NÄDALA HOROSKOOP | Skorpionil on põnev aeg suhete vallas, Kalade ellu võib tulla inimene minevikust

Maria Angel, 3. veebruar 2021

Loe, mida toob alanud veebruarikuu esimene nädal sinu tähemärgile! 

Jäär
21. märts – 19. aprill

Raha- ja äriasjad võivad sind kannatamatuks muuta. Ilmselt ei edene kõik nii kiirelt ja sujuvalt, nagu lootnud oled. Sina ju tahad kõike nüüd ja kohe, kuid praegu tuleb sul tempot maha võtta ja oodata. Võib tunduda, et teised ja nende otsustamatus on kõiges süüdi. Rahaasjad ja armusuhted võivad kuidagimoodi põimuda, aga selline asjade käik on seotud mõningase riskiga. Isegi kui ülepeakaela armunud oled, ei maksa sellele imearmsale, ülisümpaatsele mehele anda juurdepääsu oma pangakontole!

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Veenuse ja Uraani kvadraadi mõjul käib rutiin suhete vallas sulle täiega närvidele. Tahaksid midagi uut ja ilusat, romantilist puudutust ja erutavat üllatust. Kui aga su kõrval on juba aastaid sama partner, kipuvad ka argipäevad üsna hallilt ühtmoodi kulgema. Arvesta sellega, et kui sa oma soovid ja ootused ainult enda teada jätad, ei muutu kohe kindlasti mitte midagi, ainult su sisemine rahutus kasvab. Nii et räägi kallimale, mida sa temalt vajad! Või valmista talle ise vahva üllatus.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Energiatase on kõrge, sul jagub jaksu ja tahtmist oma eesmärkide suunas liikuda. Palju oleneb ka sellest, mil määral oled eelnevalt panustanud. Kui tunned, et teel on takistusi, on see märk sellest, et sa ei järgi enda eluteed, vaid proovid kellegi teise ootusi täita. Sel juhul vaata endasse ja küsi ausalt, mida sa tegelikult tahad ja mis sinus hirmu tekitab. Kui pead midagi õppima või teistele õpetama, tuleb sul olla kannatlik ja keskendunud. Mõnele küsimusele pead õige mitu korda vastama.

Vähk
22. juuni – 22. juuli 

Oled harjunud pidevalt maha suruma tundeid, mis on ebamugavad või hirmutavad. Selle nädala sündmused võivad aga mõne allasurutud teema fookusesse tõsta. Iseenda eest sa põgeneda ei saa, aga kõike saab lahendada ja tervendada! Otsi selleks abi, räägi näiteks parimale sõbrannale kõik südamelt ära! Võib juhtuda, et keegi, kes on juba aastaid su elus sõbrarolli täitnud, pihib nüüd, et tegelikult on ta sinusse kõrvuni armunud. Või pead ehk ise tunnistama, et vaatad ühte sõpra eriti õrna pilguga …

Lõvi
23. juuli – 22. august
See, mis toimub su isiklikes suhetes, avaldab tublisti mõju ka tööelule. Kui armuasjad ei laabu, oled tööl kannatamatu, kipud paha tuju välja elama. Kallimaga suhtlemine võib küllaltki keeruline olla – ehk kipub ta sulle arusaamatult põhjusel eemale tõmbuma ja turritama. Või siis tunned sa ise, et vajad rohkem oma ruumi, ei viitsi ega taha oma mõtteid ja tundeid nii palju jagada, kui kallis kaaslane ootab. Võib ka juhtuda, et endine armastatu sinuga ühendust võtab ja tundemaailma sassi pöörab.

Neitsi
23. august – 22. september

Tööasjad ei edene enam nii kiirelt ja kergelt, kui need jaanuaris sujusid. Mingid ülesanded võtavad kauem aega, kui sa arvestanud oled. Võib minna ka nii, et pead varem tehtud, juba lõpetatuks peetud töö uuesti ette võtma, midagi muutma või parandama. Peamine, et sa asjatult ei muretseks – kõike annab korraldada, lihtsalt veidi aega ja kannatust on vaja. Võib ilmneda, et mingi tööasja tegemiseks, tehnikavidina või programmi kasutamiseks napib sul teadmisi. Mis siis ikka – tuleb juurde õppida!

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Suhtlus meestega on ühteaegu põnev ja pingeline. Nad võivad pakkuda igasugu üllatusi, nii parimas kui ka halvemas mõttes. Mida vähem on ootusi, seda lihtsam on meestega läbi saada. Lapsevanema rollis võid end mõnevõrra nõutuna tunda. Laps kipub ehk mossitama ja omaette olema, aga sulle tusatuju põhjustest rääkida ei taha. Pealekäimine ei aita kohe kindlasti. Võimalda talle nii palju privaatsust, kui ta vajab, andes samas mõista, et oled iga kell tema jaoks olemas ning armastad teda tingimusteta.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Väga põnev aeg suhete vallas – su vaatevälja ilmub mõistatuslikke ja kütkestavaid meesolevusi, sulle võidakse teha erilisi ettepanekuid. Flirtides tunned end õnneliku ja elusana! Kui aga eelistad üksinda kodus passida ega taha üldse mehi näha, oleks küll paslik iseenda tundemaailmaga tegelema hakata. Millised on need blokeeringud, mis sul meestega suhtlemist takistavad? Kui sind on kunagi reedetud, siis see oli minevikus, see on möödas ega pea korduma! Vanu hingehaavu on võimalik tervendada.

Ambur
22. november – 21. detsember

Töised olukorrad toovad omamoodi kohtumisi, üllatusi ja arvatavasti ka viperusi. Pead midagi ümber korraldama või täitma ülesandeid, mis on sinu jaoks uued ja nõuavad mõningast ümberõppimist. Mingis olukorras võid avastada, et sinu teadmised on kas puudulikud või vananenud, sind ümbritsevad inimesed on märksa pädevamad. See ei tähenda, et peaksid häbenema – aeg on teadmisi värskendada! Kui uusimatesse materjalidesse süvened, oled üllatunud, kui kiiresti maailm areneb ja arusaamad teisenevad.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Äriasjus võib viivitusi ette tulla. Raha liikumine on ehk kuidagi takistatud või napib sul edasiliikumiseks vajalikku informatsiooni. Võta sammhaaval, päev korraga. Kui äri ei edene, pühendu rohkem isiklikule elule ja lõbutsemisele – selles vallas võib õige huvitavaid asju toimuda! Hobidega tegeledes või mõnel pidulikumal üritusel võid ühele sarmikale mehele silma jääda. Kui sind kohtama kutsutakse, võta väljakutse vastu! Kasvõi lihtsalt selleks, et põnevust ja vaheldust enda ellu tuua.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Mõtlemise, suhtlemise ja informatsiooni planeet Merkuur on Veevalaja märgis retrograadset liikumist alustanud. See pidurdab veidike hoogu, sunnib sind taas tegelema minevikuteemadega. Ka võib juhtuda, et suhtluses on rohkem möödarääkimist kui tavaliselt. Kipud olema hajameelne, võid midagi ära unustada või kaotada. Parem on, kui sa praegu päris uusi projekte ei alusta, mingitele lepingutele alla ei kirjuta. Varem alustatud ja planeeritud tegevusi tasub järjekindlalt ja mõõdukas tempos jätkata.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Mõni tegelane möödunud aegadest võib taas su ellu ilmuda. Ehk teeb kunagine kolleeg koostööettepaneku või kirjutab sulle endine kallim ja kurdab, et igatseb kangesti sinu järele. Sellised olukorrad on sulle proovikiviks – näed, kas oled oma eluga edasi liikunud või on vanad teemad su jaoks veel lahendamata. Kui tunned, et sooviksid praeguses elukorralduses kannapöörde teha selleks, et minevikumaailma tagasi pöörduda, hoidu sellega kiirustamast! Mõtle veel kord, mõtle hästi põhjalikult!

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?