SOOVITUSED | Naudi kultuuri kodust lahkumata!

Toimetas Helina Piip, Silja Paavle, Helle Rudi, 29. aprill 2020

Kuigi eriolukord kestab, ei tähenda see seda, et kultuuri nautida ei saaks. Naisteleht jagab selleks erinevaid soovitusi!

Loe!

(Janika)


Vaimustav ja meisterlik
Fredrik Backmani «Ärevil inimesed» on vaimukas ja terane põnevik, kus politseinikest isa ja poeg üritavad lahendada ühe korteriesitluse pantvangimüsteeriumit. Autor kostitab lugejat suurepärase huumori, leidlike võrdluste ja eluliste karakterite galeriiga, et juba järgmine hetk pakkuda ka hoopis valusaid südamesse minevaid noote sellistel teemadel nagu lapsevanemaks olemine, lahutus, lootusetuse tunne jms. Backman on autor, keda tahaks ka isiklikult tunda.


Vaata!


Teatrisse ja kinno!
Eriolukorra lõpuni avatud portaaliteatris Kultuur.err.ee/k/portaaliteater näitab ETV head valikut lavastustest, mille seas on kindlasti ka neid, mis jäid nägemata seepärast, et pileteid oli raske hankida. Samuti on kavas mitu väärt suvelavastust.
*
Lühifilmikassett «Värske veri: Parimate kavatsustega» pakub kõrgetasemelisi Eesti lühifilme. Võrumaa-hõnguline «Virago», pikantne animafilm «Toomas teispool metsikute huntide orgu», romantiline «Uued algused», õudusfilmisugemetega «Karv» ja ühiskonna ülereguleerimist humoorikalt ironiseeriv «Karl ja Carla» on kõigile vaatamiseks Elisa, Telia, Go! ja Netikino.ee voogedastusplatvormidel.


Silt: Kuula!


Uus album
Eesti rokkbänd Dramamama andis üle kaheksa aasta välja uue albumi «Uphill Battle». Plaat salvestati Nashville’is USAs 2018. aasta lõpus, kui bänd seal kitarrist Laur Joametsal külas käis. Roki- ja bluusisõpradele on see kahtlemata tõeline maiuspala. Dramamama vinüülplaati saab osta Laseringist, Apollost, tellida veebipoest 311.ee jt plaadipoodidest ning kuulata Spotifyst.

Artikli täismahus lugemiseks vajuta:
%
Proovi Digilehte
1€/kuu
Oled juba lugeja?