Horoskoop 2.−8. september

Maria Angel, 2. september 2020

Jäär
21. märts – 19. aprill
Küllap oled tundeline, aga ka tujukas. Võid tunda mõningast väsimust ning tavapärasest rohkem puhkehetki ja pikemat und vajada. Meheliku Marsi ja naiseliku Veenuse pingelise kvadraadi mõjul võib kirg õige kõrge leegiga lõõmama lüüa. Kui su partner selle tulevärgiga hoogsalt kaasa tuleb, tunnete mõlemad end seitsmendas taevas. Ent kui kallim ei suuda su kõrgenenud ootustele vastata, võid pahuraks muutuda ja tüli norima hakata. Jälgi enda käitumist, ära nõua teiselt rohkem, kui ta anda suudab!

Sõnn
20. aprill – 20. mai
Vaatad julge pilguga tulevikku. Muudatuste võimalus on õhus ja see toob su hinge meeldivat ärevust, oled valmis seiklustele vastu minema. Paljud probleemid lahenevad mängleva kergusega, kui lähened neile uudse nurga alt. Praegu on su trumbiks uuendusmeelsus, oskus stambivabalt mõelda. Väga oluline roll on sõpradel ja koostööpartneritel, hoia parimaid neist erilise hoolega! Kui su läheduses on aga inimene, kellega suhtlemine sind energiast tühjaks tõmbab, on õige hetk talle head aega öelda.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni
On aeg end kokku võtta, et töisele lainele häälestuda. Ka juhul, kui sa palgatööl ei käi, on nädala märksõna «eneseteostus». Saad maitsta varem tehtud töö vilju. Pälvid kiitust ja tunnustust või märkad hoopis, et edaspidi tuleb midagi teisiti teha. Mõni töine projekt võib nüüd lõpule jõuda. Ent loodus teadagi tühja kohta ei salli − vanad asjad lõppevad selleks, et saaks alata midagi uut ja põnevamat. Saad täpsema ettekujutuse, kuhupoole liikuda ja millistesse ettevõtmistesse panustada.

Vähk
22. juuni – 22. juuli
Küllap oled jutukas, uudishimu tõukab sind vestlema ka võõramate inimestega. Küsimusi on märksa rohkem kui vastuseid! Lihtsam on teistelt nõu küsida kui otsuste tegemisel enda sisetunnet järgida. Tahad edasi liikuda ja muudatusi teha, aga vastutuse võtmine tundub raske. Armastuse teema on sinu jaoks juba mõnda aega ülitähtis olnud, nüüd võib suhete vallas mõndagi olulist ja üllatavat juhtuda. Võimalik, et mõni meeskolleeg, klient või koostööpartner soovib sinuga isiklikumat tutvust sobitada.

Lõvi
23. juuli – 22. august
Raha- ja äriasjad on olulised. Jälgi, et andmise ja võtmise vahel valitseks tasakaal – palju panustades oled väärt ka korralikku tasu. Kui üritad mingit suuremat asja maha müüa, võib nüüd välja ilmuda asjalik ostja. Armusuhteis annab tunda mineviku mõju. Kui kallima tegevus või sõnad sind väga ärritavad, siis mõtle, kas praegu toimuv meenutab ehk ammust olukorda, mis sulle haiget tegi? Su armas kaaslane pole süüdi selles, mis sinuga kunagi juhtunud on. Enda minevikuga saad sa ise rahu teha.

Neitsi
23. august – 22. september
Väga võimalusterohke, edasiviiv aeg! Tuleb tegutseda, headest mõtetest konkreetsed plaanid vormida ja need ruttu töösse rakendada. Merkuuri ja Pluuto trigooni toel oled eriliselt terane ja süvenemisvõimeline, oskad n-ö ridade vahelt lugeda ning teiste salajasi motiive läbi näha. Need päevad sobivad hästi info kogumiseks ja õppimiseks, olgu siis õppeasutuses või elukoolis. Ehkki tempo on kiire, jätkugu sul tähelepanu armastatule – ta vajab head sõna, toetust, ehk ka julgustamist.

Kaalud
23. september – 23. oktoober
Lõbus suvi on selja taha jäänud, on aeg igapäevane töörütm paika saada ja tervisele rohkem tähelepanu pöörata. Vaata oma harjumused kriitilise pilguga üle – praegu on vaat et aasta parim aeg nende muutmiseks! Pahedest loobumine peaks õnnestuma lihtsalt ja loomulikult, kui seda päriselt tahad ning kindla otsuse teed. Kui grillihooajal on su taljele lisakilosid kogunenud, võta toitumine kontrolli alla. Ehkki kohustusi on palju, leia iga päev aega iseenda akude laadimiseks, maga öösiti piisavalt.

Skorpion
24. oktoober – 21. november
Sul on kulda väärt teadmisi ja erilisi oskusi, ära hoia neid vaka all! Ole aktiivne, räägi valju häälega, mida sa teha oskad. Otsi üles inimesed, kellega tahaksid koostööd teha, kaasa nad oma plaanidesse. On väga hea aeg selleks, et läbirääkimisi pidada, ühiseid plaane teha ja loomingulisi projekte käivitada. Lapsevanemana ole võsukestega eriliselt kannatlik. Lapsed võivad vajada märksa enam abi ja toetust, kui nad välja näitavad. Ole valmis kuulama, hoidu kritiseerimast ja takka sundimast.

Ambur
22. november – 21. detsember
Töised pingutused kannavad vilja. Võib tekkida ideid raha teenimiseks või töökorralduse sujuvamaks muutmiseks. Ehk on terendamas tööpakkumine või usaldatakse sulle huvitavaid ülesandeid praegusel töökohal. Tuleb aga silmas pidada, et püsiks tasakaal töö ja eraelu vahel. Kui keegi lähedastest sulle etteheiteid teeb, võib see viidata sellele, et tööle keskendudes kipub pere jaoks aega ja energiat nappima. Vanema põlvkonna sugulased vajavad ehk abi või lihtsalt ootavad su telefonikõnet.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar
Kooliaasta alates oled reibas ja teadmishimuline. Vahet pole, kas oled lapsevanem, õpetaja või elukestev õppija – see on sinu jaoks eriline aeg. Isegi kui sul haridussüsteemiga mingit seost pole, tunned ilmselt vajadust teadmisi täiendada või uusi oskusi omandada. Maailm on sinu jaoks põnev ja avastamist väärt. Kahju ainult, et pikale reisile minna ei saa – küllap tunned sellest veidike puudust. Armuasjad ei pruugi kõige paremini sujuda. Oled pisut häbelik, ei julge tundeid välja näidata.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar
Tähelepanu keskpunktis on raha ja omandi teemad, sissetulekud, maksud ja võlad. Ehk jõuad lõpusirgele eduka äriprojektiga või õnnestub osta midagi niisugust, millest oled ammu unistanud. Kui aga leiad end muretsemast rahaprobleemide pärast, tuleb ennekõike tegeleda eneseväärtustamise teemaga. Kas oled valmis tänuga vastu võtma seda, mida sulle pakutakse, või tunned end tasu küsides kohmetult? Väga tähtis on südamest uskuda, et oled päriselt väärt parimat – nii avad ukse küllusele.

Kalad
19. veebruar – 20. märts
Täiskuu Kalade märgis heidab valgust sinu sisemaailmas toimuvale. Oled nüüd väga tundlik, võid saada eriliste taipamiste osaliseks ja paremini mõista, mida elult ootad. Keskendu iseenda vajadustele, tee olulisi muudatusi ja loobu sellest, mis sulle halba teeb. Kui tunned end ärevalt ega saa öösiti korralikult magada, võib see olla märk, et kipud teiste inimeste vajadusi esikohale seadma, jättes seejuures ennast unarusse. Luba endale midagi head ja ilusat, poputa ja hellita ennast!

Koostanud Maria Angel, maria.angel@eestihoroskoop.ee

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?