

Koostanud Maria Angel, 10. märts 2021

Uuri, mida lubab tähtede seis alanud nädalaks sinu päikesemärgile!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Pigem vaikne, nostalgiliste mõjudega nädal. Mõtted kisuvad kergesti minevikuradadele. Võib tunduda, et siis oli elu ilusam, kevad varajasem ja rohi rohelisem. Praegused sündmused võivad kuidagi taaskäivitada ammuseid tundeid. Pole sugugi välistatud, et omal ajal palavalt armastatud kena mees uuesti silmapiirile ilmub. Arvesta sellega, et aeg on teid mõlemaid muutnud – samamoodi nagu siis ei saa kõik enam korduda. Kui tunned vajadust temaga taas lähedaseks saada, võta seda kui päris uut algust.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Sul on vedanud – leidub inimesi, kes on sind valmis igas olukorras ustavalt toetama. Märka nüüd neidki! Sõprus on alati kahepoolne, selles peab valitsema tasakaal. Peab oskama anda, aga ka vastu võtta. Seda saad harjutada. Olulised, hingelised teemad tõusevad pinnale, ehk pihib keegi sõpradest-sõbrannadest sulle südamesaladusi ning sina oled kuulaja ja lohutaja rollis. Samas on vägagi soovitatav sinulgi mured ausalt ära rääkida. Praegu pole aeg, mil peaksid end ainult tugevamast küljest näitama.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Perioodi esimestel päevadel lõpeta pooleliolevad tööd-tegemised, et uuel töönädalal reipalt tegutseda saaksid. Sinu plaanid on suured ja tegutsemislustigi jagub. Töises vallas vaatad optimistliku pilguga tulevikku. Küllap on sul soov oma karjääriteekonnal rada vahetada või mingigi muudatus teha. Paraku valitseb oht, et keegi sulle valeinfot andes sind eksiteele juhatab. Enne uute projektide käivitamist või investeerimist pea kindla peale tarkade inimestega nõu! Mõistlik on küsida mitut arvamust.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Perioodi algus toob ehk kohtumisi isikutega, kelle taust ja arusaamine maailma asjadest sinu omast paljuski erineb. Või siis avastad internetis kolades enda jaoks mingi väga põnevaid inimesi koondava grupi. Kujutlusvõime on ülielav. Kui igapäevaelu vaheldust ei paku, annab sulle tuge unistustemaailm − seal on ju kõik võimalik! Kui nostalgilistesse minevikumälestustesse sukeldud, võib vaat et ajataju kaduda. Uue nädala algul tule maa peale tagasi ja tee plaane õppimiseks ning enesetäiendamiseks.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Põnev ja mõnevõrra müstiline nädal, mis võib kaasa tuua kummalisi kokkusattumisi ja erilisi juhuseid. Või kui nüüd mõtlema hakata: kas juhuseid on üleüldse olemas või toimub kõik suurema saatusliku plaani järgi? Võta veidi vabamalt, ära üritagi kõike mõista ega kontrollida. Usalda julgemalt elu kulgu, usalda ka iseennast. Nimelt on vastused kõige olulisematele küsimustele peidus sinu enda sees. Kuid nendeni jõudmiseks pead välismaailma mürast eemalduma ja õige teraselt, kogu südamest kuulatama.

Neitsi
23. august – 22. september

Sind valdavad romantilised tunded. Võimalus hingesugulast kohata on tõepoolest õhus! Samas on fantaasialend kõrge ja suures tuhinas võid enda jaoks välja valida vale inimese… Häda on selles, et kui üks kena mees sulle juba kord silma jääb, siis mõtled ta enda jaoks veel tuhat korda kenamaks. Hõljud helesinistes unistustes. Niisiis on soovitatav kaine mõistus töös hoida. Mõtle kindlasti läbi, millised jooned sulle mehe juures olulised on, ning võta tutvumist kui uue põneva maailma avastamist.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Kui tahad oma igapäevaharjumustes midagi muuta, tasub valmistuda, nädalavahetusel plaan paika panna ja esmaspäevast hoogsat tegutsemist alustada. Oled reibas ja kui kindla otsuse vastu võtad, on sul ka tahtejõudu piisavalt! Ära siiski looda, et ainult enda sundimisest piisab. Sellisel juhul paratamatult ühel hetkel jõud raugeb. Tee muudatusi iseendast päriselt hoolides, ennast armastades. Kui sügaval südames tunned, et tahad endale parimat, õnnestuvad asjad kergemini ja paremini.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Aeg toob esile su pehmema poole. Üldjuhul sulle meeldib end raudse leedina näidata – teiste meelest oled alati tugev! Ent olgem ausad – sinulgi on õrn ja haavatav osa, mida hirmus haiget saada üldjuhul varjad. Hea, kui saad nüüd olla koos inimesega, kellega on turvaline, hingepõhjani siiras ja aus olla. Kui saad end nõrga ja haavatavana näidata, väheneb sisemine pinge tunduvalt. Periood on hea selleks, et enda tundeid loomingu kaudu väljendada. Võta aega hobide ja mängulise tegevuse jaoks.

Ambur
22. november – 21. detsember

Vägagi pere- ja kodukeskne periood. Oluline on vanema põlvkonna sugulastega suhtlemine, kasvõi telefoni teel. Tasub neile julgesti küsimusi esitada. Jutuajamised venivad küll pikaks, ent on seejuures meeldivad ja südant soojendavad. Küllap hakkad paremini aru saama, kuidas suguvõsa minevikus toimunu ka sinu praegust elu mõjutab. Oska hinnata varasemaid kogemusi, kaudselt teevad need sindki tugevamaks ja targemaks. Mõtle tänutundega oma esivanemaile – just tänu neile elad ju siin ja praegu!

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Perioodi algus on sinu jaoks pigem vaikne ja rahulik. Oled tavapärasest kaastundlikum, lihtsam on aru saada kaaslaste rõõmudest ja muredest. Suudad ka tundlikel teemadel rääkida, kartmata seejuures naeruväärsena näida. Uue töönädala alguspäevil tunned ennast sõiduvees. Päike teeb Pluutole sekstiili, mis aitab sul oma tegemised kenasti sujuma saada. See on väga hea aeg oluliste muudatuste tegemiseks ja tähtsatest asjadest rääkimiseks. Sinu väljaütlemisi võetakse väga tõsiselt, sinu sõna maksab!

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Mõnes mõttes saad teise võimaluse – need asjad, mis veebruaris vussi läksid, on mõttekas nüüd ja kohe ette võtta. Kui kellegagi oli möödarääkimisi, tuleb sul end kokku võtta ja asjad selgeks rääkida. Juhul, kui see eeldab vabanduse palumist, tee seda siirast südamest. Isegi kui sul on raske oma eksimust tunnistada, on pärast palju kergem tunne nii sul kui ka tal. Alates nädalavahetusest tasub tähelepanu raha- ja äriasjadele fookustada. Sa ise vastutad selle eest, et endale teenimisvõimalusi luua.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Nii Päike kui ka Veenus kohtuvad sel nädalal sinu juhtplaneedi Neptuuniga. Lisaks algab 13. märtsil uus kuuring ja sedakorda toimub Kuu loomine Kalade märgis! Seega on ajajärgu energiad sinu loomusega sobivad. Tunned end omas elemendis. Jätkugu sul julgust teistelegi välja näidata, kuivõrd tundlik, läbinägelik ja hooliv sa tegelikult oled – satud kokku just nendega, kes oskavad sinu olemust väärtustada. Kuu loomise aegu sea enda jaoks hoolikalt eesmärke ja saada salasoovid Universumi poole teele!

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?