Avesta praktilised õpetused igaks päevaks

Kai Tamm, 2. september 2020

Neljapäev, 3. september 2020
18. Päikese päev
16. Kuu päeva algus 21.07

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on pühendatud õiglusele, lahkusele, heategevusele ning rõõmudele. Päev peab olema kerge ja rõõmus. Ära tee rasket tööd ega pinguta end üle. Teha võib vaid töid, mis ruttu valmis saavad. Täna peab olema pidupäev. Puhka ja lõõgastu ning pühenda end järeltulijatele.
Kestev kuutsükli 15.päev esindab hinge kiusatusi ning tegemist on saatanlike energiatega. Inimest püütakse ahvatleda materiaalsete ja maiste hüvede saavutamisele misiganes hinna eest. Tuleb rangelt järgida õiglust, hoiduda riidudest, kuid ka seksuaalsuhetest, sest vaim peab olema tugevam kui liha. Kell 21.07 muutub olukord helgemaks, sest algab keha ja hinge harmoonia päev.

PÄEVA MÄRGID:
Hea märk, kui sa kuidagi ärgata ei tahtnud, sest siis on sinu südametunnistus on puhas. Kui näed vikerkaart, siis on oodata rahu, heaolu ning õiglust. Kui leiad väikese metalleseme, siis ennustab see õnne, edu, armastust. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tõesed vaid siis kui saabuval öösel on pilves ja sombune ilm. Siis täituvad need ruttu, 1-2 päeva jooksul. Seletatakse lihtsalt. Kui nägid unes riideid, siis on oodata heaolu ja õnne; Kui nägid unes linde, siis tähistab see teateid, sõpru, seltskonda.

TOIT:
Täna tuleb süüa vähehaaval, kuid tihti. See on rõõmu päev ning ka toit peab olema rõõmuks.

SOODSAD VÄRVID: hall ning tumedad ja ranged toonid.
EBASOODSAD VÄRVID: kirevad ja säravad.

Reede, 4. september 2020
19. Päikese päev
17. Kuu päeva algus 21.13

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on pühendatud esivanemate hingedele, kes on meie kaitseinglid ning kõige oleva ja eksisteeriva arhetüüp. See on esivanemate mõistmise ja nende tegevuse austamise päev. Ära kedagi solva ega keeldu palvetest. Mingil juhul ära tee kaugeleulatuvaid tulevikuplaane, ära valeta, ära anna vandeid ega lubadusi, eriti kirjalikke. See on kindla kodu, traditsioonide jätkamise, perekonna ning usu hoidmise päev.
Kestev kuutsükli 16.päev esindab hingevabadust ning harmooniat füüsilise ja astraalse keha vahel. Selle saavutamiseks on hea teha lihtsat harjutust: tuleb seista ja õlgade laiusele asetatud ning põlvedest kõverdatud jalgadel kiikuda paremalt vasakule. Sellega tasakaalustad oma keskset energeetilist telge. Sellele jalale, millel on suurem koormus, läheb energia ülejääk.

PÄEVA MÄRGID:
Hea märk paigale, kus päike tõuseb vines, sest näitab, et see paik on esivanemate kaitse all. Kui mõni loom tuleb sulle koju või sinu koer haugub sinu peale, siis kaitsevad sind esivanemad. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud, kuid täituvad alles hiljem. Kui nägid unes surnud esivanemaid, siis oled kaitstud ja saad abi. Kui nägid unes tähti, siis on oodata õnne ja heaolu.

TOIT:
Täna on hea süüa rosinatega riisi või mõnda muud piimaga keedetud putru, taimetoitu, idandeid, rohelist.

SOODNE VÄRV: roheline
EBASOODSAD VÄRVID: oranž, kollane ja must.

Laupäev, 5. september 2020
20. Päikese päev
18. Kuu päeva algus 21.19

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on pühendatud võidule pimedusejõudude üle. See on üks aktiivsemaid päevi, mil tuleb astuda võitlusse õigluse eest, heita kinnas vaenlasele, nimetada asju nende õigete nimedega. Väga tähtis on täna võita endas kahtlused ning tunnistada Jumalikku jõudu. Soodne päev uuele kodule aluse panekuks. Ei tohi lilli murda, puid maha raiuda ega neid juurida.
Kestev kuutsükli 17.päev soosib positiivset meelestatust ja endasse rõõmude kogumist, sest päeva laiem tähendus on nii naiselik kui ka üleüldine armastus. Ole lihtne ja loomulik ning hoia oma emotsioonid kontrolli all. Ära anna lubadusi, loobu ettepanekutest, mis piiravad sinu vabadust ja hoidu konfliktidest.

PÄEVA MÄRGID:
Kui tuulehoog avab akna, siis ennustab see uue elu algust. Kui leiad metallesemeid, eriti teravaid, siis leiad lahenduse keerulistele probleemidele. Kui mõni terariist kukub maha ning jääb millessegi kinni, siis on karta erimeelsust ja riidu. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on tähenduslikud vaid need, mis on seotud võitluste, lahingu, terariistade või relvadega. Neil on seos sinu tehtud eluliste otsustega. Kui nägid unes lahingut ja võitsid kedagi, siis oota elumuutust.

TOIT:
Söö teravat ja rasket toitu, praetult või toorelt. Võid süüa liha, kuid mitte sealiha. Kasulik on süüa palju küüslauku.

SOODSAD VÄRVID: punane ja erkkollane.
EBASOODSAD VÄRVID: heledad ja pastelsed.

Pühapäev, 6. september 2020
21. Päikese päev
19. Kuu päeva algus 21.26

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on pühendatud rikkusele ja küllusele ning suurte jõudude ja vahendite ligitõmbele. Päev on seotud väga võimsate nähtamatute energiatega, kõigi stiihiate energiatega. Kasulik on töötada kollektiivis, viia läbi tähtsaid üritusi, koosolekuid ja arutlusi.
Kestev kuutsükli 18.päev räägib, et kui inimene on saavutanud sisemise vabaduse ja harmoonia, on ta võimeline teadvustama enda arengu ja seda, mida ta endast kujutab. Kõik, mis sel päeval meie ümber toimub, on meie sisemise maailma, mõtete, komplekside ja tegude peegelpilt. Ainus viis, kuidas siin midagi saame muuta, on muuta oma reaktsioone.

PÄEVA MÄRGID:
Kui kell hakkab järgi jääma, siis on karta varanduse kadu, või teed midagi valesti; kui kell käib ette, siis on see oodatud sündmuste kiirendamine. Kui tuul lööb akna lahti või lõhub katust, siis on taevas sinu peale vihane. Kui leiad särava eseme, siis on oodata õnne ja kingitusi. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on tähenduslikud vaid need, mis jäid meelde. Kui nägid välku, sädemeid või tuld, siis ennustab see tervenemist, elumuutust või kauget teed, kuid see tuleb alles pika aja pärast.

TOIT:
Tänane toit peab olema raske, kuid mitte loomne. Hea on süüa kala ja seenepirukaid. Mõistlikus koguses võib täna juua ka kangeid alkohoolseid jooke. Õlu ja vein pole soovitavad.

SOODSAD VÄRVID: tumesinine ja punakaspruun.
EBASOODSAD VÄRVID: helesinine ja kirevad toonid.

Esmaspäev, 7. september 2020
22. Päikese päev
20. Kuu päeva algus 21.35

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on pühendatud tuulele, kuid ka õhule ja atmosfäärile. Tuul toob õhuringluse ning kasulik infovahetuse. See on muutuste ja kiire orienteerumise päev. Juhindu intuitsioonist ning võta kõike kergelt. Samas ole valmis ootamatuteks pööreteks ja muutusteks.
Kestev kuutsükli 19.päev nõuab hinge ja südametunnistuse puhastamist, sest tegemist on saatanliku, võrgu ja võrgutamise päevaga. Kui inimene on oma kirgede küüsis, võib ta kergesti sattuda Luciferi võrku. Ole uute ideede suhtes väga ettevaatlik, sest tavaliselt on nendes pettust. Ei ole soovitav alla kirjutada lepingutele ega võtta endale kohustusi.

PÄEVA MÄRGID:
Kui kodunt väljudes on tuul selja tagant, siis tuleb päev edukas ja sulle osutatakse abi. Kui tuul on vastu, tuleb halb päev. Kui tuul viib ära mõne paberi või purunevad nõud, siis on oodata õnne. Erilise tähendusega on täna lõhnad. Kui tunned pidevalt halbu lõhnu, siis on see häire: juhtub midagi halba. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud ning täituvad kiiresti. Kui nägid järjest mitut unenägu, siis on tulemas soodsad elumuutused. Kui nägid unes tuld, siis on oodata õnne ja abi. Kui nägid unes puid ja/või olid metsas, siis ennustab see uusi tutvusi ning soosingut.

TOIT:
Täna on kasulik süüa kerget toitu: salateid, pähkleid, rohelisi herneid ning kõiki luuviljalisi.

SOODSAD VÄRVID: luitunud ja pastelsed.
EBASOODSAD VÄRVID: punane, oranž ja kirevad toonid.

Teisipäev, 8. september 2020
23. Päikese päev
21. Kuu päeva algus 21.46

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev on seotud teadvuse vabanemisega. Märksõna on suur tühjus ja see sümboliseerib tühjust, mis oli enne materiaalset maailma ning milles on tohutu energeetiline potentsiaal. Selle abil on võimalik oma elus paljut muuta. Soodsad on kollektiivsed üritused. See on kerguse, armastuse ja õilsate algatuste päev, mis avab tee neile, kes on teinud oma valiku.
Kestev kuutsükli 20.päev on seotud vaimse ümberkujunemisega. See võib olla tähtis ja huvitav päev ning avaneda võivad selgeltnägijavõimed. Oskad asju näha kõrgelt, nagu linnulennult, sest üks päeva sümbol on kotkas. Päeva ohuks on olla liiga uhke, kõrk ja karm, mis pidurdab ümberkujunemist.

PÄEVA MÄRGID:
Kui kell, mis seisis, hakkab täna äkki käima või kuuled pidevalt kellalööke, siis ennustab see ootamatut edu ning õnne. Kui kaotad nööbi või midagi muud riietusesemete küljest, siis vabaned halbadest tutvustest ning millestki liigsest. Tänase ja homse päikesetõusu vahel on hea, kui sa üldse und ei näinud. Kui nägid neid palju oled valel teel ja tõest kaugel, kuid kui nägid unes end alasti, siis oled õigel teel. Kui nägid kedagi lähedastest alasti, tähendab see sõprust ja abi.

TOIT:
Tänane peab olema kerge ja õhuline, kuid peamine on peen ning meeldiv aroom. Piira vedelike tarbimist.

SOODSAD VÄRVID: hall ning luitunud ja kaitsevärvi toonid.
EBASOODSAD VÄRVID: musta-valge kombinatsioon ja kirevad toonid.


Kolmapäev, 9. september 2020
24. Päikese päev
22. Kuu päeva algus 22.02

PÄEVA OLEMUS:
Päikese päev esindab religioossust, usku ja südametunnistust. See on usu ning südametunnistuse proov tegudes. Ole tähelepanelik, jälgi iga pisiasja ning tee kõige mustemat tööd, kui vaja. See on immuunsuse kontroll, kas tuleb ligi igasugune halbus: haigused, kahjulikud tutvused vms. Mida puhtam on sinu südametunnistus, seda kergem on päev.
Kestev kuutsükli 21.päev on seotud astraalse rüütellikkusega ning parimal juhul toimub täna inimese enesetunnistamine. Mõtestatakse lahti möödunud kogemusi ning tehakse parandusi oma tulevikuplaanides. Kasulik on käia paljajalu murul, seista tuule käes ning supelda jahedas vees, sest see aitab kaasa kujunemisprotsessile ning annab energiat.

PÄEVA MÄRGID:
Kõik tänased märgid on seotud pisiasjadega. Purunenud pärlid, maha kukkunud kõrvarõngad või kiikumajäänud sõrmus on needuse, laostumise või kaotuse märgiks. Halvad on ka luumurrud, lõikehaavad ja hammustused, sest need viitavad saabuvatele ebameeldivustele. Kui mõni koht hakkab kõvasti sügelema, siis kirub sind keegi. Hea kui sa tänase ja homse päikesetõusu vahel üldse und ei näinud. Ainus hea unenägu on vihma käes olemine, sest see on puhastumise märk.

TOIT:
Täna on kasulik paastuda. Kui paastuda ei soovi, siis sobivad soolased piimatoidud, pannkoogid, kohupiim, leib.

SOODSAD VÄRVID: valge ning musta ja punase või mürkrohelise ja kollase kombinatsioonid.
EBASOODSAD VÄRVID: hall, pruun ja violetne.


NAISED JA KUU
Ilu, tervis ja olemine läbi kuufaaside ja Kuu tähemärkides liikumise prisma

Neljapäeval ja reedel oleme veel täiskuu alas, aga seejärel hakkab ta tasapisi kahanema. Energiatase on veel kõrge, kuid varmad on pinnale kerkima ka kõik ärritused ja inimene kipub olema keevalisem kui muude kuufaaside ajal. Pööra erilist tähelepanu oma loomingulistele ettevõtmistele ja unistustele – lase kujutlusvõimel lennata! Kui oled sõiduvees, siis töötegemine võib venida öötundidesse, aga jälgi, et sa end liiga tühjaks ei lase, sest see võib mõjuda sinu tervisele. Täiskuu aja möödudes on aega lõpetada pooleliolevad asjad ja valmistuda rahulikumaks perioodiks. Naudi ilu, kunsti, muusikat ja imetle loodust.

NELJAPÄEVAL kell 23.21 liigub Kuu Jäära tähemärki ning neil päevil on kõrgenenud migreeni-, ninaverejooksu, põskkoopa- ja silmaprobleemide oht.

PÜHAPÄEVAL kell 11.43 liigub Kuu Sõnni tähemärki. Pööra tähelepanu oma kaela nahale, puhasta ja niisuta seda hoolikalt, et seda hoida nõtke ja võluvana. Osta mistahes ilusaid ehteid, aga iseäranis kaelakeesid, sest Sõnni märk valitseb kaelapiirkonda.

KOLMAPÄEVAL kell 0.27 liigub Kuu Kaksikute tähemärki ja see on väga sobiv aeg maniküüriks ning hoolitsemiseks oma käte naha eest. Hea on teha ka hingamisharjutusi, aga eriti värskes õhus.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?